Treść opublikowana przez BOSS881123
-
Przerobienie instalacji??????
ale jest jakis sposob zeby na benzynie nie stracił oczywiscie nie wyrzucajac lpg??????
-
Najładniejszy model???????
Ładne ono fajnie mieć takie w garażu :mrgreen:
-
Przerobienie instalacji??????
A jeszcze mam pytanie zamierzam kupic z silniczkiem 1.8 lub 2.5 z gazem z instalka 2 generacji i mam pytanie czy nie strace mocy na benzynie ????
-
Przerobienie instalacji??????
widze ze to jest nie opłacalne :( :(
-
Przerobienie instalacji??????
Czesc mam pytanie niedługo chcem kupić sobie e30 najlepiej z gazem ogladajac aukcje wszystkie sa z instalka 2 generacji i czy można taka instalke przerobic na sekwencije??????????ZA ODPOWIEDZ DZIEKI
-
Lampy hella - jak one wyglądają na E36?
'' macartur'' ładny by był komplet :mrgreen:
-
Zobaczyłem jedna taka i sie zakochałem!!!
oooooooooooooooooo :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: CUDO,CUDO,CUDO,CUDO,CUDO,CUDO,CUDO :modlitwa: :modlitwa: :shock: :shock:
-
TVN24 Zakup kontrolowany
NOTO w czy m problem????????????
-
TVN24 Zakup kontrolowany
HAHAHAHA ''kornelio'' ograniczony to ja nie bede pisał kto jest bo kazdy wie kto!!!!!!A jak chcesz jezdzic alfa to gratulacje nikt ci tego nie zabroni a program jest do bani bo obejrzałem kilka odcinkow i zawsze gdzie jest BMW to zawsze wygrywa a przecierz to jest nie mozliwe
-
TVN24 Zakup kontrolowany
Dlatego ja nie ogladam takich progranow i tak wiadomo ze BMW jest najlepsze :twisted:
-
apropo sub wooofera ,,,,
tego to ja nie stety nie powiem bo nie wiem zajdz do jakiegos sklepu z głosnikami i ci powiedza
-
apropo sub wooofera ,,,,
Ja bym wzioł jedno cewkowy do dwu trzeba mocniejszy wzmacniacz
-
JESTEM LAKIERNIKEM JAK PYTANIA TO PYTAĆ CO DO LAKIEROWANIA
takie odnowienie tematu bo nie uzyskałem odpowiedzi
-
JESTEM LAKIERNIKEM JAK PYTANIA TO PYTAĆ CO DO LAKIEROWANIA
Czesc mam e36 compacta i zauważyłem ze jakis zazdrosny sasiad mi zrobił rysy na drzwiach i dachu rysy nie sa głebokie nic nie czuc pod palcami ale widac podład bialy na dachu sa długie rysy około 8cm ze dwie i mam do ciebie pytanie czym to zakryc czy tzw. zaprawka wystarczy czy trzeba malowac cały dach???? za odpowiedz dzieki :modlitwa: :modlitwa:
-
Do posiadaczy bmw compact Ti ???
Ja mam od roku 1.8 i jedna rzecz tylko musiałem wymienic były to poduszki amorkow z przegladem i ustawieniem zbierznosci auta i 4 poduszki oryginalne bmw zapłacilem 700zł w salonie :mrgreen:
-
Mam 20tys na pierwsze BMW.Co mi doradzicie?
325 :mrgreen:
-
Poprzednicy waszych BMW..
A moim pierwszyma autem jest BMW :modlitwa: i bedzie ostatnim :mrgreen:
-
Do posiadaczy bmw compact Ti ???
ja tez
-
spalanie - żenujący już temat Panowie błagam o wyobraźnie!
Zgadza sie z tobą ''KUJON'' tylko nie rozumiem jak moze palic328 11l w miescie jak napisał ''kilof'' nigdy w to nie uwierze 11l nie do przesady
-
Kolejna tragedia...
Głownie to nie winne sa samochody i ich stan ale bezmyslnosc ludzka :mad2: :mad2:
-
Ciekawostka z Interii
dziwny z wyglądu :?
-
Tuning BMW E36 318 is (silnika) co radzicie ??
JAk masz hajs to pierw cały motor z osprzetem z 2.5 wsadz a potem jedz do ptofesionalnej filmy niech cie wycenia kosztorys
-
TVN Turbo - Zakup kontrolowany
BMW zawsze wygrywa :mrgreen:
-
Czym jezdziliście przed BMW ?
a jestem nowy i powiem ze moim pierwszym autem jest bmw i bedzie ostatnim :twisted:
-
jaki wzór felg sugerujecie do E36 :) ???
rozmiar wieksze i by było :cool2: