Skocz do zawartości

Pawelos

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawelos

  1. PS Macie real foto :twisted: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img237.imageshack.us/img237/5200/kostkazh4.jpg
  2. Wynalazek nr 2: Moj ojciec podpinal prad pod MB123 jak mu go codziennie pies opsikiwal :roll: NAstepnie: Pies opsikal tylko raz :roll: ale zaznaczam, ze przezyl, pozniej nawet nie pomyslal o zblizeniu sie do auta.... :norty: To tez nie jest zart. I nie odpowiadam, za to co sie stanie jak podlaczysz "+" pod bete bo MB na czystej mechanice by niezniszczalnyl.... :cool2: ale podzialalo..... :twisted2:
  3. Trzeba podwiesic tak aby sie nie grzal zbytnio ani zeby woda nie chlapala bo wali nieco :lol: Moja reakcja jak to zobaczylem byla taka, ze poplakalem sie ze smiechu, jednak kumpel mowi, ze dziala :norty:
  4. Panowie nie smiejcie sie ale to podobno dziala: Zawiesic gdzies pod maska kostke zapachowa taka jak do kibelka, znajomy tak zrobil i wszystkie szkodniki wyprowadzily sie mu spod maski :shock:
  5. Pawelos odpowiedział(a) na zenek123 temat w E36
    Widac, ze masz pojecie w temacie, jednak jest ono zbyt male.... :mad2:
  6. Pawelos odpowiedział(a) na zenek123 temat w E36
    Mini wentylator chlodzi panel sterowania klimy.
  7. To są wałki robione przez handlarzy, mam na myśli celowe mylenie oznaczeń albo nazw. A co im dają takie "pomyłki" ? Laik, ktory do konca nie wie jak wyglada E39 zobaczy fure za 9klockow, podnieci sie, obejrzy i kupi :D Pozniej czeka go twarde spotkanie z rzeczywistoscia, ale handlarzyna zarobi :cool2:
  8. Nawet nie wiedzialem, ze byle E36 z korbami z przodu :jawdrop: Jedz obejrzyj, lepiej kupic auto na mniejszym wypasie w dobrym stanie, niz wypasionego zloma. Dobrze zebys zabral ze soba kogos kto zna sie na autach i Ci ja poogladal skoro Ty masz o tym male pojecie. Co do zdjec, to mam wrazenie, ze zderzak przod wisi od strony pasazera i maska jest lekko oklapnieta, tzn nie pokrywa sie z linia blotnikow,
  9. Pawelos odpowiedział(a) na lukasz_4don temat w E36
    Szukaj 2.0 i nie boj sie spalania. Silnik wynagrodzi Ci roznice w spalaniu niesamowita kultura pracy i duzo wieksza elastycznoscia niz R4. IS'ki w sedanie byly :norty: Co prawda prawie w znikomej liczbie egzemplarzy ale byly.
  10. AD1ale o co kaman ? nie czaje? Amerykanin i tyle. AD2 &3 Widac jak byk, ze jedna oferta z komisu druga, raczej od wlasciciela.
  11. Pawelos odpowiedział(a) na michal9986 temat w E39
    http://moto.allegro.pl/search.php?category=3&string=nak%C5%82adki+sparco&description=1&category=620 Do wyboru do koloru. :8)
  12. Pawelos odpowiedział(a) na michal9986 temat w E39
    Nie lepiej kupic nakladki np Sparco za ok 100-150zl i jezdzic pewnie, bo takie z marketu za 20zl to moga byc rozne np moga spasc w najbardziej nieoczekiwanym momencie :mrgreen:
  13. Nie ma czegos takiego jak V6 w e34 :duh:
  14. I tak czepiam sie dalej: gdzie TDS :roll2:
  15. A gdzie m30??? :norty: Bo to byly motory nie do zajechania
  16. Kliknij na zdjecie bo na forum jest przeskalowane.
  17. Przynajmniej jest szczery :norty: IMHO malczan zasluguje na 3 miejsce w rankingu ogloszen roku, zaraz za policyjnym pssaecie, i eclipsem. :norty:
  18. http://moto.allegro.pl/item290790565_los_malaczos_grande_vehicule_fiat_126p.html#photo Nie BMW ale warto przeczytac do samego konca :cool2:
  19. niezły marzyciel :norty: :norty: :norty: co sie nie da, jak sie da :8) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4105694 Nawet plat pokrycia dachowego dostanie gratis :roll2:
  20. Pawelos odpowiedział(a) na rafal-LUBIN temat w E36
    A jaki tam jest 1.8? IS czy zwykly? swap na r6 jest praktycznie nieoplacalny gdy pod maska masz m40 lub m43. Najlatwiej w takim wypadku jest zmienic na m42. Do tego jak masz bebny z tylu to trzeba by pomyslec nad tarczami :roll:
  21. Jak juz stwierdzilem w innym watku ta Alpina to democar jakiejs firmy tuningowej :jawdrop:
  22. Silnik wszedl do produkcji w 96roku http://www.answers.com/topic/bmw-m62
  23. Jesli nic nie jest pognite i sa tylko 2 dziurki to nic nie wycinasz, tylko dajesz 2 latki tak jak mowia znajomi.
  24. Matko Boska ale cisano pod maska :shock:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.