Treść opublikowana przez scarab
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
Możesz wrzucić foto auta z większej odległości? Moja jest w tym samym kolorze, ale teraz mam Depo z ringami :) Ile trzeba dać za reflektory w przyzwoitym stanie?
-
Wypadanie zapłonu Bmw X5 E53 4.4
Ja bym zaczął od zamiany czujników miejscami przy okazji czyszcząc styki przy wtyczkach :)
-
bmw x5 e53 silnik 4.4i v8 w manual ?
Skrzynie manualne w e53 występowały tylko w 3.0i i w klekotach. Generalnie manual pasuje do X5 jak świni homonto, dziwi mnie że wpadłeś na taki pomysł :) Najwięcej informacji jak zwykle jest na forach amerykańskich: https://xoutpost.com/bmw-sav-forums/x5-e53-forum/67540-01-x5-4-4i-6spd-manual.html
-
wyciszenie e53 3.0d
Słuchanie V8 w czasie jazdy to akurat przyjemność :D
-
E53 3.0D klucz do zablowokania kółka pompy wody
http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=464226 :) Tylko nie wiem czy do klekota jest taki sam, ale pewnie tak
-
Wypadanie zapłonu Bmw X5 E53 4.4
:cool2: Moja też chodzi elegancko na IK20TT
-
Kbus brak komunikacji
Tak, chodzi o schowek przed pasażerem. Może to Ci pomoże: http://www.bmwclub.lv/files/E53_High_OBC_retrofit.pdf
-
Kbus brak komunikacji
A wg WDS dokąd biegnie?
-
Bluetooth BMW X5 2005
Muszę odgrzebać temat, jakiś czas temu uzyskałem w końcu dźwięk z bluetootha, okazało się, że potrzebne były u mnie dwucewkowe głośniki obsługujące dodatkowo telefon oraz inne wiązki w drzwiach przednich. Teraz dźwięk jest, ale jest dość cichy, da się go jakoś pogłośnić?
-
Kbus brak komunikacji
:cool2: Daj znać jak sprawdzisz :)
-
Kbus brak komunikacji
Pomyliłem TIS z WDS, sorry. http://www.bmw-planet.net/diagrams/release/en/
-
E53 4.4i M62TU Kopci na biało
Mam pytanie do osób które miały problem z odmą i nie myły kolektora - nadal śmierdzi Wam lekko przepalonym olejem? Zauważyłem u siebie lekki smród pod maską, nie wiem skąd pochodzi, wydaje mi się że jest podobny do tego który miałem jak zassało olej, tylko oczywiście zdecydowanie mniejszy. Możliwe żeby jeszcze dopalał się olej zebrany wcześniej w kolektorze czy przyczyna jest raczej inna?
-
Kbus brak komunikacji
W BMW TIS jest schemat, tylko musisz mieć odpowiednio stara wersję Javy w systemie żeby go odpalić.
-
Raz wspomaganie jest raz nie ale częściej nie ma
Płyn jest świeży? Zawsze najłatwiej zacząć od niego.
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
Krzyże fajne, natomiast kolor ringów moim zdaniem zupełnie nie gra z pomarańczowymi kierunkami.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ja dość sporo zainwestowałem w oryginalny interfejs Carly na WiFi + soft Carly, czyli podobno najlepsza opcja do diagnostyki przez telefon i powiem Ci że nie jestem zadowolony. Możliwości kodowania Carly w E53 są takie jak żadne w porównaniu z tradycyjnym ncs expert, diagnostyka podobnie. Przydatne jest to jedynie w sytuacjach awaryjnych bo zawsze można wozić w aucie, jednak żeby mieć pewną diagnozę to wg mnie daleko mu do tradycyjnych metod typu kabelek do laptopa + INPA.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
No cóż, tak jak pisałem:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
W przypadku BMW, a szczególnie przy modelach typu X5 warto nauczyć się wykonywać podstawową diagnostykę komputerową samodzielnie, bo można popłynąć z torbami :D Inna sprawa, że rzetelnych mechaników jest jak na lekarstwo.
-
x5 m62 4.4 -sterowanie wałka
:]
-
jakie mam głośniki
Nikt nie wie do czego jest ta wtyczka? Też mnie ona ciekawi.
-
BMW E63 645 WBAEH71044B293916 Omijać Szerokim Łukiem
scarab odpowiedział(a) na kuba_AS temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo proszę, i oto mamy nie tylko hobbystycznych obsrywaczy czyichś samochodów, ale także profesjonalistów. {MOD EDIT] Wystarczy Panowie przepychanek. Auto opisane . Temat zamykam!
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Nie, aczkolwiek nie sądzę żeby falowaniu winna była jedynie cewka, ale łatwo można to zweryfikować.
-
X5 E53 3.0D 2005r Swap Hamulcow
Jakiego producenta tarcz używasz?
-
X5 E53 3.0D 2005r Swap Hamulcow
Jakie masz heble Lobuziak? U mnie przy komplecie ate szału nie ma
-
Śląskie
Szukam sprawdzonego serwisu automatycznych skrzyń biegów w okolicach Katowic/Krakowa. Chodzi o wymianę oleju w automacie ZF. Możecie coś polecić?