Skocz do zawartości

jceel

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jceel

  1. jceel odpowiedział(a) na gacek1991 temat w E46
    no tak, ale pytanie czy gościu sprzedający ten komplet za 1600zł też je dorzuca? bo to nie jest wyraźnie napisane
  2. jceel odpowiedział(a) na Brodi temat w E46
    1) kiedy ostatnio wymieniałeś odmę? 2) oglądałeś turbo, czy nie spocone od oleju mocno?
  3. jceel odpowiedział(a) na gacek1991 temat w E46
    no to jest atrakcyjna oferta :cool2: do tego potrzebujesz jeszcze: - 2 przetwornice (to nie powinno być strasznie drogie) - czujnik montowany w wahaczu - opcjonalnie przełącznik świateł na wersję z xenonami (ale nie trzeba koniecznie, po prostu przestanie ci działać regulacja wysokości świateł jak zakodujesz xenony) malowanie listewek - wyjdzie cię ok. 100zł za sztukę czyli razem 200.
  4. jceel odpowiedział(a) na gacek1991 temat w E46
    za takie pomysły to powinni rozstrzeliwać bez procesu
  5. jceel odpowiedział(a) na gacek1991 temat w E46
    montaż xenonów w E46 to koszt 3000-4000zł.
  6. wszystko zależy od budżetu. takie z przebiegiem między 200 a 250 tys. da się kupić spokojnie, no może z przebiegami poniżej 200 byłbym ostrożny.
  7. przesadzasz... odpowiedni egzemplarz BMW z powiedzmy 2002 roku nawet w dieslu może służyć jeszcze długie lata i być dużo mniej awaryjny niż 2-letnia skoda.
  8. jceel odpowiedział(a) na pawci06 temat w E46
    opony 255/35 na przód są tragicznie za szerokie, prowadzenie samochodu na takich oponach będzie bardzo utrudnione.
  9. jceel odpowiedział(a) na pawci06 temat w E46
    po prostu różne wersje komputera sterującego silnikiem. u niektórych się świeci, u innych się nie świeci. nie ma reguły. Rozumiem ze mam się martwić wtedy kiedy coś zacznie się świecić podczas pracy silnika ? tak.
  10. jceel odpowiedział(a) na pawci06 temat w E46
    po prostu różne wersje komputera sterującego silnikiem. u niektórych się świeci, u innych się nie świeci. nie ma reguły.
  11. kolego, trochę cierpliwości. jest sobota, ładna pogoda, ludzie pewnie nie siedzą na forum tylko z niej korzystają. ;) wracając do tematu: u mnie w obu E46 poliftowych jest taka szpara między zderzakiem a szkłem halogenu, więc raczej jest w normie.
  12. jceel odpowiedział(a) na pawci06 temat w E46
    z którego roku auto?
  13. 3.0 diesel, najmniej problemowy.
  14. jceel odpowiedział(a) na seweryn6 temat w E46
    akurat jeśli chodzi o kompresory to są gotowe, przetestowane zestawy, np. G-Power albo Active Autowerke... tylko koszt jest oczywiście w granicach 10000zł minimum.
  15. jceel odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ja wymieniałem cały komplet, ale podobno można kupić sam filtr a resztę tylko umyć.
  16. jceel odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ja wymieniałem odmę nie dalej jak tydzień temu. znajduje się ona zaraz obok filtra powietrza, pod tą taką gąbką oddzielającą filtr powietrza od kolektora dolotowego. wymienić jest banalnie łatwo, odkręcasz kilka śrub, wyjmujesz całą razem z obudową i wkładasz nową. odma wygląda tak: http://www.bmw-sklep.com.pl/product/image/562/DSC03233.JPG w 330d jest tylko jeden malutki problem - obudowę odmy zasłania rynienka z przewodami elektrycznymi od wtryskiwaczy. jest ona przykręcona na takie bardzo małe (3,5mm) nasadowe torxy. ciężko dostać klucz do tego... ja się męczyłem ponad pół godziny odkręcając powolutku kombinerkami :? aha, cena w ASO BMW Misiak to było chyba 188zł za komplet z obudową.
  17. czy w 330d M57TU 204KM sterowanie turbiną jest podciśnieniowe czy elektryczne?
  18. polecam jeszcze wymienić filtr paliwa i odmę.
  19. rozrządu nie wymienia się nigdy, a przynajmniej dopóki łańcuch rozrządu nie zacznie wyraźnie dzwonić
  20. jceel odpowiedział(a) na seweryn6 temat w E46
    jeśli masz 150KM w serii, to po chipie będziesz mieć przy dobrych wiatrach 155.
  21. nawet mod na odległość ale bez hamowni to porażka... nawet nie wiadomo czy wszystko poszło ok.
  22. twój samochód nie ma sondy lambda.
  23. jceel odpowiedział(a) na hbreakerB temat w E46
    będzie ci znosiło samochód na koleinach, uskokach, na nierównej drodze, etc... ja mam tak samo (opony 225/45 R17) i bardzo wiele osób się na to skarży. no ale ja do mojego E46 nie mogę założyć mniejszych kół niestety. jest do przeżycia, ale będziesz musiał się przyzwyczaić do mocnego trzymania kierownicy na słabych drogach.
  24. jceel odpowiedział(a) na hbreakerB temat w E46
    po prostu sie troche dziwie, ze wybrales taka slabiutenka wersje skoro i tak jezdzisz na gazie.
  25. jceel odpowiedział(a) na hbreakerB temat w E46
    raczej mi chodziło o to że 316, a nie 328.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.