Treść opublikowana przez Pawelos
-
coś mi zżera wytłumienie pod maską - macie na to sposób?
PS Macie real foto :twisted: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img237.imageshack.us/img237/5200/kostkazh4.jpg
-
coś mi zżera wytłumienie pod maską - macie na to sposób?
Wynalazek nr 2: Moj ojciec podpinal prad pod MB123 jak mu go codziennie pies opsikiwal :roll: NAstepnie: Pies opsikal tylko raz :roll: ale zaznaczam, ze przezyl, pozniej nawet nie pomyslal o zblizeniu sie do auta.... :norty: To tez nie jest zart. I nie odpowiadam, za to co sie stanie jak podlaczysz "+" pod bete bo MB na czystej mechanice by niezniszczalnyl.... :cool2: ale podzialalo..... :twisted2:
-
coś mi zżera wytłumienie pod maską - macie na to sposób?
Trzeba podwiesic tak aby sie nie grzal zbytnio ani zeby woda nie chlapala bo wali nieco :lol: Moja reakcja jak to zobaczylem byla taka, ze poplakalem sie ze smiechu, jednak kumpel mowi, ze dziala :norty:
-
coś mi zżera wytłumienie pod maską - macie na to sposób?
Panowie nie smiejcie sie ale to podobno dziala: Zawiesic gdzies pod maska kostke zapachowa taka jak do kibelka, znajomy tak zrobil i wszystkie szkodniki wyprowadzily sie mu spod maski :shock:
-
Klima dwustrefowa
Widac, ze masz pojecie w temacie, jednak jest ono zbyt male.... :mad2:
-
Klima dwustrefowa
Mini wentylator chlodzi panel sterowania klimy.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
To są wałki robione przez handlarzy, mam na myśli celowe mylenie oznaczeń albo nazw. A co im dają takie "pomyłki" ? Laik, ktory do konca nie wie jak wyglada E39 zobaczy fure za 9klockow, podnieci sie, obejrzy i kupi :D Pozniej czeka go twarde spotkanie z rzeczywistoscia, ale handlarzyna zarobi :cool2:
-
Czy warto interesować sie tą e36?
Nawet nie wiedzialem, ze byle E36 z korbami z przodu :jawdrop: Jedz obejrzyj, lepiej kupic auto na mniejszym wypasie w dobrym stanie, niz wypasionego zloma. Dobrze zebys zabral ze soba kogos kto zna sie na autach i Ci ja poogladal skoro Ty masz o tym male pojecie. Co do zdjec, to mam wrazenie, ze zderzak przod wisi od strony pasazera i maska jest lekko oklapnieta, tzn nie pokrywa sie z linia blotnikow,
-
Zamiar zakupu e36... ale...
Szukaj 2.0 i nie boj sie spalania. Silnik wynagrodzi Ci roznice w spalaniu niesamowita kultura pracy i duzo wieksza elastycznoscia niz R4. IS'ki w sedanie byly :norty: Co prawda prawie w znikomej liczbie egzemplarzy ale byly.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
AD1ale o co kaman ? nie czaje? Amerykanin i tyle. AD2 &3 Widac jak byk, ze jedna oferta z komisu druga, raczej od wlasciciela.
-
nakładki na pedały
http://moto.allegro.pl/search.php?category=3&string=nak%C5%82adki+sparco&description=1&category=620 Do wyboru do koloru. :8)
-
Jaki silnik najlepszy z seri 3????
330D 204PS :twisted:
-
nakładki na pedały
Nie lepiej kupic nakladki np Sparco za ok 100-150zl i jezdzic pewnie, bo takie z marketu za 20zl to moga byc rozne np moga spasc w najbardziej nieoczekiwanym momencie :mrgreen:
-
Jaki najlpeszyw silnik w e34?? ankieta
Nie ma czegos takiego jak V6 w e34 :duh:
-
Jaki najlpeszyw silnik w e34?? ankieta
I tak czepiam sie dalej: gdzie TDS :roll2:
-
Jaki najlpeszyw silnik w e34?? ankieta
A gdzie m30??? :norty: Bo to byly motory nie do zajechania
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
Kliknij na zdjecie bo na forum jest przeskalowane.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Przynajmniej jest szczery :norty: IMHO malczan zasluguje na 3 miejsce w rankingu ogloszen roku, zaraz za policyjnym pssaecie, i eclipsem. :norty:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item290790565_los_malaczos_grande_vehicule_fiat_126p.html#photo Nie BMW ale warto przeczytac do samego konca :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
niezły marzyciel :norty: :norty: :norty: co sie nie da, jak sie da :8) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4105694 Nawet plat pokrycia dachowego dostanie gratis :roll2:
-
SWAP 1.8 na 2.0
A jaki tam jest 1.8? IS czy zwykly? swap na r6 jest praktycznie nieoplacalny gdy pod maska masz m40 lub m43. Najlatwiej w takim wypadku jest zmienic na m42. Do tego jak masz bebny z tylu to trzeba by pomyslec nad tarczami :roll:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jak juz stwierdzilem w innym watku ta Alpina to democar jakiejs firmy tuningowej :jawdrop:
-
od ktorego roku motor 4.4 ????
Silnik wszedl do produkcji w 96roku http://www.answers.com/topic/bmw-m62
-
Naprawa nadkola - jak powinno byc fachowo ?
Jesli nic nie jest pognite i sa tylko 2 dziurki to nic nie wycinasz, tylko dajesz 2 latki tak jak mowia znajomi.
-
BMW 345i E30 Kombi, 4,5 ltr. V8, 311 PS ciekawostka
Matko Boska ale cisano pod maska :shock: