Treść opublikowana przez CICHY525
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
A dlaczego nie? Compakt nie cenią się jakoś bardzo zwłaszcza z tak słabym motorem i zerowym wyposażeniem.. Wnętrze widać nie porwane, więc nie musi być jakoś nadmiernie źle. Jedno jest pewne "Silnik pracuje równiutko i spokojnie." :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
[E36 3xx]Jaki Olej?Płukanka?-Wszystko o olejach silnikowych.
Bo to jest olej na bazie syntetycznej. Ja mam taki. To też nie jest full syntetyk pomimo 5W. Obawy są zawsze :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Może by chciał się zamienić na E36 z dopłatą.... z jego strony :mrgreen: Tak na poważnie to 1k za tarcze hamulcowe to przesada i to duża. I nic tu nie ma na żadna siłę. Jestem właśnie na tym etapie i cały komplet brembo (podobnie cenowo wychodzi bosch,trw itp) na obie osie kosztuje ok. 700 zł. Nawet z ATE czy Textar to wydatek ok. 300 zł za 2 tarcze.Wymiana jest tak prosta i dla satysfakcji z przyjemnością można to ogarnąć samemu. Nawet jeżeli nie to ja dziękuję takiemu mechanikowi co za zmianę tarcz i klocków bierze 300 złotych. PS.Po taniości czyt. na handel można spokojnie zmieścić się w sumie 400zł.
-
[E36 3xx]Jaki Olej?Płukanka?-Wszystko o olejach silnikowych.
Sorry, ale tu namieszałeś. Silniki M 50 bez vanosa wychodziły do 93 roku, powyżej tego roku aż do 95 wychodziły z Vanosem. Jeżeli masz naprawdę 96 rok to będzie to silnik M52, a te wychodziły tylko i wyłącznie z vanosem. Piszesz 15W :( Przesada to jest, nawet malucha miałem na półsyntetyku. Powinien być 5W ale jeżeli się boisz to zalej tego 10W i też będzie chodziło. Z Twojej wypowiedzi wynika, że podchodzisz oszczędnie ale jeżeli zaczynasz oszczędności od oleju silnikowego to...sorry :nienie:
-
e36 328 coupe warto naprawiać?
No za 1000 euronów to znalezienie 2,0 w przyzwoitym stanie nie powinno być problemem. Gorzej by było z 2,5 i 2,8 bo tego i u nich też mało. A czterocylindrowce stoją baaardzo taniutko, tylko z 1,6 czy 1,8 nic za bardzo nie zrobisz.. Tylko jest tego taki minus, że musisz ponieść jeszcze wszystkie koszty rejestracyjne, akcyzy itd. i będziesz miał wszędzie w papierach 2,0 no chyba że będzie Ci się chciało podjąć zabawę w zmianę specyfikacji auta, ale to nie wiem jaka procedura jest. Bo nawet patrząc na zdjęcie to nie podjął bym się tego "naorawiać" :mrgreen: (tak napisałeś) szkoda kasy.
-
316i Tweety Compact
To u mnie w nowszej nie wszystko jest po fl. A może to szczepan jakiś? Zresztą teraz to mało ważne :wink:
-
316i Tweety Compact
W sumie to masz rację. Też nie chciał bym żeby moje słonko jeździło z taką dużą mocą zwłaszcza w tym aucie-przynajmniej na początku. Jeszcze Compi w E36 nie jest taki brzydki jak E46. Który to rok? Daj coś więcej.
-
316i Tweety Compact
Ale motór do....niczego :wink:
-
E36 320i Sedan -Rdzewiaczek - E36 Next stage...
Proponował bym dołożyć jeszcze dystanse do felg.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Zastanawiam się jak się jeździ automatem w tak słabym samochodzie? Jeździł ktoś może? By się podzielił spostrzeżeniami.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Powodzenia :wink:
-
E36 325tds cieknie pompa pod uszczelką
Kolega na zdjęciu zaznaczył, że leci mu spod tego. Tylko jakiś link dziwny zapodał. http://img07.olx.pl/images_tablicapl/110810693_8_644x461_nastawnik-pompy-wtryskowej-hdk-do-tdi-sdi-tds-td-dti-.jpg To jest wyciek spod nastawnika. Musisz go umieć ustawić i przede wszystkim mieć czym-na oko się nie da.
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
I jak pali? Co było?
-
325i Coupe Diamantschwarz metallic
Sporo twoich zdjęć się nie chce ładować tak jakby były usunięte(przynajmniej u mnie).
-
Silnik M50B25 nie ma mocy i strzela
Czytałem Twój temat i....nie bardzo rozumiem. Zadałeś dużo pytań na które prawie sobie odpowiedziałeś. M50 ma żeliwny blok, a nie aluminiowy. Sam nie wiem co chcesz uzyskać przez założenie tego tematu? Po dołożeniu zdjęć pasowałby bardziej do "galerii" niż do "warsztatu". W E39 nie było skrzyń tiptronik tylko step... Tiptronic miało Audi. Jeszcze chyba nikt nie wsadzał 3.0d do E36 dlatego nie wiem czy uzyskasz jakąkolwiek odpowiedź. Poza tym tytuł łamie wszelkie zasady regulaminu. viewtopic.php?f=68&t=120678 Proszę to poprawić bo zamknę temat. Pozdrawiam.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
To jest angol. Zdjęcia są w odbiciu lustrzanym. Jak za auto do rozbiórki to cena dobra. Ale może być to ogłoszenie dla jaj.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
-
320 m50b20 brak mocy, muł, strzały w kolektor
Radził bym wywalić ten zamiennik czujnika wałka i założyć oryginał. Podpiąć się jeszcze raz sczytać błędy. Świece po 1 nowe nie kosztują majątku, po 2 daje się wszystkie takie same i odpowiednio dobrane do silnika.
-
E36 316 stuki i wibracje po wymianie tarcz i klocków przód
No cóż tak najlepiej kolego. Wszyscy by chcieli odpowiedź na już jak się coś zepsuje i jest wtedy "problem", "pomocy", a nawet ostatnio tak po nie naszemu bo "help" pisane capsem i z wykrzyknikami :mrgreen: Zawsze tak było przyzwyczaiłem się.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Nie wyobrażam sobie żebym marzł, albo mi cokolwiek na łeb leciało. Po to mam samochody :D
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
I motor szybko Ci się znudzi bo w roku jest góra 2-mce pogody na motor. Też kiedyś myślałem o Cabrio, akurat w budzie E30. Ale to szalenie niepraktyczny samochód i potem wybór padł na duże i ciężkie E39.
-
BMW 328i, Warszawa, WBABG11030ER46053- problem z multi
Posiadasz bo tylko jednonabojowe były w E36.
-
BMW 328i, Warszawa, WBABG11030ER46053- problem z multi
Z tego co wiem multi jest ,albo od E39 lub E38. zakładają te kierownice do E36 tylko jest jeden warunek-poduszka jednonabojowa. Nie jestem ekspertem, po prostu ta marka to moje zamiłowanie. Nie ma ludzi co wiedzą wszystko. Wcześniej były kierownice M o zupełnie innym kształcie, serducho było później. Tutaj coś odnośnie montażu. http://www.bmw3er.pl/viewtopic.php?p=238975
-
BMW 328i, Warszawa, WBABG11030ER46053- problem z multi
A ja mam we VIN M wiel. S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk. I co z tego? Mam M, ale M nie były multi. W E36 wcale nie było multi. VIN to też nie wyrocznia tylko kody wyposażenia.Nie do każdej rzeczy jest kod więc jest podciągnięte pod inny albo wcale VIN nie zawiera tego.
-
BMW 328i, Warszawa, WBABG11030ER46053- problem z multi
Nie prawda. W E36 nie było serducha z guzikami i masz dobrą. Guziki były w E39. Najpierw polecam :search: I zapoznać się z zasadami tytułowania tematów.