Treść opublikowana przez Maciek323
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Zdecydowanie 4,4 . Nie wiem jaki masz budżet bo tego nie napisałes. Dobre sztuki 4,4 są bardzo w cenie i dosc szybko znikaja z rynku. Jeśli robisz w granicach 3 tys rocznie, masz większy budżet i nie musi byc kombi - od siebie polecilbym M5 e39.
-
740i m62b44- jaki olej najlepszy?
Najlepiej cos 10W60 sprawdza sie w silnikach BMW V8 m62. Moze byc Castrol, ale lepiej Millers NT.
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
Maciek323 odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety, e46 spadaja juz coraz bardziej na cenach. Każdy mówi ze niemozliwe, ze musi kosztowac tyle i tyle. Jak niemal idealne 323i wystawiałem za 17-18 tys zł to nie bylo zadnego telefonu. A to była cena srednia, nie najwyzsza dla tego modelu/rocznika. Dopiero jak dałem nizszą atrakcyjną cenę to auto sie sprzedało w pare godzin od ogłoszenia. Pierwszy oglądający kupił. Wiec albo chce sie sprzedac, albo sprzedawac. Co nie przeczy temu, że 95% tanich aut to złomy większe i mniejsze.
-
BMW E36 328i Wbabg11050er44241 Wrocław
Maciek323 odpowiedział(a) na yeloo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale felga od M3 jest :) cały polski rynek samochodów.... wypas, felga, a olej syfny...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
cos co może nieoplacac sie na sprzedaz, może sie bardzo oplacac jesli to ma byc samochod do prywatnego użytku, którym bedzie sie jezdzic kilka lat
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Da się dobrego benzyniaka F10 do 100 tys zł kupić? Bez nastawiania sie na wypas, kolor.... byle stan techniczny był bdb.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Dwumas, pompe, wtryski (przynajmniej czesc), często turbo masz do wymiany na dzien dobry w 80% e39 wystawionych ponizej 20 tys zł... Szczególnie jak chodzi o spasione egzemplarze 530d. Gole 525d da sie kupić w lepszym stanie w sensownej cenie. Kolega szukał takiego 530d, chyba z 15 aut obejzelismy, w końcu kupił 525d z 350 tys km na liczniku. I taka z 350 tys km na liczniku byla duzo lepsza, od tych wszystkich z niby przebiegami 150-200 tys km.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
163KM w 525d (jesli to auto jest sprawne) jedzi duzo lepiej niz 3.0v6 w Peugeocie 406 (szczegolnie w slabszej wersji 190KM). Głównie ze wzgledu na bardzo wysoki moment obrotowy w dieslu. Ten silnik w Peugeocie jest dobry, trwały, ale jak na swoją pojemnosc i moc na papierze, to jedzie slabo. Miałem kilka peugeotów z silnikami V6. Słabsze na papierze BMW 323i (170KM) było od nich szybsze. A wracajac do tematu e39, to nie patrz czy silnik 2,5d czy 3,0d tylko szukaj jak najlepszej sztuki w jak najlepszym stanie. Wiekszosc tych aut ma ponad pół miliona przebiegu i jest bardzo zuzyta i wymaga duzych inwestycji. Po Peugeocie 406 ktory jest trwałym i bezusterkowym autem, zużyte BMW będzie dla Ciebie duzym wyzwaniem także finansowym. Szczególnie BMW z silnikiem diesla.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Wg mnie najlepiej wygląda ostatnia, a potem ta pierwsza chyba.
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Kłóciłbym się. Jeśli mowa o 728 to sprawy silnikowe wychodzą na to samo kosztowo co w e36 (oczywiście jeśli mówimy o e36 z sześciocylindrowką, innych wersji raczej nie traktuję jako pełnoprawnych BMW). Różnica jest jedynie w częściach zawieszenia, ale jak się kupuje porządne zamienniki, to też nie jest jakaś drastyczna. Części używanych w bród i do e36 i do e38 ;) Co do wyposażenia to im mniej bajerów tym mniej kłopotów, a 728 przeważnie do mega wyposażonych nie należały ;) jednak zawsze e38 sa bogatsze niż e36, co tez niesie za soba wydatki w wypadku awarii... a automat w e38? albo tylny most? Opony, hamulce, niby szczegóły ale dobre też kosztują. 17 calowe zimówki sredniej klasy nowe to minimum 2000zł. Do e36 starczą 15 calowe, a to juz tylko 800zł. Wiadomo ze 728i i tak jest wzglednie tani w eksploatacji w porownaniu do 730d czy wersji V8.
-
BMW 735i E38 - Paweł 7
Dobra robota, świetne auto. Manual + V8 robi robotę, jeszcze w ponadczasowym nadwoziu e38 to wogole doskonale połączenie.
-
bmw e38 730d turek
Gdybys chcial sprzedac, oczywiscie za cene odpowiednia (wyzsza niż srednia, to zrozumiale) to ewentualnie też byłbym chętny.
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Ubezpieczenie OC to w porownaniu do reszty kosztów posiadania takiego auta to pryszcz. Ja w Warszawie, gdzie skladki są duzo wyzsze niz w innych czesciach kraju za rok OC BMW M5 (5 litrów) place 750zl. Za Peugeota 307 1.6 placilem 550zł. takze roznica kosztow miedzy e36 a e38 to nie ubezpieczenie....
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
520 tak, na 528 bym nie liczyl w tej kwocie mozna szukac ale bedzie ciezko
-
BMW E46 320D COUPE WBABV51000JU46744 - ŁÓDŹ
Maciek323 odpowiedział(a) na rally407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa myśle, ze jesli do dołozenia jest tylko 3-3,5 tys zł, komus nie rpzeszkadza powtórne lakierowanie i rzeczywiscie auto ma TYLKO 311 tys km przebiegu, to jest to wzgledem ceny dobra oferta. Myślę, ze 90% równoletnich 320d w Polsce jest porównywalna lub gorsza.
-
BMW 316i E46 VIN - WBAAL11020JN42434
Maciek323 odpowiedział(a) na KamilloPL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak na te pieniadze wyglada i tak bardzo dobrze. jesli masz taki budżet szukaj zdrowego e36, bedziesz zadowolony.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ten samochod za granicą stał za ok. 8 tys euro jesli dobrze pamietam. Także nikt go nie sprzedaje za 20 tys zł. Chyba ze okazał sie strasznym trupem i silnik juz sie rozleciał. Raczej ktos ukradł fotki.
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Silnik 2,8i montowany w e38 jest naprawde oszczędny jak na 6-cylindrówkę. Konkurencyjne silniki ze stajni Audi, Merca czy Peugeota pala minimum 2 litry wiecej w miescie i trasie.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Tak jak pisze przedmówca. Praktyka i znajomosc polskiego rynku wkazuje ze 99% 325i ponizej 10 tys zł nadaje sie na złom. Albo do grubej odbudowy. jesli miałbys taka kase i nie interesuje Cie uturbianie i gruby tuning, to mozesz szukac także 323i oraz 328i...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie napisales ile zapłaciłes, wiec ską mamy wiedziec czy przeplaciles? Jesli moge cos doradzic, to kup sobie nowe sprzęgło od 328i i skrzynie zmien na taką od 328i. I sprawdz mocowania tylnego dyfra. W przedliftowym 318i są słabe, a ten silnik daje im w kość.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Maciek323 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe M3 wróciło na sprzedaz, aktualna cena 42 tys zł :) Bardzo nisko jak na M3 z tego rocznika....
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
Maciek323 odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2.7 biturbo to najlepszy silnik Audi do tuningu i bardzo trwaly i odporny na katowanie. S4b5 pod większoscią wzgledów jest lepszy od S4b6.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Powiem tak - jak dobrze kupisz, wydasz odpowiednią ilosć pieniedzy, to bedziesz miał e39 o poziomie awaryjnosci nizszym od przecietnego japończyka z tych lat. Widzę ze celujesz w e39 V8. U mnie niedługo minie 2 lata jak mam e39 z silnikiem V8 (S62). Wcześniej ponad 5 lat jezdzilem e46. W żadnym z tych aut ANI RAZU nie miałem przypadku, żeby nie odpaliło (nawet przy -25 stopniach), ani żebym nie dojechal do celu. Powiem tak - zadbanym doinwestowanym e39 jezdzisz lepiej, pewniej i masz mniejszą szanse awarii niż w tanim e60...
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
rdza rdza rdza i jeszcze raz szpachla...
-
Z innej beczki :) Z3 M-POWER
A ja jak szukałem pół roku zdrowego Z3M to nic w Polsce nie bylo... ale i tak wolalbym znacznie bardziej coupe :)