Skocz do zawartości

BOSS881123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BOSS881123

  1. JAk chcesz jezdzic 7 :mrgreen: obejrz jak w dobrym stanie to bierz
  2. LEpiej kupic minimum 2.5 i wtedy mona kupic ale juz ostatecznie 2.0 z 6garami ale nie z 4 to zbyt sensu nie ma to niestety nie jest jakas honda 1.6v-tec :mrgreen:
  3. Jak chesz wstawic turbine jak oczywiscie cie stac to tylko profesionalnej firmie np.vtg czy inne a oni ci zrobia pełny kosztorys i wtedy sie zdecydujesz ale według mnie to pierw ten automat trzeba wymienic!! A tak wogule 1.8 nie zabardzo ,vtg miało bmw 2.5 i wstawilo turbine i bez problemu odsadzało m3
  4. Jak chesz wstawic turbine jak oczywiscie cie stac to tylko profesionalnej firmie np.vtg czy inne a oni ci zrobia pełny kosztorys i wtedy sie zdecydujesz ale według mnie to pierw ten automat trzeba wymienic!! A tak wogule 1.8 nie zabardzo ,vtg miało bmw 2.5 i wstawilo turbine i bez problemu odsadzało m3 :mrgreen:
  5. Według mnie to dobry pomysł jak ci potrzebna jest navi a jak nie to nie ma sensu zakładac!!
  6. A ja powiem szczerze ze mi ta opinia nie przeszkadza
  7. Z tego co widac ze zdjeci jest bez zarzutu ale trzeba samemu sprawdzic
  8. ''Jopek'' masz zupełna racije to społeczenstwo zwłaszcza starsze osoby u mnie w bloku sa starsze osoby i na paczatku myslały ze jestem jakis złodziejem bo jezdze BMW przecierz to CHORE
  9. ''JELITO'' to hyba nieduzo :?:
  10. ''Dexter528i'' zgadzam sie z toba
  11. ''jelito'' a moze wiesz ile ten twoj kolega dał za ta instalke????????
  12. ''Diesel_530'' czemu tak piszesz a od kiedy masz bmw i nigdy ci sie nie zdarzyło ze jakis jakis kozaczek w golfie chce sie z toba sciagac lub nie wpuszczaja cie na inny pas czesciej niz bys jechał np.MATIZEM hahaha
  13. Jak cie nie stac na paliwo to smiało zakladaj sekwencije
  14. Przegladajac neta znalazłem cos takiego http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=747203 i znowu BMW pokazało na co stac w silnikach o wysokiej pojemnosci jest na pierwszym miejscu i w mniejszych pojemnosciach jest też w czołówce BRAWO :modlitwa: :modlitwa:
  15. BOSS881123 odpowiedział(a) na piterak_e36 temat w E36
    chwilowe a pod tym małym komputerkiem sa dwa przycicki jeden od zegarka a drugi od zerowania a przy kierownicy masz przycisk ktoryni przełanczasz funkcije
  16. Mi sie wydaje ze nie jak ja zakładałem rok temu gaz nie dostałem zadnej nalepki a moze teraz prawo sie zmieniło ?
  17. BOSS881123 odpowiedział(a) na piterak_e36 temat w E36
    Predkosciomierz masz naprawde dziwny do250 a moze on jest z wersij 2.3ti? a ze pod obrotami nie masz spalania to normalna zecz ja terz nie mam ale były w opcij a komputerku jest chwilowe spalanie
  18. BOSS881123 odpowiedział(a) na DEL temat w E34
    Trzeba szykowac wieksza kase
  19. Ale zeby robili na chodniku to by był mniejszy koszt np.gdy rura peknie trzeba tylko chodnik rozebrac i z powrotem ułzoyc a droge trzeba cała pruc i tak jeszcze marna wyleja i te studzienki :mad2: :mad2:
  20. NIC ci nie zrobią ja terz swego compacta sprowadziłem na umowie miałem kwote 100euro i terz dostałem takie wezwanie oni sie skontaktowali z poprzednim włascicielem i on potwierdził ze za tyle sprzedał i juz mi nie wysyłaja listow. :mrgreen:
  21. ZAMKNAC ten temat bo juz schodzi na psy czytam od kilku dni i nic sesownego juz dawno nie wyczytałem ale na pocztku jeszcze w miare było

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.