Treść opublikowana przez jceel
-
Montaż lamp xenon
no tak, ale pytanie czy gościu sprzedający ten komplet za 1600zł też je dorzuca? bo to nie jest wyraźnie napisane
-
320d - bierze olej
1) kiedy ostatnio wymieniałeś odmę? 2) oglądałeś turbo, czy nie spocone od oleju mocno?
-
Montaż lamp xenon
no to jest atrakcyjna oferta :cool2: do tego potrzebujesz jeszcze: - 2 przetwornice (to nie powinno być strasznie drogie) - czujnik montowany w wahaczu - opcjonalnie przełącznik świateł na wersję z xenonami (ale nie trzeba koniecznie, po prostu przestanie ci działać regulacja wysokości świateł jak zakodujesz xenony) malowanie listewek - wyjdzie cię ok. 100zł za sztukę czyli razem 200.
-
Montaż lamp xenon
za takie pomysły to powinni rozstrzeliwać bez procesu
-
Montaż lamp xenon
montaż xenonów w E46 to koszt 3000-4000zł.
-
Zakup seria 3 lub 5
wszystko zależy od budżetu. takie z przebiegiem między 200 a 250 tys. da się kupić spokojnie, no może z przebiegami poniżej 200 byłbym ostrożny.
-
Zakup seria 3 lub 5
przesadzasz... odpowiedni egzemplarz BMW z powiedzmy 2002 roku nawet w dieslu może służyć jeszcze długie lata i być dużo mniej awaryjny niż 2-letnia skoda.
-
BMW [e46] 330i sedan
opony 255/35 na przód są tragicznie za szerokie, prowadzenie samochodu na takich oponach będzie bardzo utrudnione.
-
BMW e46 330i check na zapłonie
po prostu różne wersje komputera sterującego silnikiem. u niektórych się świeci, u innych się nie świeci. nie ma reguły. Rozumiem ze mam się martwić wtedy kiedy coś zacznie się świecić podczas pracy silnika ? tak.
-
BMW e46 330i check na zapłonie
po prostu różne wersje komputera sterującego silnikiem. u niektórych się świeci, u innych się nie świeci. nie ma reguły.
-
318i różnice w wyłącznikach świateł i halogeny
kolego, trochę cierpliwości. jest sobota, ładna pogoda, ludzie pewnie nie siedzą na forum tylko z niej korzystają. ;) wracając do tematu: u mnie w obu E46 poliftowych jest taka szpara między zderzakiem a szkłem halogenu, więc raczej jest w normie.
-
BMW e46 330i check na zapłonie
z którego roku auto?
-
Zakup seria 3 lub 5
3.0 diesel, najmniej problemowy.
-
320Ci - Chiptuning 150km ,E46
akurat jeśli chodzi o kompresory to są gotowe, przetestowane zestawy, np. G-Power albo Active Autowerke... tylko koszt jest oczywiście w granicach 10000zł minimum.
-
330d odma gdzie? koszt? trudno ?
ja wymieniałem cały komplet, ale podobno można kupić sam filtr a resztę tylko umyć.
-
330d odma gdzie? koszt? trudno ?
ja wymieniałem odmę nie dalej jak tydzień temu. znajduje się ona zaraz obok filtra powietrza, pod tą taką gąbką oddzielającą filtr powietrza od kolektora dolotowego. wymienić jest banalnie łatwo, odkręcasz kilka śrub, wyjmujesz całą razem z obudową i wkładasz nową. odma wygląda tak: http://www.bmw-sklep.com.pl/product/image/562/DSC03233.JPG w 330d jest tylko jeden malutki problem - obudowę odmy zasłania rynienka z przewodami elektrycznymi od wtryskiwaczy. jest ona przykręcona na takie bardzo małe (3,5mm) nasadowe torxy. ciężko dostać klucz do tego... ja się męczyłem ponad pół godziny odkręcając powolutku kombinerkami :? aha, cena w ASO BMW Misiak to było chyba 188zł za komplet z obudową.
-
[E46]/[E90] 320d/320d różnice w silniku
czy w 330d M57TU 204KM sterowanie turbiną jest podciśnieniowe czy elektryczne?
-
318d M47N: przegląd przy 185 tys.km
polecam jeszcze wymienić filtr paliwa i odmę.
-
318d M47N: przegląd przy 185 tys.km
rozrządu nie wymienia się nigdy, a przynajmniej dopóki łańcuch rozrządu nie zacznie wyraźnie dzwonić
-
320Ci - Chiptuning 150km ,E46
jeśli masz 150KM w serii, to po chipie będziesz mieć przy dobrych wiatrach 155.
-
330d Chiptuning, słabo jedzie od niskich obr.
nawet mod na odległość ale bez hamowni to porażka... nawet nie wiadomo czy wszystko poszło ok.
-
330d Chiptuning, słabo jedzie od niskich obr.
twój samochód nie ma sondy lambda.
-
316i - GAZ,AMORTYZATORY etc
będzie ci znosiło samochód na koleinach, uskokach, na nierównej drodze, etc... ja mam tak samo (opony 225/45 R17) i bardzo wiele osób się na to skarży. no ale ja do mojego E46 nie mogę założyć mniejszych kół niestety. jest do przeżycia, ale będziesz musiał się przyzwyczaić do mocnego trzymania kierownicy na słabych drogach.
-
316i - GAZ,AMORTYZATORY etc
po prostu sie troche dziwie, ze wybrales taka slabiutenka wersje skoro i tak jezdzisz na gazie.
-
316i - GAZ,AMORTYZATORY etc
raczej mi chodziło o to że 316, a nie 328.