Skocz do zawartości

silbergrau

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silbergrau

  1. Zrzuć kolektor i będzie wiadomo czy klapki są na miejscu.
  2. Te spinki to numer 6 na schemacie.
  3. To jest forum miłośników autobusów miejskich? :norty: :norty:
  4. cała procedura.
  5. Te spinki kosztują 50gr-1zł/sztuka, więc jakiegoś dramatu nie ma.
  6. To popraw tytuł wątku.
  7. silbergrau odpowiedział(a) na lilo temat w E46
    Czarny dym = nie spala całego paliwa
  8. Fak, te opisy u takich gości są chyba adresowane do 15 latków...a kierownica jest regulowana nawet w 3 płaszczyznach :duh:
  9. Typowe "obrzydliwe" ogłoszenie od polskiego handlarza. :roll:
  10. zapewne cofnęli przebieg tylko na zegarach i stąd wywaliło kropkę.
  11. Ramki były seryjne z 3 litrową benzyną.
  12. Matowe ramki na zgarach (jak w fabryka dawała) chyba przyjemniejsze dla oka...nie dają wrażenia odpustu :)
  13. silbergrau odpowiedział(a) na damiand3 temat w E46
    Pasek to tylko kwestia Twojego komfortu użytkowania. Można założyć szybę całą z filtrem (taka niebieskawa) wtedy wnętrze mniej się nagrzewa. Kiedyś zakładałem szybę czołową w Astrze II - cała afera trwała ze 20min.
  14. Kto w świeżym aucie przy przebiegu 47tys.km jeździ na serwis do stacji Shell, a potem do Nissana? :duh: Takie mieli pieczątki pod ręką i taką historię serwisową spłodzili.
  15. silbergrau odpowiedział(a) na damiand3 temat w E46
    Wklejenie szyby czołowej to nie jest jakaś mega filozofia - w ASO nie warto tego robić :D
  16. ...I ten fragment opisu: "Samochód ten jest bezwypadkowy, pierwszy właściciel, w idealnym stanie technicznym i nie wymaga żadnych nakładów finansowych." :duh: :duh: :duh:
  17. Na RealOEM będzie to pokazane.
  18. Ja sprowadziłem auto od prywatnego właściciela w DE prawie 3 lata temu - przez ten okres wymieniłem termostaty i poduszki silnika + pierdółki, które miały znaczenie estetyczne (np. nowa osłona progu bagażnika czy znaczek na maskę) O olejach, filtrach czy odmie nie ma co wspominać bo to normalne sprawy.
  19. A najprościej rozkodować VIN.
  20. Producent coraz bardziej idzie na ilość, a nie ma jakość... ...wiadomo że nic nie będzie na zawsze, ale kiedyś do łańcucha rozrządu nie zaglądało się wcześniej niż przy 300-400tys.km :roll: Obecnie "trzeba kupować nowe auta, a nie naprawiać stare" - i właśnie po to skraca się żywotność newralgicznych podzespołów, niezależnie od marki.
  21. naderwane kable przy wymianie?
  22. Podczas pracy silnika warto przyjrzeć się z kanału czy koło jest rozchwiane, czy ma bicie i czy paski nie latają na boki.
  23. czy magiczny środek ze stacji za 20zł może w czymś pomoc?? NIE - a najwyżej tylko efekt placebo. Lepiej np. wymieniać filtr paliwa 2x częściej niż lać te cuda.
  24. Wiadomo że koło pasowe w 9 letnim aucie nie będzie w 100% tłumić...tak jest ze wszystkimi częściami, które się zużywają/starzeją.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.