Treść opublikowana przez silbergrau
-
e46 jak zabezpieczyć dekielki od alusów
Właśnie dlatego watro wybrać mniejsze zło, niż potem lakierować felgi ...
-
dziwne stuki 320D
Dla mnie jest to rezonans jakiegoś elementu - coś wpada w drżenie.
-
Świece żarowe 320d
Przy plusowych temperaturach świece nie mają wpływu - nie są używane.
-
320d 'skaczące', stukające tylne klocki
Czyli co, klocki są luźne w zacisku?
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Brewki? daj Pan spokój... :)
-
[E46] Zmieniarka co polecacie i montaż
Brakuje stelaża na którym jest montowana zmieniarka.
-
320d Zagłówki tylne
Jaka buda? W Touringu trzeba je po prostu mocno wyszarpnąć z oparcia kanapy.
-
E46 by Zielo - kolejna aktualizacja
Większość kół pasowych po przebiegu ~200tys.km wygląda podobnie, ale ciekawi mnie czy to co widać na foto to faktycznie pęknięcia czy tylko "zmarszczki" pracującej gumy... Kluczyk fajny :)
-
E46 318d pęknięty wał korbowy
Wow, no to lipa... :? Fakt, przez ostatni rok było trochę takich przypadków.
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
Czy są znane jakieś skutki uboczne tej modyfikacji?...
- 645 Padła dmuchawa
-
wymiana filtru powietrza-jak to zrobić
Zajęło mi to około 15s. szukania :) http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=22699 Od strony ściany grodziowej jest 1 śruba, której często nie widać.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Ciekawe kiedy Ci się znudzi :) Następną folię bierz w pomarańczowym kolorze - jak m3 GTS :mrgreen:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
...a najlepsza frajda jest przy zdzieraniu folii :)
-
E46 330d problem;/
Kup po prostu pasek Contitech do 330d (a ori to właśnie Contitech) zapłacisz na pewno 50% mniej.
-
Hipol do mostu e46
Pamiętam jeszcze jak Hipol lałem do Poloneza :)
-
e46 323. Zły poziom oleju
Ostatnio zmieniałem olej - zakręciłem korek spustowy chyba po 20 min :) - przy 1 odpaleniu po wymianie kontrolka olejowa też zgasła od razu, jakby olej nie był wcale zlewany...
-
F30 Nowe bmw serii 3
Oczekiwania można mieć, ale polityka firmy jest okrutna. :mrgreen:
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
I w tym jest problem, bo marka w ostatnich latach poszła maksymalnie na ilość - jakość spadła. Widać agresywną reklamę, logo Castrol jest prawie wszędzie, niedługo w publicznym WC też będzie :) Osobiście leję Valvoline i jest bajka, nie ma z nim żadnych kłopotów.
-
F30 Nowe bmw serii 3
...wykastrowane ekologicznie :)
-
deklikatny świst turbo 330d 184km
Słyszałem głośniejsze turbiny, poza tym na filmie silnik był niedogrzany. Kwestia jeszcze - jaki masz przebieg, ile jest oleju w dolocie? sam dźwięk nie jest jedynym wyznacznikiem kondycji.
-
[3XX] Touring wymiana pióra tylnej wycieraczki [rozwiązany]
Jasne że wymiana jest prosta :) W tamtym roku wymieniałem to pióro - wystarczy je wyciągnąć z widełek mocujących.
-
E46 318d pęknięty wał korbowy
W Polsce 95% silników umiera przy przebiegach 170-190tys.km... :wink: To klepanie przypomina trochę zawory.
-
deklikatny świst turbo 330d 184km
Jasne że delikatny świst jest OK - czy istnieje bezdźwięczna turbosprężarka? Co innego gdy ona jęczy i wyje.
-
E46 Pytanie o radio
Na allegro jest trochę.