Skocz do zawartości

silbergrau

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silbergrau

  1. Właśnie dlatego watro wybrać mniejsze zło, niż potem lakierować felgi ...
  2. silbergrau odpowiedział(a) na dobi temat w E46
    Dla mnie jest to rezonans jakiegoś elementu - coś wpada w drżenie.
  3. silbergrau odpowiedział(a) na cinek94 temat w E46
    Przy plusowych temperaturach świece nie mają wpływu - nie są używane.
  4. Czyli co, klocki są luźne w zacisku?
  5. Brewki? daj Pan spokój... :)
  6. Brakuje stelaża na którym jest montowana zmieniarka.
  7. silbergrau odpowiedział(a) na Artur12345 temat w E46
    Jaka buda? W Touringu trzeba je po prostu mocno wyszarpnąć z oparcia kanapy.
  8. Większość kół pasowych po przebiegu ~200tys.km wygląda podobnie, ale ciekawi mnie czy to co widać na foto to faktycznie pęknięcia czy tylko "zmarszczki" pracującej gumy... Kluczyk fajny :)
  9. Wow, no to lipa... :? Fakt, przez ostatni rok było trochę takich przypadków.
  10. Czy są znane jakieś skutki uboczne tej modyfikacji?...
  11. silbergrau odpowiedział(a) na PawełRat temat w E63, E64
    .
  12. Zajęło mi to około 15s. szukania :) http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=22699 Od strony ściany grodziowej jest 1 śruba, której często nie widać.
  13. Ciekawe kiedy Ci się znudzi :) Następną folię bierz w pomarańczowym kolorze - jak m3 GTS :mrgreen:
  14. ...a najlepsza frajda jest przy zdzieraniu folii :)
  15. silbergrau odpowiedział(a) na 11Krzys17 temat w E46
    Kup po prostu pasek Contitech do 330d (a ori to właśnie Contitech) zapłacisz na pewno 50% mniej.
  16. silbergrau odpowiedział(a) na zabaa1984 temat w E46
    Pamiętam jeszcze jak Hipol lałem do Poloneza :)
  17. silbergrau odpowiedział(a) na mario1987 temat w E46
    Ostatnio zmieniałem olej - zakręciłem korek spustowy chyba po 20 min :) - przy 1 odpaleniu po wymianie kontrolka olejowa też zgasła od razu, jakby olej nie był wcale zlewany...
  18. Oczekiwania można mieć, ale polityka firmy jest okrutna. :mrgreen:
  19. I w tym jest problem, bo marka w ostatnich latach poszła maksymalnie na ilość - jakość spadła. Widać agresywną reklamę, logo Castrol jest prawie wszędzie, niedługo w publicznym WC też będzie :) Osobiście leję Valvoline i jest bajka, nie ma z nim żadnych kłopotów.
  20. ...wykastrowane ekologicznie :)
  21. Słyszałem głośniejsze turbiny, poza tym na filmie silnik był niedogrzany. Kwestia jeszcze - jaki masz przebieg, ile jest oleju w dolocie? sam dźwięk nie jest jedynym wyznacznikiem kondycji.
  22. Jasne że wymiana jest prosta :) W tamtym roku wymieniałem to pióro - wystarczy je wyciągnąć z widełek mocujących.
  23. W Polsce 95% silników umiera przy przebiegach 170-190tys.km... :wink: To klepanie przypomina trochę zawory.
  24. Jasne że delikatny świst jest OK - czy istnieje bezdźwięczna turbosprężarka? Co innego gdy ona jęczy i wyje.
  25. silbergrau odpowiedział(a) na molas18 temat w E46
    Na allegro jest trochę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.