Skocz do zawartości

jceel

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jceel

  1. jceel odpowiedział(a) na manieczek temat w E46
    moim zdaniem optymalna zmiana biegu by wycisnac maksymalne osiagi z 330d 184KM wypada przy 4500rpm.
  2. jceel odpowiedział(a) na tofixs temat w E46
    1.8T to się do BMW R6 nie umywa... a spala podobnie jak nie więcej paliwa...
  3. jceel odpowiedział(a) na manieczek temat w E46
    a patrzyłeś na czerwone pole na obrotomierzu? u mnie jest tak samo i jest dobrze. jedynie 330d 204KM się kręci troszkę wyżej bo do 5000.
  4. a ja jako jedyny w tym wątku polecę diesla - bo U Mnie Działa.
  5. jceel odpowiedział(a) na artoor.s temat w E46
    hmm, a nie lepiej kupić emulator zmieniarki na karty SD? wygodniejsze w obłudze, nie trzeba wypalać płyt i odporne na dziury na drodze...
  6. 320d 150KM ma mocniejsze sprzęgło, mocniejsze koło dwumasowe i większe tarcze hamulcowe. sprzęgło w 320d 150KM jest takie samo jak w 330d - znosi naprawdę dużo i trudno je zabić. w 318d jest już inne, więc jak podniesiesz moc do 150KM to licz się z jego zmniejszoną trwałością (chociaż nie powinno się ślizgać). też staliśmy w moim ojcem przed takim wyborem jak kupował swoje 320d... znajomy proponował pewne 318d 2004... nie skorzystaliśmy w końcu :mrgreen:
  7. ja ci napiszę coś, czego nie chcesz usłyszeć: ja bym nie brał 318d - słabo jedzie.
  8. jceel odpowiedział(a) na szczecin temat w E46
    ale gwizd turbiny go zdradza :D
  9. psuje bardzo.
  10. E46 za 13 tys. zł :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
  11. jceel odpowiedział(a) na szczecin temat w E46
    z tego co widzę eisenmann ma coś takiego: i brzmi elegancko :mrgreen:
  12. jceel odpowiedział(a) na deiw82 temat w E46
    ja miałem na myśli oczywiście felgi, a nie opony. typowe rozmiary opon zimowych to 205/50 R17 albo 215/45 R17 a letnich 225/45 R17 (chociaż na tył to sobie można nawet 245/40 R17 założyć)
  13. jceel odpowiedział(a) na deiw82 temat w E46
    nie wchodzą. na zimę najlepiej chyba kupić używane stalowe 17".
  14. jceel odpowiedział(a) na Marcin330D temat w E46
    podejrzewam paski klinowe...
  15. czy ktoś wie, gdzie (czy w ogóle) na śląsku lub w krakowie jest jakiś warsztat gdzie ogarniają ten temat i będą potrafili mi naprawić ten 5. bieg bez obawy o spartaczenie roboty?
  16. znam zarówno takie miejsca, gdzie stoi ograniczenie do 50km/h a przy małym natężeniu ruchu można jechać spokojnie trzy razy tyle jak i miejsca gdzie nie da się rozwinąć więcej niż 40km/h by nie zawinąć się na drzewie, a ograniczenie jest do 90km/h.
  17. zdefiniuj obszar zabudowany. znam takie miejsca, gdzie jest świetnej jakości droga krajowa z poboczami, w oddali stoją 2-3 domy i jest już znak "teren zabudowany".
  18. 318i nie spali w miescie wiecej niż 330d i na pewno nie wyjdzie drozsza w eksploatacji. Chyba ze do 330d bedziesz lał jakies tanie paliwko niewiadomego pochodzenia, a do 318i PB z normalnej dobrej stacji. może i tak. ale 330d za to jedzie.
  19. kolego, wspawałeś rury przelotowe czy zostawiłeś puszki?
  20. na pewno wloty powietrza na tarcze hamulcowe będą inne...
  21. nie lepiej dokupić monitor 16:9 i cieszyć się dużą nawigacją?
  22. 1.9TDI robił szał 15 lat temu, dzisiaj to jest złom. nie ma podjazdu do 2.0d CR albo 3.0d ani pod kątem kultury pracy, ani osiągów ani bezawaryjności. narzekasz na VP44, a wolisz narzekać na VP37? :D
  23. to już badziej opłaca się kupić nową - $37 to nie jest duży pieniądz w porównaniu do piaskowania/malowania/etc... tylko jak to rozebrać?
  24. hej, ostatnio przypadkiem zauważyłem, że na krawędzi czarnych listw ozdobnych na przednich drzwiach (tych na zewnątrz które stykają się ze środkowym słupkiem) wychodzą mi bardzo drobne bąbelki najprawdpodobniej rdzy. wygląda to tak jak tutaj (zdjęcie kolegi z forum wygrzebane gdzieś sprzed lat) tylko u mnie w mniejszym stopniu póki co: http://img143.imageshack.us/img143/3695/rdzabmw6yt.jpg widziałem już parę tematów na ten temat, czyżby to był kolejny znany feler w E46? znalazłem te listwy na realoem.com, kosztują $37 za sztukę więc nie tak źle - tylko czy ktoś wie jak je wymienić? wiem że są osoby które wymieniały te listwy na wersje shadow line, więc na pewno się da to zrobić :)
  25. jceel odpowiedział(a) na bart.pez temat w E46
    ja mam tarcze brembo i klocki valeo i działają doskonale. nie wiem nic na temat klocków ATE konkretnie, ale sam mam zestaw z klockami innej firmy i tarczami innej i jest ok. chyba nawet większość ludzi jeździ na takich zestawach.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.