Treść opublikowana przez jceel
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
oba są warte, tylko ten metalowy niewiele (z 50zł może)
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
dlatego jeszcze raz podkreślam: nie sprzedawać po 200-300zł, jak ktoś ma daleko do poznania to poszukać po znajomych (tak jak ja), może ktoś pojedzie... albo samemu się wybrać nawet...
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
wpisywal do kompa kod z kata, czy od razu Ci wyplacil 800zl?? dobry interes :cool2: spisał do kompa numer, miałem końcówkę bodajże 772 i wyszło mu że należy się 800zł... poszedłem do tej miłej pani w kasie i 5 minut później wracałem z 800zł w kieszeni :P
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
cały z puszką czy jak? pokruszony w całości ? cały z puszką i złączem elastycznym, w takim stanie jak został wycięty z samochodu. nawet go ładnie zapakowałem żeby czasem się coś nie wysypało :D
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
Panowie, byłem dzisiaj w tym słynnym Kórniku i sprzedałem katalizator od 330d 204KM Euro3. dostałem za niego 800zł, więc nie dajcie się nabrać na oferty skupu po jakiejś śmiesznej cenie.
-
330d zrobiło się zimno i spada temperatura w trasie
u mojego ojca w 320d 150KM jest max. 85 stopni. i wydaje mi sie, ze jemu sie ten silnik troszke nie dogrzewa. moim zdaniem 92 stopnie jest OK, zwlaszcza, ze poruszam sie po duzym miescie... nigdy nie widzialem na wskazniku liczby 93 lub wiekszej.
-
330d zrobiło się zimno i spada temperatura w trasie
wlasnie w miescie, czy podczas jazdy wolniejszej niz autostradowa (ponizej 120km/h) jest idealnie 88-92 stopnie. tylko na A4 w krakowie tak zaczelo spadac :P no ale nowy termostat juz zamowiony tak ze niedlugo wymiana.
-
330d zrobiło się zimno i spada temperatura w trasie
u mnie wskazówka zaczyna lekko opadać poniżej 75 stopni
-
330d 204KM ekonomizer
do oporu na wszystkich biegach (no może na 6 powinno być ok. 20l, jeszcze nie opór ale prawie prawie).
-
F30 Nowe bmw serii 3
Ciekawe czy jest o 50% drozsze od dwumasowego :norty: :?: P.S. Ten 218 konny takie ma czy tez 184-konny? prawdopodobnie oba, na pewno ma je 184-konny nowy X3 2.0d. z tego co wiem ma być montowane w całej nowej linii silników N47.
-
F30 Nowe bmw serii 3
... 320d bedzie mialo 184ps tyle co kiedys 330d wiec jakos to bedzie chodzic. Tak, a po 180 kkm: - turbina - dwumasa - wtryski - DPF - egr i przepływka na codzień Ech, gdzie te czasy, kiedy z 2,0 klekot wyciagał 80-90 KM i jechał na wszystkim ... masz pojęcie o konstrukcji dzisiejszych silników diesla, czy tak sobie gadasz? PS w najnowszym N47 jest koło trójmasowe.
-
320i olej silnikowy TOTAL 10W40 co sądzicie??
nic nie rozszczelnisz, kup porządny olej z dopuszczeniem BMW LL04 i nie kombinuj.
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
no cóż, być może egzemplarz 330d którym jeździłem też nie do końca był sprawny. nie twierdze że turbo źle wstaje, po prostu w aucie którym jeździłem do powiedzmy 1400-1500obr. niewiele sie działo. inna sprawa że na takich obrotach rzadko sie jeździ, specjalnie dusiłem 330d na 2 i 3 biegu od 1000obr. w góre żeby porównać do mojej. powiem ci tak: miałem 330d 184KM przez rok i: * dało się bez problemu przyspieszać płynnie od 50km/h do max na 5 biegu (nie mówię że tak robiłem zwykle, ale da się) * nie było jakiejś zamuły od 1000obr/min, często wrzucałem 3 przy 30km/h i było właśnie 1000obr/min - idealnie płynne rozpędzanie bez zostawania w tyle w mieście w tej chwili mam 330d 204KM, wrzucam czasem 6 przy 80km/h i mimo bardzo niskiego przełożenia auto też bardzo ładnie nabiera prędkości (a na 6 przy 80km/h mam ok. 1200obr/min)
-
330d buczenie na wolnych obrotach po wymianie kola pasowego
sprawdź sprzęgło klimy, ono tak może buczeć... po wyłączeniu klimy tak samo się dzieje? najlepiej by było obsłuchać dokładnie skąd dochodzi ten dźwięk. do głowy przychodzi mi jeszcze buczenie visco.
-
Srebrne bmw rej.FGW - prośba o kontakt . Gorzów i okolice !
jaka porażka! rozegrałeś to z klasą, nie przejmuj się porażkami - trzeba próbować i walczyć, powodzenia! :D
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
w 330d 184KM turbo wstaje bardzo dobrze... jest bardzo mocny dół, nie ma się do czego przyczepić.
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
nie będzie wyskakiwał żaden błąd... gwarantuje ci to ;) jeśli zrobisz to dobrze to JEDYNYM małym "manmamentem" będzie nieco cięższy zapach spalin wyczuwalny jak się stanie za samochodem...
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
1) gdybyś miał pęknięty kolektor wydechowy, to okolice turbo byłyby okopcone pod maską. 2) katy i tak do usunięcia.
-
Nowe BMW serii 3 - F30
F30 na pewno będzie mieć diesla R6 - a nawet dwa! - na pewno będzie 330d N57 (258KM) oraz 335d N57 (300KM lub 313KM) tylko najwcześniej pod koniec przyszłego roku... przypominam, że w E46 też na początku wszedł tylko diesel 2.0 M47 a dopiero po ponad roku produkcji 3.0 M57.
-
Pierwszy samochód jaki?
co lepsze lachony już nie lecą na E92 przed liftem.
-
330d. 2 problemy. wiskoza i skrzypienie w kole
wymiana, visco nie jest drogie, kupisz zamiennik dobrej firmy i będzie OK.
-
[E46] Jaki kolor felg ?
nic nie rób z tymi felgami, albo odnów je tak by wyglądały jak oryginalne. czarne felgi są może ładne na czarnym E92, ale na srebrnym sedanie E46... bez sensu.
-
Nowa F30 już w piątek
14k czego? bo jak złotych, to bliżej 18-20k...
-
320d nazwa/model foteli
coś ci się pomyliło, w trybie dziennym nie świecą xenony tylko żarówki od świateł długich na 22% mocy.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
PS mam kumpla który jeździ 320d 150KM, ma przebieg ok. 478000 i auto mu jeździ pięknie i bezproblemowo. tylko sprzęgło już trochę wysoko bierze.