Treść opublikowana przez jceel
-
330d 4800 obrotow czy to norma?
moim zdaniem optymalna zmiana biegu by wycisnac maksymalne osiagi z 330d 184KM wypada przy 4500rpm.
-
e46 czy A6
1.8T to się do BMW R6 nie umywa... a spala podobnie jak nie więcej paliwa...
-
330d 4800 obrotow czy to norma?
a patrzyłeś na czerwone pole na obrotomierzu? u mnie jest tak samo i jest dobrze. jedynie 330d 204KM się kręci troszkę wyżej bo do 5000.
-
CO KUPIĆ 525tds CZY W GAZIE?
a ja jako jedyny w tym wątku polecę diesla - bo U Mnie Działa.
-
3XX - Firmowe radio z mp3
hmm, a nie lepiej kupić emulator zmieniarki na karty SD? wygodniejsze w obłudze, nie trzeba wypalać płyt i odporne na dziury na drodze...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
320d 150KM ma mocniejsze sprzęgło, mocniejsze koło dwumasowe i większe tarcze hamulcowe. sprzęgło w 320d 150KM jest takie samo jak w 330d - znosi naprawdę dużo i trudno je zabić. w 318d jest już inne, więc jak podniesiesz moc do 150KM to licz się z jego zmniejszoną trwałością (chociaż nie powinno się ślizgać). też staliśmy w moim ojcem przed takim wyborem jak kupował swoje 320d... znajomy proponował pewne 318d 2004... nie skorzystaliśmy w końcu :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
ja ci napiszę coś, czego nie chcesz usłyszeć: ja bym nie brał 318d - słabo jedzie.
-
330D - zmiana wydechu
ale gwizd turbiny go zdradza :D
-
320D - radio 2DIN 7cali
psuje bardzo.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
E46 za 13 tys. zł :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
330D - zmiana wydechu
z tego co widzę eisenmann ma coś takiego: i brzmi elegancko :mrgreen:
-
330d - Steptronic
ja miałem na myśli oczywiście felgi, a nie opony. typowe rozmiary opon zimowych to 205/50 R17 albo 215/45 R17 a letnich 225/45 R17 (chociaż na tył to sobie można nawet 245/40 R17 założyć)
-
330d - Steptronic
nie wchodzą. na zimę najlepiej chyba kupić używane stalowe 17".
-
330d dziwny dzwiek spod maski
podejrzewam paski klinowe...
-
[E46] Pozycja lewarka na 5 biegu zamiast centralnie/ PREMIER
czy ktoś wie, gdzie (czy w ogóle) na śląsku lub w krakowie jest jakiś warsztat gdzie ogarniają ten temat i będą potrafili mi naprawić ten 5. bieg bez obawy o spartaczenie roboty?
-
320d - Czy warto zainwestowac 30 tyś w e46 z 2004?
znam zarówno takie miejsca, gdzie stoi ograniczenie do 50km/h a przy małym natężeniu ruchu można jechać spokojnie trzy razy tyle jak i miejsca gdzie nie da się rozwinąć więcej niż 40km/h by nie zawinąć się na drzewie, a ograniczenie jest do 90km/h.
-
320d - Czy warto zainwestowac 30 tyś w e46 z 2004?
zdefiniuj obszar zabudowany. znam takie miejsca, gdzie jest świetnej jakości droga krajowa z poboczami, w oddali stoją 2-3 domy i jest już znak "teren zabudowany".
-
320d - Czy warto zainwestowac 30 tyś w e46 z 2004?
318i nie spali w miescie wiecej niż 330d i na pewno nie wyjdzie drozsza w eksploatacji. Chyba ze do 330d bedziesz lał jakies tanie paliwko niewiadomego pochodzenia, a do 318i PB z normalnej dobrej stacji. może i tak. ale 330d za to jedzie.
-
330d wydobywające sie spaliny z okolicy turbo
kolego, wspawałeś rury przelotowe czy zostawiłeś puszki?
-
330xi 2003 sedan - dołożenie m-pakietu - instrukcja
na pewno wloty powietrza na tarcze hamulcowe będą inne...
-
318D założenie innego radia w miejsce nawigacji
nie lepiej dokupić monitor 16:9 i cieszyć się dużą nawigacją?
-
320d - Czy warto zainwestowac 30 tyś w e46 z 2004?
1.9TDI robił szał 15 lat temu, dzisiaj to jest złom. nie ma podjazdu do 2.0d CR albo 3.0d ani pod kątem kultury pracy, ani osiągów ani bezawaryjności. narzekasz na VP44, a wolisz narzekać na VP37? :D
-
330d - rdza na listwach ozdobnych w drzwiach
to już badziej opłaca się kupić nową - $37 to nie jest duży pieniądz w porównaniu do piaskowania/malowania/etc... tylko jak to rozebrać?
-
330d - rdza na listwach ozdobnych w drzwiach
hej, ostatnio przypadkiem zauważyłem, że na krawędzi czarnych listw ozdobnych na przednich drzwiach (tych na zewnątrz które stykają się ze środkowym słupkiem) wychodzą mi bardzo drobne bąbelki najprawdpodobniej rdzy. wygląda to tak jak tutaj (zdjęcie kolegi z forum wygrzebane gdzieś sprzed lat) tylko u mnie w mniejszym stopniu póki co: http://img143.imageshack.us/img143/3695/rdzabmw6yt.jpg widziałem już parę tematów na ten temat, czyżby to był kolejny znany feler w E46? znalazłem te listwy na realoem.com, kosztują $37 za sztukę więc nie tak źle - tylko czy ktoś wie jak je wymienić? wiem że są osoby które wymieniały te listwy na wersje shadow line, więc na pewno się da to zrobić :)
-
323i problem z klockami
ja mam tarcze brembo i klocki valeo i działają doskonale. nie wiem nic na temat klocków ATE konkretnie, ale sam mam zestaw z klockami innej firmy i tarczami innej i jest ok. chyba nawet większość ludzi jeździ na takich zestawach.