Treść opublikowana przez CICHY525
-
M43, panowie który akumulator do "gołej" wersji?
Mam taki. Na razie 2 lata zero problemów. Gwarancja jest na 2 lata.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Jak Ciebie ciągle teraz nie ma :? A ja jutro Grabina niestety nie rekreacyjnie tylko 43 :evil:
-
323.Niedziałający ABS/ASC
Ciężko tak wywróżyć z...niczego. Przede wszystkim komp podpiąć i już, a nie takie gdybanie i wymiana w ciemno z dobrego na dobre.
-
318tds obroty czasami spadaja nagle
Nastawnik pompy.
-
Silniki M50B20 i M50B25
Podejrzewam,że od 2008 roku znalazł już rozwiązanie. Musisz odkopywać tak stare tematy?
-
318i Temperatura urosła w chwile
Pompa wody.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Hahaha :mrgreen: Masz rację kolego adam :wink: Edit: Tak poczytałem i też doszedłem do wniosku, a w zasadzie nie doszedłem do żadnego. Nie wiem czy mnie stać na te auta,czy mnie nie stać? Bo już też sam nie wiem.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Cieszę się że prześwietliłeś tak dokładnie nasze portfele :wink: Więc nie bądź zazdrosny i nie wypominaj innym bo brak Ci argumentów na co kogo stać.
-
E36 Coupe by Techniczny
Oryginalny wydech jest najlepszy i brzmi fajnie. Zastanawiam się czemu ludzie oklejają różne części karoserii tym badziewiem? Widziałem z tym już kilkanaście aut. Nie podobają mi się żółte halogeny.Jak chciałbyś żeby inaczej wyglądało to załóż dymione, będzie pasowało do czarnego koloru.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Hahaha :mrgreen:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
No wiem.W zeszłym roku już się przymierzałem, ale jakoś....tak zleciało :mrgreen: Muszę kupić i wymienić zwłaszcza, że to nie skomplikowane, a koszt prawie żaden.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Odniosłem się do wypowiedzi kolegi, a posiada on właśnie takowy motor.Taka mała aluzja. :wink: Czy ja wiem czy mniej? Ja nie odczuwam różnicy. Bam sequent BRC i przez 2 lata nawet się do niej nie dotknąłem. A skoro mogę się cieszyć dużym mocnym motorem dodatkowo obniżając koszta utrzymania to dlaczego nie :wink:
-
316 Compact montaż modułu komfortu
Poszukać przewodów od centralnego we wiązce co idą do zamka klapy bagażnika, poprowadzić do silniczka od klapki i...to wszystko. W sumie to 2 kable.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Z V8 nie jest tak źle. Z moich wyliczeń wynika, że tyle co lałem ropy to i tak samo wychodzi mnie mój Power Tech z LPG, a może nawet ciut taniej. Nie każdy chce jeździć dieslem. Na chwile obecną i przy skomplikowaniu tych silników też nie będę chciał już diesla, chyba, że zaczną robić z powrotem na zwykłej pompie :wink: PS.Moja średnio wychodziła mi 8, z tego co wiem teraz pali 10 jazda w 99% miasto, a ten mi spali 18-20 więc różnica żadna. A popsuć może się wszystko i we wszystkim.Faktem jest, że nie zaryzykował bym kupna M62b44 po lifcie. Zarąbistym silnikiem jest M73b54 w E38 tylko koszt serwisu i sama wacha jest droga, a tam LPG na 12 garków upchnąć jest praktycznie nie możliwe. Dzięki tej zbrodni żyją i nadal są w użytkowaniu duże silniki. To nie zabytek. Zbrodnia to może i jest w silniku 2 litry, a nie 5 litrów.
-
Moje BMW E36 323 Cabrio 1997r
10 koni i 35 niutków w plecy to znośnie po tylu latach :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Pakiet M pałer :mrgreen:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jest do sprzedania forumowa. viewtopic.php?f=5&t=253018
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Nie myślałem. Auto ma zostać w oryginale.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Pewnie, że nie było. W tym samochodzie jest to po prostu zaszpachlowane. A jakie to ma znaczenie w 20 letnim samochodzie? Być może była malowana cała. To jest zwykły siwy welur tylko zdjęcie jest tak zrobione :mrgreen: W tym aucie o którym rozmawiacie jest cała deska przedliftowa i trafiają się one nawet w 95. A że tak się zapytam.Co w niej jest ładnego? Jak dla mnie to d.... :mrgreen: nie urywa i zresztą innych części ciała też :mrgreen: Wręcz bym powiedział...że nie podoba mi się, ale o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje :wink: Skoro nie aktualne to nie ma o czym gadać.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Tak miałem drugie oryginalne, to te widoczne na fotce. Nie wiem czy występują w zamienniku, nie szukałem. Preferuję oryginał zwłaszcza w elektronice.
-
e36 2.0vanos.Kłopoty z odpalaniem i gaśnie podczas jazdy
Cieszę się, że mogłem pomóc :D
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
W tej cenie to znajdziesz auto które będzie... I na dole będzie też :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
[e39] lacznik elastyczny walu
Łączniki pomimo numerów były takie same. Pasują też od E36, E46 itd. Rozmiar przy łącznikach 78 to jest odległość otworów, a 110 to średnica tego łącznika. W dieslach był trochę inny-miał takie owalne tulejki. Do wymiany tego musisz wymontować wał napędowy, bo wał wchodzi po pierwsze w wałek skrzyni biegów, po drugie wał napędowy wchodzi w otwór tego łącznika wału. PS.Gdzieś na forum chłopak w dziale giełda sprzedawał oryginalne używane. Nie bierz tanich zamienników bo się rozrywają. Edit. Hej.Kiedyś mówiłeś, że szukasz wydechu M w przyzwoitych pieniądzach. Na forum jest ogłoszenie. viewtopic.php?f=31&t=253439
-
E39 530dA Touring - inslalacja kamery cofania do radia 2 din
Hahaha :mrgreen:
-
[5xx] Wymiana amortyzatorów, a geometria zawieszenia
Teoretycznie przy wymianie amortyzatorów nie powinno nic ulegnąć zmianie bo kąt pochylenia jest nieustawiany, a amortyzator na dole przykręca się na sztywno w miejsca stałe. Niektóre marki aut mają ustawiany kąt pochylenia zwrotnicy właśnie na amortyzatorze na dole, ale tutaj tego nie ma. Zbieżność kół ustawia się z przodu tylko na drążkach kierowniczych. Z tyłu reguluje się wszystko. Jednak ustawienie zbieżności to nie majątek i warto nawet jak się nic nie naprawia skontrolować co jakiś czas.