Treść opublikowana przez BOSS881123
-
Kleber czy Yokohama?
A xo sadzicie o TOYO PROXES ???????????
-
Ceny gazu spadają ! :) u mnie już po 1,90zł !
a u mnie pb95 3,89 a lpg 1.85 :twisted:
-
czy bunia compact jest cool?
I zawsze nie jest takie same bmw jak na ulicach bo ja teraz wszedzie widze coupe i sedany :twisted:
-
skrzypiacy pedal sprzegla
Mam pytanie do BOGGY E36 a jak u mnie to dochodzi bardziej z sinika to cos pomoze nasmarowanie czesci pedala? A moze ktos inny wie co jest,dodam jeszcze ze skrzypi jak jest silnik zimmy i goracy a sprzeglo dziala bez zazutu. Za odpowiedzi dzieki
-
czy bunia compact jest cool?
Czesc ja mam compacta jest to swietne auto wole je od coupe czy sedana sa one dla mnie ladniejsze :twisted:
-
skrzypiacy pedal sprzegla
Na poczatku chcialem pozdrowic wszystkich, a moj problem jest nastepujacy dzis wracajac z trasy zaczą mi skrzypiec pedal sprzegla gdy sie zatrzymalem okazalo sie ze to dochodzi gdzies z sinika po dluzszej jezdzie stalo sie uciazliwe, mam do was pytanie co to moze byc???????????????
-
zmiana wydechu - jak, gdzie?
Ale tez mozna kupic tlumik ale takie tlumiki troche kosztuja bo sa bardzo dobrych firm a BOGGY E36 ma dobry pomysl moze i ja u siebie tak zrobie :twisted:
-
>=R6 .... nie każdeogo kręci ten dźwięk ?
Zgadzam sie z LOKS ja mam prawko od niedawna nadal sie ucze i mnie nie stac na bmw v6 same oplaty mnie nie bylo mnie stac, ale w przyszlosci napewno kupie sobie ze 2.5 lub wiecej :twisted: POZDRAWIAM WSZYSTKICH
-
nowsza kierownica
Mozesz wstawic sobie kierownice 3 ramiena ja mam taka bo mam m-pakiet w m-pakiecie taka byla :twisted:
-
[e36] ciekawe miejsce na butle - tylnia kanapa
Wedlug mnie to jest chore :duh:
-
Co wybrać?
Ja osobiscie nie wiem nad czym sie zastanawiac sama frajda z jezdzenia bmw daje ile przyjemnosci wiec mowie ci bierz bmw 1.8 a napewno bedziesz zadowolony :twisted:
-
Kolejne BMW w Interii
Czesc wedlug mnie to tez byla zawyzona predkosc :twisted:
-
Duży koszt zalożenia klimatyzacji!! Podpowiedzcie cos!!
Zgadzam sie z wami jesli chcesz pojezdzic tym autem troche dluzej to kazda inwestycja sie oplaci Pozdrawiam wszystkich :twisted:
-
Wymiana łożyska
Jak sie orientuje to trzeba lozysko za pomoca jakies maszyny wsadzic idealnie prosto zeby nie uszkodzic lozyska ,ale samemu mozna wyjac, ale nie baw sie z tym lepiej zanies do mechanika, mechanik za to nie powinien wziasć duzo :twisted:
-
E36 Compact + JBL GTO 1200B
Dziek za ODPOWIEDZ
-
Wyniki z hamowni-duży problem?
Nie wiedzialem ze tak moze spasc moc samochodu :shock:
-
17-tki w E36?
MARCO ma racje za duze sa 17 stanowczo na nasze drogi jak juz chcesz to mozesz kupic ostatecznie 16
-
tuning silnika 318i
Jak zawsze sa plusy i minusy bys uzyskal troche konikow :twisted:
-
E36 Compact + JBL GTO 1200B
Bym byl bardzo wdzieczny jak bys opisal mi swoj sprzet grajacy i jak bys mogl to napisac za ile go dales ZA ODPOWIEDZ Z GORY DZIEKI :twisted:
-
E36 Compact + JBL GTO 1200B
a ja mam pytanie do ciebie jaki wzmacniacz wsadziles konkretnie model bo ja tez planuje wszadzic do mojego compacta ten subwofer co ty masz i wzmacniacz magnata i moze bys mogl napisac jakie masz glosniki przednie byl bardzo wdzieczny POZDRAWIAM WSZYSTKICH :twisted:
-
co sądzicie o oponach Falken
Zgadzam sie te opony sa dobre mialem je w mercu dobrze sie trzymaja nawierzchni
- A temp -37C
-
Jakie mogą wystapić problemy przy wymianie miski olejowej??
Czesc zrobisz to sam a co do uszczelek pod mise olejowa niektore zaklady juz nie montuja uszczelek po mise tylko klada silikon bez uszczelki.I tak jest w moim bmw bez uszczelki tylko silikonem i do tej pory nic nie przecieka. :twisted:
-
A temp -37C
A ja mam pytanie gdzie ten czujnik sie znajduje mogl by ktos wrzucic jakies zdjecie bo u mnie to samo jest bym byl bardzo wdzieczny :twisted:
-
Jakie zawieszenie kupic
musi nie dostane juz odpowiedz ale jak bym dostal TO Z GORY DZIEKI