Skocz do zawartości

silbergrau

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silbergrau

  1. czescidobmw.pl oraz na Allegro bez problemu dostaniesz u sprzedawców nowych części do bmw.
  2. Nie kupuj mniejszej baterii jak te 80ah ... a tą podstawkę pod akumulator możesz wymienić po prostu na nową i nie bawić się w jej malowanie itp. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AP71&mospid=47665&btnr=51_3277&hg=51&fg=65
  3. Varta Silver F18
  4. Nie bawiłeś się w zakładanie ramek zegarów? Może coś źle poskładane.
  5. silbergrau odpowiedział(a) na zabaa1984 temat w E46
    Wskazówka w pionie jest od 75st jakoś - także temperaturę należy odczytywać z testu 7.0
  6. no trochę gmerania jest... :roll:
  7. wystarczy spisać nr części i wklepać na realoem.
  8. gdzie ta galeria?
  9. Punkt widzenia zależy od kasy.
  10. paski z aso to po prostu Contitech.
  11. silbergrau odpowiedział(a) na Quink temat w E46
    Jeśli auto nie miało fabrycznie choćby małej navi to gra jest nie warta świeczki - za dużo babrania się, trzeba rozebrać pół samochodu. Obecnie na rynku są tańsze i lepsze urządzenia.
  12. Dolny przewód wspomagania bardzo często jest zapocony w e46 - olej wydostaje się przy okuciu na przewodzie. Mam to samo, jeżdżę z tym 3 lata i jest ok - ubywa dosłownie 2 krople na miesiąc.
  13. Jak kupisz ori to strachu nie już będzie.
  14. Hałasujące łańcuchy N47: http://www.youtube.com/watch?v=eYq4475OGec http://www.youtube.com/watch?v=mvulY6KCPwo
  15. ten "skok" spalania chwilowego to norma w każdym aucie i nie ma to nic w wspólnego z drganiami
  16. http://www.youtube.com/watch?v=8QFeShl61gg&feature=g-high-u
  17. silbergrau odpowiedział(a) na happyd temat w E46
    Możesz też kupić klucz bez pilota, cena ok 200zł. Poza ASO bym nie ryzykował takich zakupów.
  18. Zapodaj film jak na nowych częściach chodzi - będzie dobre porównanie
  19. Najlepiej użyć po prostu palców, dzięki temu mamy dobre wyczucie siły. Trzeba wychylić wkład w skrajne położenie i tyle.
  20. Po prostu kup w ASO produkt Oem
  21. Jest coś z masą nie tak - poszukaj było co najmniej kilka takich przypadków wcześniej na forum.
  22. silbergrau odpowiedział(a) na sampras temat w E46
    Żeby były takie plamy wystarczy jakaś milimetrowa nieszczelność i ciśnienie zrobi swoje.
  23. brzęczy mały wiatraczek w panelu klimy - tak ma być przez 15min od wyłączenia zapłonu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.