Witam Mam pytania odnośnie skrzyni biegów w BMW. 1. Czy w tym modelu z silnikiem 4.4i i wzwyż występowały skrzynie biegów manualne czy tylko automatyczne ? 2. Czy możliwy jest swap skrzyni biegów z automatycznej na manual w silnikach 4.4i i wzwyż. 3. Czy do silnika 4.4i podejdzie skrzynia manual od 3.0i ? To mój pierwszy tutaj post, więc jeśli jest w złym dziale to przepraszam. Pozdrawiam