Treść opublikowana przez Maciek323
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Co do e36 sie zgadzam, szczegolnie 328i oraz M3 beda trzymac cene i drozec. Co do e46 330i/330Ci sie nie zgadzam absolutnie. Moim zdaniem bedą jeszcze dobre pare lat taniec, ustabilziowanie/odbicie na rynku wg mnie nastąpi za jakies 5 lat.
-
E46 330D Kombi WBAAP91040JH86267
Maciek323 odpowiedział(a) na Rafal_S temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWarto zainteresowac sie e46 za tą kasę, szukaj poliftów 318d/320d i trafisz cos godnego uwagi. 330d za ok. 15 tys zł moze okaza sie wieksza miną niż Twoja Vectra....
-
BMW E87 118D WBAUD71070P207888
Maciek323 odpowiedział(a) na ElaSpiewa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukaj auta od pierwszego wlasciciela salon Polska, akurat wsrod BMW serii 1 jest duzo takich całkiem.
-
F30, Warszawa, WBA3A510X0E887161; autoauto
Maciek323 odpowiedział(a) na qubazo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem tak, ja auta poleasingowego w Polsce nigdy nie kupie, nie daj Boże już BMW. A kupione jako nowe za gotowke od pierwszego wlasciciela? Z przyjemnością takie nabędę. Z doswiadczenia, a pracuję od lat w branzy motoryzcyjnej, wiem jacy ludzie kupują drogie auta w leasingu a jacy za gotówkę. Co wg Ciebie zrobię z moim Bmw, czego nie zrobiłbym kupując go za gotówkę ? :shock: Gdybys przeczytal uwaznie wszystko co napisałem, zobaczyłbys ze zauwazylem ze fani i forumowicze BMW duzo bardziej od przecietnego Kowalskiego dbaja o auta, i w ich przypadku rodzaj finansowania nie ma praktycznie znaczenia. Pisałem o ogolnych wnioskach gdy oglądam i oglądałem auta poleasingowe.
-
F30, Warszawa, WBA3A510X0E887161; autoauto
Maciek323 odpowiedział(a) na qubazo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesli juz mówisz o ekonomii, to z ekonomicznego punktu widzenia nie ma najmniejszego sensu kupowac cos drozszego niz nowa Kia Ceed/Hyundai i30/Toyota Auris. A na pewno nie maja ekonomicznego sensu zakupy takich nowych aut o jakich tu sie toczy rozmowa, czyli w cenie 200 tys+ Oczywiscie, jest w spoleczenstwie 2-3% fanatykow motoryzacji jak my, dla których ma znaczenie silnik, trakcja, rózne aspekty nowosci technicznych, dbają nadmiernie o auto, ogolnie ludzi którzy kupując drogie auto (BMW) robia to swiadomie i wiedzą za co płacą. Natomiast dla 99% nabywców X5, X6, serii 7 najwazniejsze jest zeby był nowy model, duży i lśniący, zeby sie pokazac i zagrac na nosie sąsiadom itp...
-
F30, Warszawa, WBA3A510X0E887161; autoauto
Maciek323 odpowiedział(a) na qubazo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem tak, ja auta poleasingowego w Polsce nigdy nie kupie, nie daj Boże już BMW. A kupione jako nowe za gotowke od pierwszego wlasciciela? Z przyjemnością takie nabędę. Z doswiadczenia, a pracuję od lat w branzy motoryzcyjnej, wiem jacy ludzie kupują drogie auta w leasingu a jacy za gotówkę.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Temat troche podupadł, moze czas go rozruszac? Jest tu może ktoś kto ma bezposrednie porównanie X5 e70 vs f10 ? Bardzo ciekaw bylbym takiego porównania.
-
E39 2.0 Touring 1998 Radzyń Chełmiński WBADR11040GT00012
Maciek323 odpowiedział(a) na pbskarpy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzuccie okiem na uszczelke drzwi. Fatalna. A ta uszczelka jest na prawde solidna w e39. Moim zdaniem dodałbym tu do przebiegu 100 lub 200 tys km.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Róznica jest taka, że Ty kupiłes/sprzedałes Rovera 620 jesli dobrze pamiętam. Czyli wyjątkowo nie chodliwe auto. Tego typu auto rzeczywiscie jest dużo łatwiej kupić tanio w bdb stanie. Bo taki wynalazek cięzko sprzedac, i sprzedawcy muszą obnizyc cene nawet za bdb sztuke, jesli wogole chcą sprzedac... Mam przykład podobny jak z Twoim Roverem: ostatnio ktos z bliskiej rodziny sprzedawał Peugeota 406 z 2000 roku. Pierwszy włascicieli, salon PL, 2 elementy malowane, klima, bogate wyposazenie, przebieg org ponizej 150 tys km. Poszedł tanio, ponizej 6 tys zł, bo to niepopularne nie chodliwe auto. A auto naprawde w swietnym stanie, nie bałbym sie nim na koniec Europy jechac. Ale niechodliwa marka Na rynku BMW jest inaczej. Rynek jest zalany trupami, a jak sie trafiają jakies perełki to ludzie szybko je wykupują. Poza zwykłymi fanami BMW, takze handalrze je chętnie biorą, bo to po prostu chodliwe auta. Wiem, jak szukałem dobrego 540i e39 kiedys. Potrafily sie w 2-3 dni sprzedac od wystawienia ogłoszenia. Podczas gdy trupy wisialy doslownie po rok w ogłoszeniach. Takze kupienie dobrego auta BMW w dolnych widełkach cenowych, moim zdaniem, jest malo mozliwe. Może w średnich jest wykonalne, ale to i tak 1 sztuka na 10 jest warta uwagi.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ona nie jest zadbana. Ona jest bezsensownie doinwestowana w jakies smieszne tanie dodatki. Nie wiemy nawet jak pomalowana i czemu (obstawiam rdze i stluczke, raczej poważną). Tam foty są specjalnie tak zrobione, zeby nie bylo widac elementów wnetrza ktore sie zużywają, wiec jak mozna stwierdzic ze jest zadbana? Jest mnostwo fot z zewnatrz, które maja przyciagnąć laików takich jak Ty perłowym lakierem, M-pakietem i bajeranckimi felgami. Na pewno za te 9 tys zł da sie kupic w Polsce duzo lepsze e39. Choc pamietaj ze to drogie auto w eksploatacji i czekają Cie spore wydatki, pakiet startowy i potem naprawy...
-
BMW E39 Touring 2.0 Biały LęborkWBADH11020BX66781
Maciek323 odpowiedział(a) na pbskarpy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAutor to niepoprawny marzyciel. Jakich wielu wsród ludzi marzących lub planujących zakup BMW. Nowy lśniący lakier, poliftowe lampy, m-pakietowy zderzak - to na laikach robi wielkie wrazenie. Samemu, jak mialem 17-18 lat to takie auta mi sie podobały. Potem jednak zszedłem całkiem na ziemię, i BMW na powaznie zainteresowałem sie dopiero gdy było mnie stac na zakup PORZĄDNEGO DOBRZE UTRZYMANEGO BMW w ORYGINALE to wtedy je kupiłem. W oryginale , z dokumentacją, org. przebiegiem. Wczesniej jezdzilem Hyundaiem, Peugeotami itp, ale zawsze w nienagannym stanie technicznym. Takze do załozyciela tematu, spokojnie i bez nerwów mowie, dobrze radząc: szukaj innego auta. Albo obejzyj te i 7-10 innych e39 i podejmij wtedy decyzję.
-
BMW E39 Touring 2.0 Biały LęborkWBADH11020BX66781
Maciek323 odpowiedział(a) na pbskarpy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe auto to jedno z najgorszych e39, które przez ostatni rok przewinęło sie przez ten dział. Jesli juz koniecznie musisz kupic e39 (choc i na tym forum, i na forum Audi wskazali ci koledzy w innych tematach lepsze, bardziej pasujace do twych załozen modele) to szukaj czegos w oryginale, a nie tak pokręconego i dziwacznego jak ten biały wynalazek.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
hmm... to będziemy do nowych aut wkładać stare silniki po kapitalce aby zrobić 500 tys ? A co z tymi co w niemczech robią 50-100tys rocznie ? To troche taki mit.... dzisiejsze diesle sa duzo drozsze w naprawach i eksploatacji (turbo, wtryski, rozrzady), ale dbane swoje wytrzymają. Ale nawet odsądzane od czci i wiary silniki N47 (2.0d e60 i e90 po lifcie, F10, F30) - dobrze dbane - robią po 400-500 tys km. Ważne to na czas wymienic w nich wtryski, rozrząd, olej częsciej niz nakazuje LONG LIFE.
-
740 4.0 M60 WBAGF61030DG39528
Maciek323 odpowiedział(a) na quattro87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoszukaj e39, albo słabszych wersji e46. E46 bez problemów w tej kasie kupisz super sztukę.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Trochę lepsza jak chodzi o korozję, ale dobra sztuka poliftowa e39 to ok. 20 tys zł.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jedyna dwulitrówka montowana w e39 to silnik M52, a potem M52TU (bardzo zblizony). Jesli mowimy o benzyniakach. Oba silniki godne polecenia. Trudno Ci bedzie znalezc zadbane nieskorodowane auto z sensownym org. przebiegiem w tej kwocie. Zamiast dywagowac teoretycznie na forum, jedz obejzyj kilka 520i kombi. Tylko sie nie napalaj od razu na żadną sztukę. Rdzewieje klapa, progi, drzwi, ranty blotnikow przednich i tylnych, podloga. Auta z Wloch są lepsze jak chodzi o korozje, ale za to zawsze niemal zaniedbane, slabo serwisowane, poobijane, porysowane.
-
e39 530d WBADP81090G047896
Maciek323 odpowiedział(a) na michal.surgiel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda ze handlarz oszust, bo auto wygląda ładnie. Teraz ma okolo 300 tys km, w sumie nie wiele jak na e39 w dieslu.
-
E46 328i bez VINU ale z ROZMOWĄ TELEFONICZNĄ - CZYTAJCIE!!
Maciek323 odpowiedział(a) na RobertE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGłuche uderzenie na 1 i 2 to typowa drobna usterka w mocniejszych e46. Rzeczywiscie najczęsciej sa to wyrobione tuleje dyfra. Na forum o tej usterce jest kilkadziesiat tematów. Niemal kazde e46 w tym wieku to ma, bądz miało, lub zaraz bedzie miec. Poza paskudnymi felgami auto wygląda zacnie.
-
E92 2007 320i, VIN wbawa71040jt25515
Maciek323 odpowiedział(a) na mckk_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczerze mówiąc bardzo ladna sztuka. Aczkolwiek zestawieniem kolorystycznym biała bije całą konkurencje na kolana. Tutaj cena rzeczywiscie dość niska, ale może nie bardzo podejrzana. Auto dość podstawowe, bez wodotrysków, to ile może kosztować.
-
BMW E92 2008 320i, VIN WBAWA71080J004609
Maciek323 odpowiedział(a) na mckk_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomalowany blotnik i delikatnie krzywa maska nie powinny całkowicie skreslac auta, jesli wszystko inne jest super. Mówimy o aucie za 25% ceny wyjsciowej. Ciezko bedzie w tej cenie kupić e92 w 100% w org. lakierze. A jak takie bedzie, to znowu będą rysy i wgniotki - wiec tak zle i tak nie dobrze...
-
E60 535d 2007r WBANX910X0CU45183 Radom Korekta
Maciek323 odpowiedział(a) na Piotrkg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak daleko idące zmiany? W aucie które zaraz zmienia wlasciciela? Kto doinwestowuje auto na 20-25 tys zł, by zaraz je sprzedawac? Oddawanie w rozliczeniu za ciezarówkę? Nie daje to nikomu do myslenia ze to moze byc (ale nie musi) kukułcze jajo? A może historia tego auta jest bogatsza niz myslimy i z fabryki wyjechalo z innym VINEM? Obejzec mozna, ale czujnosc wskazana normalna razy 100...
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Takie przekladki to calkiem dobrze robi mnóstwo mlodych chlopaków we wlasnych garazach. Oczywiscie jak chodzi o wymiane M52b20 na b25 czy b28. Takze na pewno da sie znalezc kogos ogarnietego nie drogo. Wymiana na silniki S50, S52 jest bardziej problematyczna, ale i tak wychodzi duuuuzo taniej niż zakup oryginalnego M3 w bdb stanie....
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nie ma problemu, po to jest forum zeby sie uczyc :) Od siebie dodam, że zarówno przedliftowe R6 (M52), jak i poliftowe silniki R6 (M54) są godne polecenia. :) ale to juz zapewne wiesz...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Przed liftem nie bylo 525 benzyna, tylko 523 benzyna nie bylo rowniez 530 benzyna przed liftem.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Na innym forum, na którym poszukujesz A6C5 i A6c4, któs słusznie doradził Ci 406 kombi. W tej cenie to najlepszy kombiak jakiego mozesz dostac. Tym bardziej ze bardzo zalezy Ci na wielkim bagazniku. Kupujac e39 za 9 tys zł, badz przygotowany na liczne awarie i koniecznosc mocnego doinwestowania auta. Cudów nie ma. Moze podstawowe 520i czy 525TDS znajdziesz, ale na pewno zużyte i z mega przebiegiem.