Treść opublikowana przez BOSS881123
-
Polskie drogi... dla tych co marudzą na swoje ;-)
Dla mnie najwieksza głupota sa studzienki na jezdni i co najlepsze co 10m studzienka nie mozna ich zrobic na hodniku?
-
Polskie drogi... dla tych co marudzą na swoje ;-)
A jak ktos jeszcze ma obnizone auto??? to bez samochodu wroci :mrgreen: do domu
-
W11,Detektywi czy BMW to samochód bandyty hmm mam dość a wy
Raczej nie da sie juz zmienic wizerunku taki juz los bmw :modlitwa:
-
Polskie drogi... dla tych co marudzą na swoje ;-)
W porownaniu z tymi drogami moje na podlasiu to niemieckie autostrady :shock: :shock: :shock:
-
Respekt przed BMW ?
''Tomek_520i_WRC''masz racje niestety
-
I znowu ku przestrodze :(
I jak mozna dac bahurom samochod !!!!!!!!!!!!!111 :mad2:
-
Średni profil społeczny użytkownika marki BMW
wiek:18lat zamieszkanie :około 50tys. zawód :uczeń stan cywilny :wolny do wziecia dzieci :brak zarobki :żadne szkoły :ucze sie na mechanika hobby :bmw :mrgreen: dlaczego BMW :bo ma dusze obecny model :e36 m42 compact kolejny model :e30
-
Wymiana zawieszenia, co wymienic??
Ja u siebie wymieniałem jeszcze poduszki amorkow
-
Jak zamontować najlepiej radio CB
,,bleumannis'' o co ci chodzi??? wieksze spalanie?? odejscie ze swiata???
-
Dwie fotki z Niemieckiej autostrady
Można potrzec całymi godzinami !!!!!!!!! :modlitwa: ale ta droga nie to co u nas
-
Respekt przed BMW ?
Widzicie u was czuja respect a u mnie kazdy niby ,,kozak'' w oplu czy fordzie chce sie ze mna scigac ale naszczescie zaden mi jeszcze nie podołał :mrgreen: :twisted:
-
WASZE ZDANIE O M3 CABRIO...
Jedno słowo CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :modlitwa: :modlitwa:
-
jak wam sie widza te fele
o za ta cene można brac :mrgreen:
-
E36 325i czy E36 328i a może E46 320i
A ja bym wzioł e36 2.8 :mrgreen:
-
Silber = BMW850 = DIXI BURAK ???
''carlos666'' masz zupełne racje :cool2: :cool2:
-
Listwy drzwiowe,jak zdjąć
a w ktora strone trzeba wysunac??????????
-
Poszukuje konkretny tlumik do E36, doradzcie!!
Cena :shock: juz wole supersprinta :D
-
Coupe czy Compact?????
''MarcinCz'' i własnie o to chodzi ja wole małe samochodziki i to jest w nich piekne
-
Coupe czy Compact?????
KUP compacta 1.8 a napewno nie bedziesz rozczarowany
-
jak wam sie widza te fele
oooooooooooooo :shock: ładne i cena ładna
-
E36 1991 za 18 tys. (!)
Moim zdaniem kto mu da 18tys. typ sie nie zna wogule :mad2: a tak wogule to chyba nie ten dział
-
Czy Pan BMW850 nie ma dość nabijania sobie postów?
Zobaczcie kiedy dostał ode mnie i od KORNELIA lisciki na PW odrazu znalazł ten temat :mrgreen:
-
Czy myjecie swoje auta na myjniach automatycznych?
Ja myje swoje cudo tylko sam , myjnie automatyczne hahhahah sa do ....
-
Czy Pan BMW850 nie ma dość nabijania sobie postów?
Ale teraz przeglądam forum i patrze na dziale MECHANIKA coś sie nie udziela widac ze chłopak ze sie nie zna :mrgreen: tylko głupoty wypisuje na innych działach niech SZANOWNY ADMIN cos postanowi
-
Czy Pan BMW850 nie ma dość nabijania sobie postów?
Może poprostu sie boij zaraz napisze do niego na PW