Treść opublikowana przez BOSS881123
-
jaki wzór felg sugerujecie do E36 :) ???
DJSCREMVIP jak bys gdzies zobaczył te felgi na aucie to bys mogł mi napisac link do strony na PW bo felgi sa swietne a ja musze niedlugo kupic a moze masz linka do sklepu gdzie je mozna kupic troche taniej
-
jaki wzór felg sugerujecie do E36 :) ???
Są piekne ale 1800zł za sztuke drogo
-
Najlepszy samochód świata 2006
ZAWSZE BEDZIE NAJLEPSZYM SAMOCHODEM SWIATA :cool2: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Brak dzwieku w głosnikach w E36
Może poprostu glosniki sie spaliły a sprawdziłeś dobrze kable??????
-
tylne lampy w kolorze krwisto czerwonym JAK ZROBIĆ???
Zgadzam sie to badziewiasto wyglada :nienie: juz lepiej kupic kompletne lampy zaplacisz wiecej ale efekt bedzie owiele lepszy :cool2:
-
BMW 540i
ROBASS Moze nie dawaj takich rad, bo mozna niezle sie WPAKOWAC z ta bmką a MAJOWY lepiej nawet jej nie ogladaj bo to wedlug mnie złom
-
318i - spalanie - czy warto lpg?
A ja mam lpg i mi sie opłaca przy mojej jezdzie
-
TVN Turbo - Zakup kontrolowany
zgadza sie wybrał bmw a konkurencja była smieszna
-
BMW 540i
Dla mnie terz troche dziwne z tym bmw jak kupisz mozesz sie rozczarowac :cry:
-
Jak uchronić progi?
U mnie terz tam jest problem niedawno musialem wycinac blache i wstawiac nowa :(
-
Sprezyny GT Cupline - jak obniżą, jakie amorki?
Ja bym radzil b6 ale sa drogie ja u siebie niedlugo bede montowal i sprzeyny -40
-
Czy kupiłbyś jeszcze raz BMW ?
Zawsze BMW :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Czyzby znowu "Galeria & Styling"?
Zgadzam sie z wami tylko nasze cuda
-
Układ wydechowy ma wpływ na prace silnika?
KONIU36 zapchany katalizator moze byc przyczyną nierownej pracy ale na nizszych obrotach ale nie musi
-
obnizony przod
Zgadzam sie z KORNELIO obciecie jakiegos zwoju w sprezynie to,,grzech'' i moze byc bardzo niebezpieczne :nienie:
-
Mała rzecz - ogranicznik na pasy
Mi terz sie przyda mala rzecz a cieszy jak ktos ma na zbyciu to chetnie kupie
-
Sprezyny GT Cupline - jak obniżą, jakie amorki?
Jak sie nie myle to widzialem je na allegro i obniza auto o przod-60 a tył-40, a do amorkow ta sa chyba seryjne b4 a amorki raczej beda juz zle, te amorki by sie nadawaly do sprezyn -40 wiec chyba bedziesz musial poszukac innych amorkow.Ale moze sie myle?poczekaj na wypowiedz innych
-
LPG w M3???
No jazdy nie ma ale jak kogos nie stac na paliwo to moze jezdzic na lpg a jak bedzie trzeba to przelączy na benzyne przecierz wiec nie widze problemow
-
bmw 316i 92r amortyzator walniety..problem
Zgadzam sie z BOGGY e36 najlepiej wymienic amorki
-
obnizony przod
Zgadzam sie wyciac np.jeden zwoj to najgorsze co moze byc :nienie:
-
bass reflex - tuba czy skrzynka aktywna
Wedlug mnie jak w skrzyni to tylko jbl ten :modlitwa: http://allegro.pl/item96917033_skrzynia_jbl_gto1200b_1000w_bass_sl_dowoz_gratis.html
-
widze ze kazdy tu ma problemy z gazem i strzalami:)
Ja mam lpg i mi terz nigdy nie strzelił
-
Jaki silnik w tym siedzi m40 czy m 43
Ale na zdjeciu m43 jest inny silnik niz ja mam
-
wpływ instalacji gaz. na E30 325i
Jak silnik jest w dobrym stanie to wedlug mnie lpg nie ma duzego wplywu jak instalka jest dobra
-
Co wybrać E36 czy E46-pomóżcie?
A ja bym wziol e36