Skocz do zawartości

Gdzie Najlepiej Podpiąć RING'i Reflektorowe ??


A r m a n i

Rekomendowane odpowiedzi

ja jakbym mial czas sie bawic ( i jakbym ni emial halogenow) to bym zrobil nowa instalacje i podpiol je do wlacznika halogenow-tak aby byly one niezaleznie wlaczane bez kolidowania z innymi swiatlami( jaki ma to pobor produ-zeby nie obciazac niepotrzebnie przewodow postojowych swiatel)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciagnij osobna instalacje z przekaznikiem. Sterowanie przekaznika podciagnij do wnetrza samochodu.

Sterowanie przekaznika mozesz rowniez podlaczyc do instalacji oswietlenia wewnetrznego. Dzieki temu bedziesz mogl uruchamiac ringi za pomoca pilota w kluczyku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , kupiłem Ringi na Allegro , zamontowałem , podpiołem je pod postój normalnie (zamiast zwykłych postojówek) Ale Kurna coś słąbo świecą ? Dlaczego ? Jak bym podpioł w inne źrudło zasilania Jarzyły by mocniej ? Help !

M y F a v o r i t e ? O n l y B l a c k ...



B l a c k - M i g h t y - W o n d e r f u l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tak swieca te ringi z allegro. Jak mają dobrze swiecic to musisz wydac z 50zł na same diody a nawet 100 dopiero wtedy jest efekt. Wszyscy co robią te ringi na allegro zakładają zwykłe diody z złotówke i chwalą się ze 10000mcd. Polecam Ci przejsc się do dobrego sklepu z układami elektronicznymi to powiedzą ci ile kosztują dobre diody i jak one swiecą. Mi jak pokazali diode ze 230zł o srednicy 1cm to działała jak halogen o mocy 300w a nawt 500w nie sposób było wytrzymac w pomieszczeniu tak było jasno. Widziałem bebechy kumpla :P :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo własnie . Fagasy szukają taniego "wzbogacenia" się :P Chyba bende musiał zobaczyć w dobrym elektryku za taką samą dioda jak mam zamontowane ale o większej wydajności . Ale musze wam powiedzieć że jak juz sie ściemniło na niebie to całkiem zajebiście świeciły na postoju :)

Dzięki za rade . pzdr dla BieMdaWliowiczóf :twisted2:

M y F a v o r i t e ? O n l y B l a c k ...



B l a c k - M i g h t y - W o n d e r f u l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.