Treść opublikowana przez Maciek323
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Maciek323 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFragment tekstu sprzedawcy: Tak sie sklada ze zwykle F30 328xi ma jakies 5.9 do setki :D :D Co tu mowic o najnowszych modelach... moje stare e39 ma 5,1 sekundy... poza tym przy tak szybkich autach - dziesiate sekundy nie sa najwazniejsze - trakcja i prowadzenie w zakrętach są weglug mnie duzo wazniejsze.... no i niech te amerykanskie dziwolagi w tym konkuruja z bmw :) tu by bylo ciekawe porownanie :)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
manuale są srednio rzecz biorąc duzo tansze w tym modelu? Zupełnie niesprzedawalne?
-
E38 2.8 benz. VS W140 2.8 benz.
To zupelnie inne pojazdy. W jednym komfort, w drugim bardziej precyzja i radosc prowadzenia. Sam musisz sie przejechac i zdecydowac....
-
E38 728iA - 1999 - falujące obroty
Na 99% odma albo drobna nieszczelnosc w dolocie. Typowe w tych silnikach. Jesli to nie pomoze, to sonda lambda.
-
728iA - Kilka pytań po zakupie i przeglądzie w warsztacie
Przy okazji odmy, warto zmienic wszystkie te przewody i uszczelki kolektora. Ich nieszczelnosc to czesta przypadlosc silnikow M52TU. Zacznie wywalac błedy, swirowac na zimnym silniku itp. Warto to zalatwic od razu kompleksowo.
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
do oceny konkretnych samochodow jest specjalny dzial na forum
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Trudno bedzie wyrwac cos z wiekszym silnikiem niz 2.0 do 12 tys zl jak ma byc w bdb stanie. Może 2,5 M52TU, czyli 523i. Ale szukales wstepnie e46? Do 12 tys zł spokojnie kupisz zadbane 318i, moze nawet 320i. Ja super doinwestowana 323i z malym przebiegiem sprzedalem za 13,500zl. Ponad rok temu...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Wyglada dobrze i wiarygodnie.... cena normalna. Dobrze tez nastraja fakt, ze auto 7 lat w jednych rękach. Warto ogladac i sprawdzic.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Przeciez to chyba ten sam silnik, tylko z inną pompą wtryskową. Jesli dobrze pamietam.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W Warszawie przy wszystkich znizkach OC za BMW e46 323i (2,5 litra) - 650zł, M5 e39 - 750zł.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Po takiej Ibizie, to 3.0i bedziesz niezadowolony. Z takim budżetem zdecydowanie szukałbym 4,4. Bardzo godny polecenia silnik.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Myślę ze da radę. Choc lepiej dorzucic troche grosza i nabyć M5.
-
Kupno M5 E39
Jasne, pytaj o co chcesz wiedziec... chętnie opowiem.
-
[E36] 328i Coupe M-pakiet Radom vin ER46198
Maciek323 odpowiedział(a) na janpet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem ile kosztuje Castrol 10w60. 130zł? jakos mało... Millers 10w60 płacę 350zł za banke 5 litrów. A do silnika M52 wchodzi ok 7 litrów jak pamiętam....
-
[E36] 328i Coupe M-pakiet Radom vin ER46198
Maciek323 odpowiedział(a) na janpet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWg mnie 10w60 to nie jest wada - tylko wielka zaleta ze ktos zalewał tym ten silnik. 99% upalaczy e36 jezdzi na 10w40, a w najlepszym wypadku 5w40. Nie sądze zeby ktos upalał te auto, uzywał w sporcie nawet amatorsko. Bez szpery, z fabrycznym zawieszeniem te auto sie do tego nie nadaje zupełnie. Może własciciel lubi jezdzic szybko autostradowo? Tak czy inaczej wg mnie 10W60 w przypadku tego auta to zaleta nie wada. I wiecie o czym jeszcze swiadczy? Ze silnik nie bierze oleju, bo to bardzo drogi olej. Nikt by nie kupowal takiego na dolewki. Gdybym szukał 328i juz po tą bym jechał...
-
E38 WBAGG81010DF88037 Choszczno
Maciek323 odpowiedział(a) na szpota14 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRóznica miedzy briefem a Vinem czesto sie zdarza. To nie problem. Slabe foty tego auta... nic nie widac. Kolego najpierw wrzucasz do oceny rózne ładne e38 za 30-35 tys zł (słuszna decyzja) a teraz taniego diesla? Jak Cie stac na 740i to odpusc klekota za 18 tys zł, bo sie zawiedziesz srogo...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Maciek323 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłuchaj, Legacy 2.5GT NIGDY nie było sprzedawane jako nowe w Europie wogole. To model TYLKO I WYLĄCZNIE na USA. Choc to oczywiscie nie skresla tych samochodów, bo to sympatyczne wozidła.
-
E39 540i manual WBADN51020BR65829 Warszawa
Maciek323 odpowiedział(a) na Bolim1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWole 540i w manualu e39 (nawet taką jak z tego ogloszenia, choc sporo jej do ideału brakuje) niż przecietne e60 w tej cenie....
-
E38 740i 1998 Busko Zdrój, WBAGF81080DK69640
Maciek323 odpowiedział(a) na LesioW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChętnie skorzystam z Twojej relacji. A moze kupiles te e38?
-
BMW e38 (Nowy Dwor Gdanski) WBAGG81030DF90291
Maciek323 odpowiedział(a) na szpota14 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyglada niezle, ale handlarzyk ma slabe opinie ogólnie. Cena jak na polskie warunki wysoka, gdyby to był polski pierwszy własciciel to byłbym juz oglądac te auto z gotówką... a znajac opinie o tym gosciu... ja odpuściłem. A szukam takiej/podobnej.
-
BMW e39 540i WBADN510X0BR65156
Maciek323 odpowiedział(a) na olszu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa tych fotkach nic nie widac przeciez. Ani przodu, ani wnętrza. W tym aucie kwestia silnika, skrzyni, sprzęgła dwumasy jest kluczowa. Z tych fotek i opisu nic nie wynika
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Na pewno nie V12, tylko R6. 225 tys mil to sporo - ponad 300 tys km. Duzo jak na taki silnik, ktorego nikt nie oszczedza. Cena w zaleznosci od stanu silnika, skrzyni, sprzęgła, wnętrza, nadwozia: 10-20tys zł. Takie auto warto w Polsce na części sprzedac. Chyba ze jest idealne blacharsko i nigdy nie bite, całe w org. lakierze.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Wg mnie nie kupisz dobrego e53 i to V8 za 26 tys zł. Turdno znalezc zwykle e39 z tym silnikiem z tego roku w bdb stanie za taką kasę.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Cena za te X5 rzeczywiscie niska jak na dobrą sztukę. Ale to diesel z manualem - malo kto w tej klasie aut decyduje sie na manuala.... takie auto cieżej sprzedac. Dlatego też może byc tańsze.
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Co myslicie o takich autach X5 e70 3.0i vs ML 350 oraz X5 e70 4.8i vs ML 500 jakies inne ciekawe suvy godne polecenia Waszym zdaniem?