Treść opublikowana przez gorik79
-
odpowietrzenie dynamic drive
układ odpowietrza się na podniesinym samochodzie krecisz kilka razy w prawo i lewo kierownicą pozniej to samo ale po odpaleniu dobrze zeby druga osoba kontrolowała poziom płynu to taka standardowa procedura chyba ze w e65 jest inaczej
-
Jakie usterki w 535d po lifcie po zachipowaniu?
mam sciagniety (prawdopodobnie),nigdy nie jechalem wiecej jak 250,nie z powodu odcinki ale z powodu docinki ;) ze strony kobiety ktora byla na pokladzie i ktora panicznie boi sie predkosci :mrgreen: . skąd ja to znam :D
-
318i INPA -Po resecie błędów samochód nie odpala
one zawsze marudzą :D
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
a czemu od razu takim tonem do mnie jak bys poczytał moje posty to bys wiedział jakie mam spalanie i po czym wnosisz ze do 13 chce zejsc :?:
-
Drżenie silnika na zimnym
podłącze Się do tematu, w jaki sposób naprawa odmy może wpływać na pracę sondy i wypadanie zapłonów :?: skąd te powiązanie :?: ano kolego nieszczelne przewody zasysają lewe powietrze a to wpływa na takie odczyty z inpy po wymianie odmy te błedy juz się nie pojawiają
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
No widzisz kolego a u mnie wychodzi 13.5 LPG przy motorze 3,5i w co pewnie nie uwierzysz :wink: przyjedz do Wawy jak uzyskasz ten to jestes wielki
-
problem ze skrzynią, kod błędu
ja tez stawiam na konwerter a jak długo tak będziesz jezdził to i skrzynia będzie do roboty
-
Drżenie silnika na zimnym
a to ja Ci powiem odma rozumiem ze na ciepłym ok? jakies błedy pokazuje inpa np.sondy lambda? Nie doczytałem wcześniej Twojego posta, tak mam błędy sondy i wypadanie zapłonów. Czyli stawiasz na to że to odma ? jak zrobisz odme znikną błedy sondy i wypadania zapłonów
-
Drżenie silnika na zimnym
nie da się a szczególnie ze starych wezy juz nowych nie zrobisz
-
Drżenie silnika na zimnym
na razie stawiam na odme a co do czujnika wałka to pisałes ze był klejony czy cos jak myslisz dlaczego? chyba nie z nowosci
-
Drżenie silnika na zimnym
na ssaniu tak ma byc bo pompa powietrza pracuje ale buczenie nie koniecznie musi byc zeby odma była do wymiany u mnie nie buczało a była zapchana i popękane węze i tez drgał na zimnym i wypadały zapłony jeszcze po wymianie odmny przestał drgac ale co auto to inna diagnoza z tego piszesz to czujnik wałka tez mozesz miec do wymiany pewnie go handlarze podsztukowali :mrgreen:
-
Drżenie silnika na zimnym
na zapalonym silniku odkrecasz korek wlewu oleju jak słychac buczenie to odma tak czy siak podejrzewam ze od nowosci nie była wymieniana tu masz pierwsza czesc wymiany całosc roboty ok 4godz
-
Drżenie silnika na zimnym
Co trzecią wymiane oleju wymieniasz ją? Jeśli nie to bez sprawdzania wymień bo i tak musisz. co 3 wymiane to w dieslu sie wymienia
-
Drżenie silnika na zimnym
a to ja Ci powiem odma rozumiem ze na ciepłym ok? jakies błedy pokazuje inpa np.sondy lambda?
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Piękna super kolor i wszystko w oryginale według mnie najładniejsza e34 na forum i pamiętaj ze jutro dzien babci :D
-
F30 Nowe bmw serii 3
odliczamy :D
-
Problem z DSC , kto posiada DSC niech pomoże
czyli w najtrudniejszych awariach są zawsze najmniejsze pierdoły
-
Kropka przy przebiegu dziennym. Co z tą kropką ?
jak juz zakodujesz moduł swiateł to wchodzisz do kanału zdejmujesz łacznik z silniczka przekrecasz kluczyk i ruszasz ciegenkiem jak swiatła ani drgną to moze byc silniczek
-
[e39] 530dA 2000 r. Stahlblau Metallic
tez przyłaczam sie do pytania
-
UWAGA!!! - e46 320d 1999 - Drezdenko
gorik79 odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjednak Bmw to zywotne samochody ten przebieg to ona miała rok temu takze mogła dojsc do 500tys a to juz sporo
-
Poważna awaria silnika 525i po przebiegu 87 tyś/km
:shock: :shock: :shock:
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
gorik79 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzłą marke wybrał na zarobek zapomniał ze naszej marki strzeze Lonna :D
-
Poważna awaria silnika 525i po przebiegu 87 tyś/km
a jak to to co to jest?
-
F15 X5 - spyshots
idealne porównanie przyp.http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:2008_Renault_Koleos_%28H45%29_Dynamique_01.jpg&filetimestamp=20081019030843
-
F15 X5 - spyshots
dokładnie nowy Ml jest tragiczny