Treść opublikowana przez Kowal
-
520i m20 - grzeje się podczas postoju
Jeśli silnik jest równomiernie rozgrzany, nawet na maxa ale wskazówka stoi pionowo to z jakiego powodu po zgaszeniu temperatura miałaby jeszcze bardziej wzrosnąć skoro proces spalania który jest źródłem ciepła ustał? To nie jest perpetum mobile że energia bierze się z niczego. Może to być błąd wskazania, czyli albo przed zgaszeniem wskaźnik pokazuje za mało albo po zgaszeniu za dużo. Po zgaszeniu temperatura nie może wzrosnąć a jedynie się wyrównać, czyli bardziej rozgrzeja się części które podczas pracy silnika były intensywniej chłodzone.
-
kłopot z M50 2,0 24v
Kiedyś były inne czasy i nie było dostępnych dobrych olejów w rozsądnych pieniądzach.
-
Wymiana znaczka BMW
Też kupowałem u Misiaka i znalazłem nawet paragon 52,20zł. Widocznie bardziej mnie lubią.
-
CZARODZIEJSKI SZYBERDACH!!!!!!!!! BMW E36!!! COUPE!
W twoim przypadku potrzebny jest egzorcysta a nie elektronik.
-
[e36] niektore mialy wzmacniacze....
Jakby ktoś chciał to też mam niepotrzebny:)
-
Wymiana znaczka BMW
Widocznie w Krakowie jest taniej.
-
Wymiana znaczka BMW
Oryginalny w ASO do E36 kosztuje ok 50zł.
-
Magnetyzer
belgus: Byle nie z metalowymi pasami cnoty:) Co to teraz jest jakiś sezon na te magnetyzery?
-
[e36]migacze nie odbijaja!!
Prześlij mi swój adres na pw to ci wyślę.
-
[e36] niektore mialy wzmacniacze....
Szkoda czasu i pracy na reanimowanie tego wzmacniacza. Po pierwsze ja spotkałem się w E36 z conajmniej dwoma ich rodzajami z różnymi wtyczkami a po drugie moc tego wzmacniacza jest mniejsza niż współczesnych radioodbiorników. Jedyny plus to że jest on dobrany dobrze do głośników w aucie ale u ciebie i tak już ktoś to zmienił.
-
Wymiana znaczka BMW
Wygłuszenie można wyjąć tylko spod uszczelki i odchylić wtedy nie masz ryzyka zarysowania lakieru. Można też podważyć cienkim śrubokręcikiem owiniętym izolacją. A jak ci nie zależy na tym starym emblemacie to przyklej do niego coś kropelką i pociągnij.
-
Gniazdo w schowku E36
Mogę ci zrobić na jutro jak nikt wcześniej nie zrobi.
-
Gniazdo w schowku E36
Gniazdo to jest do latarki a widziałem taką kiedyś na allegro.
-
Gdzie Najlepiej Podpiąć RING'i Reflektorowe ??
Halogeny i tak świecą dopiero po włączeniu świateł a ringi mają tak niewielki pobór prądu, że można je podpiąć śmiało pod postojówki. A bez halogenów jeżdżą same wersje ubogie więc jak ktoś chce szpanować ringami to niech sobie najpierw halogeny założy.
-
Guma harmonijkowa
Cena tak jak pisze Peet 70-80zł w ASO, tak że używki nie ma sensu kupować.
-
panewki m20 b25
To bmw a nie maluch. Takie patenty mają krótkie nogi bo czy zrobisz na takim amatorskim pseudoremoncie kilkadziesiąt tysięcy przynajmniej? Panewki główne rzadko zużywają się tak bardzo żeby się tłukły- prędzej szlag trafi korbowodowe. A jesli dłuższy czas jeździłeś na zużytych korbowodowych to na skutek stukania w łbie korbowodu robi się jajo i nowa panewka nigdy już dobrze nie będzie leżała. Do tego dodajmy jeszcze owalizację czopów. Ale jak chcesz robić w ten sposób to twoja sprawa tylko dziwi mnie dlaczego pytasz o firmę panewek? Ona nie ma w twoim przypadku żadnego znaczenia. Polecam Kolbenschmidt, Glico a jak chcesz najtaniej to Bimet.
-
[e36] niektore mialy wzmacniacze....
Na oko to poznasz tą wersję właśnie po wzmacniaczu w bagażniku a wewnątrz auta to po zestawie trójdrożnym z przodu czyli dwóch głośnikach w drzwiach i jednym pod nogami. Piszę to jeszcze raz dla informacji bo tamten temat kiedyś może być np. poniżej i ktoś nie znajdzie.
-
czy dyfer z 2,5 spasuje w miejsce 2,0 PILNE ?
KUJON: W ASO możesz kupić olej zarówno do dyfra ze szpera jak i bez szpery na litry a poza ASO to idziesz do sklepu z olejami i sprzedawca szuka ci odpowiedni w katalogu. Praktycznie każda firma robi oleje do dyfrów tak że wybór należy do ciebie. Ja polecam z ASO bo taki stosuję.
-
czy dyfer z 2,5 spasuje w miejsce 2,0 PILNE ?
Niestety przyspieszenie może spaść i dlatego wymyślili skrzynie VI.
-
[e36]migacze nie odbijaja!!
Nawa to jest w kościele a kierownica ma nabę:) Jak nikt nie zrobi zdjęcia wcześniej to mogę zrobić ci jutro bo mam zdjętą oryginalną kierownicę w garażu.
-
Gdzie Najlepiej Podpiąć RING'i Reflektorowe ??
Podpinasz je pod postojówki.
-
wolga
Była jeszcze kiedyś wołga zrobiona na bazie M3 E30. Ogólnie kupa roboty i mnóstwo pieniędzy włożone ale efekt niepowtarzalny i gwarancja że drugiego takiego samego auta nie spotkamy. Ciekawe co mają napisane w papierach aut? BMW, WAZ czy może SAM?
-
Głośniki 16 z przodu w E36 coupe
Tak jak napisałem pod lewą wykładziną bagażnika w lepszych systemach jest wzmacniacz wraz z zabudowaną zwrotnicą.
-
czy dyfer z 2,5 spasuje w miejsce 2,0 PILNE ?
Just: Masz jeszcze dyfer od diesla. devro: Jak już założysz ten dyfer od 2.5 do 1.6 to będzie tak jakbyś ciągnął przyczepę a co do prędkości to i tak nie pojedzie szybciej bo brak mocy na to nie pozwala. A przyspieszenie będziesz mierzył kalendarzem a nie stoperem.
-
[e36]migacze nie odbijaja!!
Jeśli nie masz odpowiedniej naby to tego modelu to kierunkowskazy nie będą wracały do pozycji neutralnej. Sama kierownica nie ma znaczenia gdyż to w nabie powinien być odpowiedni wypust do wyłączania kierunkowskazów.