Treść opublikowana przez dulas735i
-
e34 aktualizacja czy wymiana kompa
nikt nie doradzi ?
-
Ciśnienei w układzie chlodzienia. Zapowietrza się
a no fakt jest wzmianka o parowniku , ale gaz to by chyba od razu wyczuł
-
Ciśnienei w układzie chlodzienia. Zapowietrza się
chyba dużo więcej czasu i pracy byś miał jakbyś od razu wymienił tą uszczelkę , ją to bym dał jeszcze głowice do sprawdzenia
-
montaż szpery do E34
brat przekładał i mówił że pasowało bez problemu jeśli oczywiście obudowy są takiego samego typu
-
kolor tapicerki skórzanej
taki schowek na środkowym tunelu to pierwszy raz wiedzę , to jakaś amerykańska wersj ?
-
nowa posiadaczka BMW
Jest specjalny wątek na forum odnośnie VIN viewtopic.php? f=19&t=127871&start=4950
-
montaż szpery do E34
nikt nie jest wróżką żeby wiedzieć czy most nie dostał w środku , przykład ; kumpel chciał polatać bokiem i skończył na krawężniku , tak wygiął wachacz że koło było pod samochodem , wymieniliśmy całą belkę prucz mostu bo wyglądał ok , błąd miał rozwaloną satelite , powiedz sprzedawcy że go weźmiesz ale niech ci tył mostu okręci i pokażę że jest cały
-
nowa posiadaczka BMW
po vin dowiesz się jak orginalnie wyszła z fabryki czyli wyposażenie , silnik , kolor wozu i tapicerki . Ja dopiero po rozkodowaniu vin dowiedziałem się że mam podgrzewane zamki w drzwiach co w zimę mnie uratowało parę razy
-
nowa posiadaczka BMW
witamy na forum a po drugie znajdziesz tu wszystko co potrzebujesz :)
-
montaż szpery do E34
się nie dowiesz póki nie rozbierzesz mostu
-
e34 aktualizacja czy wymiana kompa
witam , po ostatnich przebojach z moją niunią zastanawiam się nad mózgiem silnika czyli kompem , dobrym przykładem był temat "ataki padaczki" i dał mi trochę do myślenia , lepiej kupić kompa z allegro niewiadomo co czy lepiej podjechać do jakiegoś fachowca i spróbować zaktualizować mojego , ogólnie miałbym kogoś kto mógłby mi to zrobić , niechodzi mi o żadne żyłowanie osiągów i chipsy tylko o fabrycznego softa , fajnie jakby ktoś pomógł gdzie mogę znaleźć takiego softa i pobrać puki akta nie weszło :)
-
montaż szpery do E34
tylko zobacz najpierw tabliczkę znamionową tam piszę jakie ma przełożenie i jak po tych cyfrach będzie litera S to jest szpera , potem porównaj belki czy są takie same jak u ciebie , jeśli tak to środek przełożysz bo mój brat przekładał , ciekawe tylko czemu jest pęknieta obudowa ?jest taka możliwość że jakiś tryb szlak trafił wpadł w zębatki i go rozsadziło , jeśli wałek atakujący padł to może podejdzie od twojego mostu tylko chyba właśnie od niego zależało jakie most miał przełożenie
-
pióro wycieraczki kierowcy
jeśli założysz z lewej banana to by głupio wyglądało jakby go też niebyło z prawej strony , ale banan na to do siebie że nie będzie dolegał do szyby jak jest złożona wycieraczka , ja tak się nadziałem i odstawała jak antena satelity
-
e34 m50b20 niechce grzać po czyszczeniu nagrzewnicy
rozwiązaniem problemu była marna znajomość swojego samochodu , znalazłem węże wpięte równolegle do nagrzewnicy pozostałość po parowniku , poprostu obieg wybrał spostrzą drogę , teraz grzeje jak szalona :)
-
BMW 520i M20B20 możliwość kupna.
to bardziej okaz kolekcjonerski , zawsze jest ryzyko że po 4 latach stania i bez przepalania może się moczyć na uszczelkach , ale proszę o jakieś jej zdjęcia bo już niewiele jest takich orginalów
-
e34 m50b20 gaśnie po dodaniu gazu - winny czujnik temperatur
wyjąłem akumulator i złączyłem klemy , chyba będziesz musiał być dla niej nauczycielem :) na forum był gdzieś temat o prawidłowym resecie DME , ja z niego skorzystałem i jestem zadowolony
-
e34 m50b20 gaśnie po dodaniu gazu - winny czujnik temperatur
już 2 dni spokoju więc mogę stwierdzić że zawiódł komp i reset pomógł a że jest wekend to mogę poszukać ogrzewania tylnej szyby i podświetlenia regulacji nawiewu
-
blokada kierownicy
w razie rozwiercania na allegroszu 1 lepsza aukcja stacyjka z kluczykiem 90zł
-
blokada kierownicy
w sumie to też niezła opcja , tak kiedyś otworzyłem zamek w drzwiach od domu ale w samochodzie nie próbowałem :)
-
blokada kierownicy
to ja bym wolał pogłówkować a za te pieniądze kupić nowe opony czy coś innego
-
problem z płynem chłodniczym e34 2.5bezvanosa
przepis na odpowietrzanie jest u góry na forum takimi dużymi literami , polecam przeczytać
-
blokada kierownicy
img594.imageshack.us/img594/34/10022012101.jpg
-
blokada kierownicy
http://img594.imageshack.u
-
e34 m50b20 gaśnie po dodaniu gazu - winny czujnik temperatur
jak znajdę gdzie to zmienię , a tak to aku ma miesiąc klemy czyste , masa silnika wporządku , tak samo podłączenia rozrusznika i alternatora , ale odłączyłem akumulator i zrobiłem reseta , trochę długo się uczyła jazdy ale ma razie nic się nie działo
-
zima...nie mogę zamknąć drzwi
to posmaruj na zaś bo przymrozki mają jeszcze wrócić :)