Treść opublikowana przez MarcinPioneer
-
[E34] Średnica otworow montazowych pod glosniki
Ja mówię tylko o basie z tych głośników, tamte miały lepszy sopran, trochę głośniejsze, ale bass był gorszy. Tak samo mam w ALfie na oryginalnych głośnikach, jest lepszy bass niż np, Pioneer ,Daewoo z Nexi, 16cm. Radio na jakim testowałem to PIONEER DEH-P5800MP w BMW, w Alfie oryginalny Blaupunkt
-
[E34] Średnica otworow montazowych pod glosniki
Ja testowałem jakieś Pioneer, Alpine i Magnaty, pozostałem przy oryginale-miały najlepszy bass. Tamte co testowałem to były dwu drożne głośniki.
-
[E34] Średnica otworow montazowych pod glosniki
Z przodu i tyłu są 13, tylko z tyłu jest tam taki dziwny patent, że te głośniki siedzą w takich małych plastikowych tubach. Można dokupić takie przejściówki na tył na głośniki 16cm, kiedyś kupiłem takie coś, ale jakoś jeszcze nie zamontowałem i chyba nie będe się w już to bawił
-
e34 tds - pytanie o zagłowkach
Jeśli chodzi Ci o metalowe stelaże przykręcane do blachy za oparciem to mam takie coś. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HD61&mospid=47375&btnr=52_0417&hg=52&fg=20
-
[535i] Światła awaryjne działają non stop podczas jazdy
Nie ma oprócz tego, jeszcze żadnych innych objawów? Zobacz do bezpiecznika 80A znajduje się na prawym kielichu pod maską w czarnej obudowie( dochodzą do niego czarne grube przewody prądowe)
-
Emblemat AC Schnitzer
Ja mam takie coś, kiedyś parę lat temu zakupiłem.
-
320D - poduszka skrzyni
Te poduszki Lemfordera to groszowe sprawy w granicach 25zł LEM1326902
-
BMW E34 525i 24V automat
E34 też jest z lat 80. Pierwsze modele wyszły w latach 80. Więc przystoi przystoi. :D
-
BMW E34 525i 24V automat
A dla mnie z tego samego powodu powinny być nakazane. Nic się nie zbiera, nic nie chlapie na jadącego za Tobą. Mniej chlapie na bok samochodu. Jak dla mnie same plusy. Ale są ludzie i różne zdania. Jednemu się podoba Kaśka innemu Maryśka jak to się mówi. Pozdrawiam. Dzięki za opinię.
-
e34 osłona światła kokpitu a czarna podsufitka! Pomocy.
Na tył występują dwa rodzaje kostek, jeśli się trafi na takie same, to bez problemu się podłącza. W tylnych słupkach powinieneś mieć wolne dodatkowe kostki do podłączenia tych "jupiterków". A z przodu to też żaden problem.
-
Awaryjne odpalanie na lpg e34
W lutym tego roku, próbowałem tak odpalić awaryjnie i nie dało rady. Było sporo poniżej zera temp.Wtedy odmówiła posłuszeństwa pompa paliwa, wymieniłem na nową, która pochodziła ze 3 miesiące. Na miejsce nowej założyłem starą i chodzi do tej pory. A co zalania to wiem dokładnie o co chodzi.
-
Awaryjne odpalanie na lpg e34
Przecież to normalne, że nie. Ale u mnie latem jak odpalam samochód, to już nieraz po 2-5 sek jest już na gazie.
-
Awaryjne odpalanie na lpg e34
U mnie jak jest poniżej stopnia przełączania, to się nie da tak ustawić, żeby odpalać z gazu. Mam 4GAS 3D czyli STAG 300PLUS
-
Awaryjne odpalanie na lpg e34
Bo na sekwencji jak jest zimno a temperatura przełączania jest wyższa to się nie odpali. A jak silnik ciepły to działa jak najbardziej.
-
E34 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Jak by filtry były najdroższe np KNECHT to za same filtry zapłaciłbyś ok 150zł, tylko są dwa rodzaje filtrów oleju i paliwa. Jeśli tańszych firm to o połowe mniej
-
E34 525i dymienie z wydechu
To aż tak źle, blok może pęknięty?
-
opony zimowe
Mam takie u siebie tylko, że w rozmiarze 205/65r15, jak na razie spisują się dobrze. W testach ADAC we wcześniejszych latach, praktycznie zawsze na 1 miejscu.
-
zamula i strzela w filtr [m50b25]
Sprawdź przewody podciśnieniowe (od przepustnicy do zaworu oparów paliwa, od zaworu serwa do ściany grodziowej)
-
[e34] Akumulator
Jeśli nagle, to mogła cela w akumulatorze polecieć.
-
E34 525i dymienie z wydechu
Uszczelka fabrycznie montowana była VICTOR REINZ, dobre są GOETZE,ELRING,PAYEN
-
e34 525I 192KM Jaki filtr powietrza?
Nie ma problemu, używane obudowy tańsze niż filtr powietrza.
-
e34 525I 192KM Jaki filtr powietrza?
http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=e34+m50&category=49238
-
E34 525i dymienie z wydechu
Bez zdjęcia głowicy nikt Ci nie wywróży,czy głowica czy uszczelka, znam przypadek że była głowica popękana między zaworami. Koszt naprawy samej głowicy ok 1tys
-
e34 525I 192KM Jaki filtr powietrza?
To że musi dolegać to wiem dokładnie, tylko rozbieżność cenowa to drugie tyle (nie wiem czy tyle się dopłaca za markę, czy z innych materiałów jest zrobiony) Cena tego LX572 około 32zł, natomiast BMW LX408 ok 70zł
-
e34 525I 192KM Jaki filtr powietrza?
Wcale nie ciężko, go zdobyć, u mnie na magazynie np jest, tylko co dla niektórych cena może być zaporowa w porównaniu np z filtronem o połowe tańszy jest np do Citroena Peugeota, wymiary ma podobne: PSA 325,156,67 BMW 327,150,57