Treść opublikowana przez palermos
-
328 jakim momentem dokrecac pokrywe zaworow
Proszę bardzo. AZD Cylinder Head with Cover.pdf
-
320d - ZAPALNICZKA PROBLEM
Chyba chodzi o to że napięcie jest na bezpieczniku.
-
320d światła do jazdy dziennej
Jak masz zepsuty mechanizm ..?
-
320d - ZAPALNICZKA PROBLEM
Sprawdź czy masz mase, jak jest ok to masz problem z linią plusową, tam nic po drodze nie ma :)
-
320d światła do jazdy dziennej
To akurat idzie zmienić.
-
Instalacja DIS na Vmware
Jest możliwość, zaloguj się do konsoli i wpisz dealerdata
-
320 Ci - nie pali
Wiesz skąd moja ironia ? Bo Twój post jest w stylu "Mam pusto w baku, auto nie odpala, czy to wina że nie mam benzyny ?". Nie zrozum mnie źle, nie chciałem być uszczypliwy tylko odpowiedzieć Ci "obrazowo" co też uczyniłem. Jeżeli wszystko dobrze posprawdzałeś, to sam sobie odpowiedziałeś i nikt inny nie jest Ci już w stanie bardziej pomóc. Chyba nie sądziłeś że ktoś napisze że to jednak chyba wina świec ;)
-
330i bolaczki silnika 3.0i
Jak widać po ilości postów zero wad :P A tak na poważnie to niektóre egzemplarze charakteryzują się wzmożoną konsumpcją oleju :) Poza tym to podobnie jak w innych 6-tkach czyli zużyty vanos, wyciek oleju spod uszczelki w okolicy gniazda świecy. Ogólnie jak nie katowany to nie powinno się nic dziać, jednak znaleźć takowego....
-
Instalacja DIS na Vmware
Hasło jest numerem dilera który podajesz podczas instalacji bazy (tam gdzie sie wypełnia te dane adresowe etc.) Jeżeli robiłeś to za pomocą wskazówek nerwusa to pewnie masz 12345 :)
-
320 Ci - nie pali
Kolego, jak prąd dochodzi a "żarówka" nie świeci to czego to może być wina :roll:
-
Instalacja DIS na Vmware
Jeżeli pytasz o hasło do SCO (bazy) to dla wersji 44 powinno być puste a dla wersji 52 musisz je sobie zmienić (wyzerować) zgodnie z instrukcjami z bmwecu, choć ja mam inny sposób, prostszy jak masz już jakiegoś innego disa zainstalowanego.
-
[e46] DRL + postojowe
Czy da sie zrobić w poliftowej e46 aby DRL świeciły się razem z postojówkami ? Chodzi o to aby świeciły się również ringi które w tym przypadku zastępują światła postojowe.
-
316i-Wycieraczki
Niekoniecznie musi pokazać błąd. Zależy co się uszkodziło. W każdym razie wycieraczkami steruje GM a Ty masz ewidentny problem z ich sterowaniem.
-
325Ci - mieszek lewarka skrzyni biegow
Według numeru OEM pasuje tylko do e46 ps. Nie szukaj samego mieszka tylko rozbitków z automatem bo nie każdy wystawia takie pierdoły pomimo że to posiada. Dzwoń i pytaj.
-
316i-Wycieraczki
Moduł komfortu się sypie ?
-
320d Podgrzewanie tylnej szyby
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=149392
-
330d Brak podgrzewania tylniej szyby
Musisz na przekaźniku mieć stały +, dokładnie na pinie nr 2 (styk 30 przekaźnika), po wysterowaniu przekaźnika plus powinien się pojawić na pinie nr6 (styk 87 przekaźnika).
-
320i - podgrzewane fotele
A co chcesz włączyć kompem ? Żeby się pokazała 3 dioda ? ;) A co do przycisków to ten problem występuje po obydwu stronach ?
-
320i - podgrzewane fotele
Pod pojęciem "dwie kreski" macie na myśli że macie tylko dwie diody ?
-
3xx Nr bezpiecznika
A co miałby do tego bezpiecznik ? Skoro lampa się świeci to bezpiecznik jest dobry :) Poza tym nie ma bezpośrednio tylko bezpiecznika dla prawego światła mijania :) Poczyść najpierw styki bo może gdzieś się tlenki osadziły i jest za duży opór dla prądu kontrolnego.
-
330d Brak podgrzewania tylniej szyby
Sprawdź dokładnie bezpiecznik F68, następnie przekaźnik (znajduje się z prawej strony w bagażniku, idź za kablem plusowym z aku i go znajdziesz). No i pozostaje jeszcze sprawdzić ciągłość obwodu.
-
320i - podgrzewane fotele
Maksymalnie masz 3 kreski, wiec możesz tylko ustawić 2 a 1 i 3 nie ? Czy jak ? I jak się to objawia, nie idzie właczyć i od razu wskakuje na 2 , napisz coś więcej.
-
czujnik temperatury zewntrznej
Czujnik jest w lewym nadkolu (tzw. małe nadkole, przednia część) od spodu samochodu, jak popatrzysz pod zderzak w kierunku koła powinno go być widać. Jak co to mam na sprzedaż oryginalny BMW (uzywany ale sprawny) czujnik + kostka i kawałek wiązki.
-
320i - Nierówna praca silnika na benzynie
A jak to sobie inaczej wyobrażasz ? Przecież DME musi być włączony, a sterownik gazu tylko tłumaczy polecenia DME na potrzeby zasilania gazem.
-
Hamulec ręczny / postojowy. Słabe działanie.
Musisz sciągnąć całe koło wiec automatycznie masz wszystkie śruby odkręcone.