Treść opublikowana przez MrSalieri
-
E36 2.0 aut. '93 dziwne przegrzanie silnika, problem z temp.
No to dobrze leci. A wiskoza sprawna ?
-
E36 2.0 aut. '93 dziwne przegrzanie silnika, problem z temp.
Na wolnych obrotach też powinien przelewać się płyn.
-
e36 m43 wskazowka temp. silnika
A wiskoza sprawna ?
-
[e36] m52b28 gaśnie, syczy z okolic kolektora
http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
[e36] m52b28 gaśnie, syczy z okolic kolektora
Raczej na pewno jakaś rurka od podcisnienia i pewnie od silniczka krokowego.
-
Poważne problemy z silnikiem.
Albo komp do wymiany albo dorób mu masę na ten brakujący pin. Plus pojawia się po zapłonie wiec jak wyłączysz silnik to pompa tez się wyłączy.
-
Poważne problemy z silnikiem.
A czego nie masz na pinach 85 i 86 przekaźnika że go nie załanacza ? masy czy plusa ?
-
Poważne problemy z silnikiem.
Docelowo odpowiada za to DME a pośrednio wspomniany czujnik. Nie ma czujnika ciśnienia paliwa. Jest regulator.
-
316 '99 dlawi sie przy przyspieszaniu
Może na początek jakaś diagnostyka komputerem.
-
Poważne problemy z silnikiem.
Doprowadź do tego żeby silnik dobrze pracował na Pb. To podstawa i od tego zacznij.
-
nie równa praca silnika brak mocy
a polski Ty znajesz ?
-
nie równa praca silnika brak mocy
a polski Ty znajesz ?
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Ładna na tych felgach. A środek masz wypaśny :shock: Kiera OBC klima kosmos :shock: A powiedz mi jak się sprawuje ten alarm bo tez myślę o takim ? Działa domykanie szyb, (szyberdachu) z tego kluczyka ? Elektrykę tylnych drzwi miałeś czy dokładałeś :) :?:
-
BMW e36 320i brak iskry oraz masy na przekaźniku od pompy
Wina pewnie leżała w sterowniku. Możesz go rozebrać i zobaczyć czy nie wygląda tak jak mój http://s4.ifotos.pl/mini/sterownik_nxnrwhn.jpg
-
BMW e36 320i brak iskry oraz masy na przekaźniku od pompy
Mógł paść DME. U mnie się tak skończyło. Podłącz kompa i sprawdźcie czy się łączy z DME.
-
e36 325 coupe brak paliwa w prawej komorze baku
Pompa paliwa jest w prawej komorze czyli za pasażerem a powrót z baku w lewej komorze. Oprócz tego dwie komory są połączone wężem trochę grubszym niż te paliwowe. Ściągnij kanapę odkręć dekle i zobacz czy węzę są drożne.
-
BMW e36 320i brak iskry oraz masy na przekaźniku od pompy
Tak sterownik silnika. Jak masz możliwość to podmień ten czujnik może pomoże.
-
BMW e36 320i brak iskry oraz masy na przekaźniku od pompy
Prawdopodobnie padł Ci sterownik. Obecnie mam to samo. Czujnik wału masz na dole silnika pod kołem zębatym przykreconym do wału korbowego. Ja też nie mogę połączyć się ze sterownikiem i nie mam iskry. Czujnik wału podmieniałem niestety nie pomogło. piotr520 mógłbyś podać piny w moim przypadku do sprawdzenia. Sterownik Bosch nr. 0261203276.
-
Bmw e36 Kierunkowskazy błotnik
Była bita i ktoś założył błotnik z kierunkiem.
-
316i made by MrSalieri
Według mnie tak jest lepiej. :) Niestety ulewne deszcze nie przeszły obojętnie obok mojej bawarki :( Skutkiem ich działania jest spalony DME. http://s4.ifotos.pl/mini/sterownik_nxnrwhn.jpg Przy okazji wymieniłem filtry Lpg. Zobaczcie jak wygląda filtr fazy ciekłej oraz co jest w reduktorze po przebiegu około 10 tyskm :duh: http://s4.ifotos.pl/mini/filtrgazu_nxnrwrs.jpg http://s6.ifotos.pl/mini/reduktorj_nxnrwxx.jpg
-
316i made by MrSalieri
Ze względu na to że voltomierz się popsuł został zdemontowany. http://s4.ifotos.pl/mini/DSC6jpg_nxhqeaa.jpg Dodatkowo koloru nabrało śmigło. http://s6.ifotos.pl/mini/smiglojpg_nxhqeqh.jpg http://s4.ifotos.pl/mini/DSCsmiglo_nxhqeqs.jpg
-
[E36] Kupno auta ze swapem
A chyba nie do końca tak jest. Powinno się chyba zgłosić do ubezpieczyciela że ma się większy silnik w aucie. W końcu po co są rożne stawki w zależności od pojemności. Wszystko jest dobrze do poki nic sie nie stanie a pamiętajmy ze firmy ubezpieczeniowe tylko szukają pretekstu żeby nie wypłacić odszkodowania. Najlepiej dopytać jakiegoś agenta.
-
316i made by MrSalieri
Po pierwsze primo to nie jestem żaden ryszard... Po drugie primo to nie zegar ładowania tylko voltomierz. Po trzecie primo to że już dwa razy poszedł mi regulator napięcia. Raz zagotowałem akumulator a dwa musiałem holować auto z baaaardzo daleka. Po za tym to właśnie ostatnio się popsuł i chyba zdemontuje.
-
316i made by MrSalieri
W ostatnim czasie na pokład trafiło OBC 7 przyciskowe. http://s4.ifotos.pl/mini/DSC0058jp_nraahqr.jpg http://s6.ifotos.pl/mini/DSC0059jp_nraarpr.jpg
-
Źle się prowadzi na 17`
Sprawdź porządnie maglownice. Ja miałem luz i auto pływało po koleinach.