Treść opublikowana przez BOSS881123
-
730iV8 zamiana?
JAk chcesz jezdzic 7 :mrgreen: obejrz jak w dobrym stanie to bierz
-
Tuning BMW E36 318 is (silnika) co radzicie ??
LEpiej kupic minimum 2.5 i wtedy mona kupic ale juz ostatecznie 2.0 z 6garami ale nie z 4 to zbyt sensu nie ma to niestety nie jest jakas honda 1.6v-tec :mrgreen:
-
Tuning BMW E36 318 is (silnika) co radzicie ??
Jak chesz wstawic turbine jak oczywiscie cie stac to tylko profesionalnej firmie np.vtg czy inne a oni ci zrobia pełny kosztorys i wtedy sie zdecydujesz ale według mnie to pierw ten automat trzeba wymienic!! A tak wogule 1.8 nie zabardzo ,vtg miało bmw 2.5 i wstawilo turbine i bez problemu odsadzało m3
-
Tuning BMW E36 318 is (silnika) co radzicie ??
Jak chesz wstawic turbine jak oczywiscie cie stac to tylko profesionalnej firmie np.vtg czy inne a oni ci zrobia pełny kosztorys i wtedy sie zdecydujesz ale według mnie to pierw ten automat trzeba wymienic!! A tak wogule 1.8 nie zabardzo ,vtg miało bmw 2.5 i wstawilo turbine i bez problemu odsadzało m3 :mrgreen:
-
mala navi do e46
Według mnie to dobry pomysł jak ci potrzebna jest navi a jak nie to nie ma sensu zakładac!!
-
W11,Detektywi czy BMW to samochód bandyty hmm mam dość a wy
A ja powiem szczerze ze mi ta opinia nie przeszkadza
-
CO SADZICIE O TEJ e36 318 TDS
Z tego co widac ze zdjeci jest bez zarzutu ale trzeba samemu sprawdzic
-
W11,Detektywi czy BMW to samochód bandyty hmm mam dość a wy
''Jopek'' masz zupełna racije to społeczenstwo zwłaszcza starsze osoby u mnie w bloku sa starsze osoby i na paczatku myslały ze jestem jakis złodziejem bo jezdze BMW przecierz to CHORE
-
Czy to dobry pomysł zakładac gaz do e36 328i
''JELITO'' to hyba nieduzo :?:
-
Czy to dobry pomysł zakładac gaz do e36 328i
''Dexter528i'' zgadzam sie z toba
-
Czy to dobry pomysł zakładac gaz do e36 328i
''jelito'' a moze wiesz ile ten twoj kolega dał za ta instalke????????
-
Respekt przed BMW ?
''Diesel_530'' czemu tak piszesz a od kiedy masz bmw i nigdy ci sie nie zdarzyło ze jakis jakis kozaczek w golfie chce sie z toba sciagac lub nie wpuszczaja cie na inny pas czesciej niz bys jechał np.MATIZEM hahaha
-
Czy to dobry pomysł zakładac gaz do e36 328i
Jak cie nie stac na paliwo to smiało zakladaj sekwencije
-
Co kazdy wlascicel BMW powinien zrobic....
JUZ zasysam :mrgreen:
-
A jak nie było Galerii tak nie ma...
NO NIESTETY :(
-
Która wersia jest lepsza e36 328i czy 325i
328 tylko :modlitwa:
-
Najlepsze silniki??????
Przegladajac neta znalazłem cos takiego http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=747203 i znowu BMW pokazało na co stac w silnikach o wysokiej pojemnosci jest na pierwszym miejscu i w mniejszych pojemnosciach jest też w czołówce BRAWO :modlitwa: :modlitwa:
-
FUNKCJE ZEGAROW E36 1995r
chwilowe a pod tym małym komputerkiem sa dwa przycicki jeden od zegarka a drugi od zerowania a przy kierownicy masz przycisk ktoryni przełanczasz funkcije
-
Nalepka od gazownika.
Mi sie wydaje ze nie jak ja zakładałem rok temu gaz nie dostałem zadnej nalepki a moze teraz prawo sie zmieniło ?
-
FUNKCJE ZEGAROW E36 1995r
Predkosciomierz masz naprawde dziwny do250 a moze on jest z wersij 2.3ti? a ze pod obrotami nie masz spalania to normalna zecz ja terz nie mam ale były w opcij a komputerku jest chwilowe spalanie
-
Tuning silnika w 535i
Trzeba szykowac wieksza kase
-
Polskie drogi... dla tych co marudzą na swoje ;-)
Ale zeby robili na chodniku to by był mniejszy koszt np.gdy rura peknie trzeba tylko chodnik rozebrac i z powrotem ułzoyc a droge trzeba cała pruc i tak jeszcze marna wyleja i te studzienki :mad2: :mad2:
-
Problem z U.S
NIC ci nie zrobią ja terz swego compacta sprowadziłem na umowie miałem kwote 100euro i terz dostałem takie wezwanie oni sie skontaktowali z poprzednim włascicielem i on potwierdził ze za tyle sprzedał i juz mi nie wysyłaja listow. :mrgreen:
-
W11,Detektywi czy BMW to samochód bandyty hmm mam dość a wy
JA terz jestem ciekawy jak??
-
BMW vs. AUDI
ZAMKNAC ten temat bo juz schodzi na psy czytam od kilku dni i nic sesownego juz dawno nie wyczytałem ale na pocztku jeszcze w miare było