Treść opublikowana przez CICHY525
-
BMW 316i sedan
Ogarnij środek.
-
Wiśnia - 320i Coupe - Tieu
Już dziś ludzie nie chcą kupować takich aut,a ładna seria z R6 jest już teraz warta niemałe pieniądze. Ale to tylko moje zdanie i je wyraziłem.Każdy robi tak jak uważa i to co chce. Każde auto z przeróbkami jest dla mnie nic nie warte.
-
[525 M51]Ginący nawiew wentylatora nagrzewnicy.
Odnowię trochę temat. Jeż został wymieniony podobno na Valeo i wszystko działało jak powinno. Dwa tygodnie temu znowu zginęły nawiewy. Auto stoi u elektryka i szuka przyczyny. Okazało się, że oprócz nawiewów nie działa ogrzewanie szyby i to wszystko co sterowane z panela, działa tylko zmiana kierunków nawiewu bo jest mechaniczne-nie dochodzi w ogóle prąd do panela. Już jeden fachura wyłożył się na naprawie tzn. pieniądze wziął, a guzik zrobił.Jakieś podpowiedzi z waszej strony??? Edit: Jeż był podmieniany na inny i jeszcze raz na inny i nic nie działa.To nie jeż.
-
BMW e36 316 compact swap hamulców
Tak czytam i zastanawiam się po co większe hamulce do 1,6? Bez sensu. Po to żeby mieć tylko większe tarcze? Za koszt jednej nowej tarczy od mocniejszego modelu naprawi cały układ z przodu w standardowych hamulcach.
-
Wiśnia - 320i Coupe - Tieu
Calibra będzie :( Nie dziwię się że ludzie źle o nas mówią.
-
Wiśnia - 320i Coupe - Tieu
Postojówki w kierunkach :? Nie podoba mi się nie mówiąc już o przepisach.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Tak.Miałem na myśli swoje zegary :wink: Zastanawia mnie ta kreska na środku we wskaźniku temperatury.Ciekawe dlaczego jedne poliftowe ja mają, a inne nie? Poliftowe wskaźniki miały taką podziałkę jak u kolegi i bez względu na to czy USA czy EU.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Czy ja wiem czy akurat to takie dobre? Wskazówki jak wskazówki ciut inne. Zauważyłem jeszcze teraz, że niektóre zegary polifcie miały tarczę temperatury jak w przed lifcie. Bo typowy polift nie miał tej kreski na środku, którą akurat ja sobie cenię. W sumie paliwo w litrach też wole, no i te 260 na blacie :wink: No ale skoro podoba Ci się :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jak byle jak zaparkowali? Wszyscy od a do z na miejscach wyznaczonych innego koloru kostką, a obok tego ani z prawej ani z lewej nic nie wciśnie chyba że 2 skutery :mrgreen: Nie dziwił bym się gdyby tam stał SUV bo to wymaga trochę miejsca ze względu na inny promień skrętu, ale ... :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Oj tam postawił pod drzewem i..już. Tak się parkuje :mrgreen: Nie mogłem się nadziwić, aż w końcu postanowiłem to uwiecznić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
-
zepsuty panel sterowania ogrzewaniem ?? E36 coupe 318is
Bo tak ma być.Poczytaj instrukcję.Nawet na pokrętle od kierunku nadmuchu czyli na kratki centralne masz na niebiesko czyli zimne. A dlaczego tak późno grzeje Ci na nogi i szybę to nie wiem.Odpowietrzone masz dobrze?
-
325i Coupe Diamantschwarz metallic
Widzę, że ogarnąłeś zdjęcia :D Co do wszystkiego do E36 co ma literę M lub jest w jakiś sposób związany z tym to doskonale Cie rozumiem. Siedzę w tym(obserwuję) na bieżąco i... chore to wszystko jest, a na Allegro to panuje mafia Mkowa :mrgreen: Ci co tam mają jakieś poszczególne rzeczy jak również sprzedawcy podróbkowych przednich M zderzaków za 300-400 zł to wyjątek. Przeważnie tymi rzeczami handluje kilka osób trudniących się rozbiórką. Ja choruję na...http://allegro.pl/nakladki-na-progi-bmw-e36-m3-m-pakiet-rarytas-i4652280642.html ale na litość Boską nie za tyle :!: :!: :!: :!: :!: :!: Tutaj trochę taniej, chociaż towar i sprzedawca ten sam :shock: http://allegro.pl/nakladki-na-progi-bmw-e36-m3-m-pakiet-rarytas-i4692795957.html Już chyba gubią się za ile wystawiać te rzeczy. PS. Przeglądając zauważyłem, że wywaliłeś ori biznesa :mrgreen: .Słabo grało czy...???
-
520i + gaz -auto nie chce odpalić po nocy
Nie koniecznie. U mnie akurat ciepły/zimny było bez różnicy, później zaczęła kichać(strzelać).
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
A tam zaniedbuję znajomość. Po prostu nie mam czasu, do tego znowu zdrówko nie tak-właśnie kończy się kolejne L4. To co akurat pojadę do kogoś to jest przeważnie na szybko kiedy jadę do lub wracam z...pracy lub wyższa konieczność czyli warunki. Ogólnie to przeważnie wszystko robię sam-satysfakcja, że się coś zrobiło i jak zrobię sam to wiem, że tak jak chciałem no i kasa zostaje. Wiem, że byś mi chętnie zrobił :cool2:
-
520i + gaz -auto nie chce odpalić po nocy
Stawiał bym na czujnik wału lub wałka. Najpierw jednak diagnoza komputerowa.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nie wiadomo co on tam ma widać, że coś świeci. A dlaczego nie? Jak sprzedawałem swoją to naprzykrzyło mi się tłumaczyć co, po co i dlaczego i wyjąłem całe "swoje" audio i wsadziłem dziadowskiego ori Philipsa który marnie grał.' W sumie co miałem za darmo dawać? Teraz od czasu do czasu coś na allegro puszczę.Już poszedł 1 wzmacniacz reszta póki co leży z myślą,że gdzieś to założę (chociaż i tak pewnie nie :D ) Ale z ceną to pojechał równo.To pewnie te lampy depo i ringi tyle są warte.
-
e39/528i/lpg/ 99'/BANDIT
:cool2:
-
325i Coupe Diamantschwarz metallic
No ja też tak robiłem, ale czasami się zapomniałem i nie odpaliłem, albo garaż zasypało i po ponad miesiącu czasami było tak, że ledwo zamrugało. I tak się zastanawiam nad jakimś urządzeniem doładowującym bo prądu nie chcę pozbawiać, a prostownika to nie zostawię bo mi wybuchnie od przeładowania po 1 dniu. Google(Picassa) to na obecną chwilę najlepszy hosting zdjęć.Kiedyś miałem na fotosiku, i tam miałem limit 100 zdjęć i do tego jak któreś miało za dużo otworzeń to przysyłali komunikat czy chcę usunąć to zdjęcie bo im cenne MB zżera :duh: Tutaj żeby zapełnić to nie wiem ile trzeba wrzucić, a jak coś to jest też Google dysk :wink: No u siebie też konserwację muszę zrobić, ale nic niepokojącego nie widać tam i ówdzie jakieś drobne ogniska do sczyszczenia. PS.Zwykłe lusterka mi się bardziej podobały od tych M, te Mkowe dla mnie to takie jakieś...są :?
-
325i Coupe Diamantschwarz metallic
Właśnie, że znowu ma się ocieplić :D Tak czy inaczej u mnie też chyba koniec jazdy. Kończy mi się badanie techniczne i planuję zrobić dopiero wiosną. Co robisz z akumulatorem jak auto nie jeździ tyle czasu? Myślałem o jakimś urządzeniu doładowującym. Co sądzisz? PS.Czemu sporo Twoich zdjęć nie działa?
-
Temperatura w e36 compact 1.6l. 97r
Termostat.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witamy na forum nowych kolegów. :cool2:
-
[523i] ślicznontka topasblau w mpakiecie [sosna]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
e39/528i/lpg/ 99'/BANDIT
A czego tu nie rozumieć? Nikt poza Tobą nie widzi ani jednego zdjęcia. PS.Nawet nie widać zdjęcia tego co masz w podpisie.Widać tylko jakąś ikonę hostingu. Wyloguj się i wtedy zobacz to zrozumiesz.
-
[523i] ślicznontka topasblau w mpakiecie [sosna]
Patrząc na obudowę tabletu to dobrze, że nie widać i pewnie celowo takie fotki, a nie inne. Że też nie szkoda kasy na takie patenty-jeszcze żeby ktoś poza właścicielem to docenił.
-
e39/528i/lpg/ 99'/BANDIT
Co to za galeria bez nawet 1 fotki? :think: