Skocz do zawartości

Sprawdz czy jestes wariatem drogowym

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Wyświetleń 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
O kurde.... 30 :P:P:P
Opublikowano
16pkt chyba sie starzeje :cry2:
images?q=tbn:ANd9GcTmIl0TjfLac0DKzvrvVkW5vbYa-L8NnaKQ6MwRmjiNpsCR58FF
Opublikowano
33 punkty :norty:
Opublikowano
31 pkt. :mrgreen: chyba jeszcze nie wariat :roll:

 

No nie poznaję kolegi :!: :nienie: :wink:

 

Toż u mnie wyszło 14 pkt., co nie przypadkiem przekłada się na moje marne wyniki torowe. Duch rywalizacji jest mi obcy jak j. koreański, bo z chińskim to przez znajomości mam jeszcze trochę wspólnego.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Opublikowano
19 ;) a myslałem, że gorzej będzie hehe ;)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Opublikowano
27 :D
Opublikowano
32 :) myslalem ze bedzie wiecej

pozdrawiam

mavic

Opublikowano
20 :mrgreen: ---Gratulujemy! Jesteś bardzo ostrożnym kierowcą i rzadko zdarza Ci się łamać przepisy drogowe --cały ja.pozdro
Opublikowano
21 pkt... rzeczywiście, niekiedy za szybko.. prawdę powiedzieli :)
Opublikowano

witam

17 :mrgreen:

POSPOLITUS MANIAKUS BEEMWUUS
Opublikowano

he, 20 p.

Wydawało mi się że będzie gorzej ...

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano
31.... :norty:
po co pic i jechac, jak mozna zapalic i odleciec
Opublikowano

21 - ja to zawsze balansuje na granicy, jeden punkcik zadecydował

 

Zmieni sie to jak w przyszłosci 4.4 V8 bedzie grać. :zlosc:

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Opublikowano
18 :dance: :dance: :dance:
Black - Mighty - Wonderful
Opublikowano
juz mi drugi raz wyszlo ze jestem wariat :evil:
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Opublikowano
27 pkt Myslalem ze bedzie troche mniej :).
Opublikowano
zdobyłem 36 pkt. chyba nie jest tak najgorzej jak na 540iV8
czasami się mylę
Opublikowano

:D :D całe 18 :!:

:P postarzałem się :doh: :cool2:

ZYCIE JEST .... za KROTKIE!
Opublikowano
Hihi 29 pkt :cool2: Jak na diesla całkiem przyzwoicie :clap: :clap: :clap:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.