Skocz do zawartości

jceel

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jceel

  1. może dlatego że 520d M47 jest niewiele, miażdżąca większość E39 to albo M51 TDS albo M57.
  2. jceel odpowiedział(a) na ecml temat w E46
    nie powinno się rozgrzewać auta na postoju - zimą wystarczy odpalić, odczekać 10-20 sekund i jazda. czekanie kilka minut przed jazdą to bzdura.
  3. u mnie właśnie tak się dzieje... tyle że ja nie mam temostatu EGR :D
  4. jceel odpowiedział(a) na rysem temat w E46
    No jeśli odchyły na poziomie 2.80 są wg Ciebie w porządku to ok:) Ja miałem na jednym wtryskiwaczu odchyl 1.1 i wtryskiwacz lał...:) Ja tylko podpowiedziałem co ja sądzę, założyciel tematu zrobi i tak po swojemu test korekcji wtryskiwaczy wykonujemy tylko na rozgrzanym silniku i tylko na biegu jałowym. nie podczas jazdy! zobaczyłem tylko początek tego filmiku i mi wystarczyło, dalej nie ma co patrzeć bo to bez sensu.
  5. jceel odpowiedział(a) na rysem temat w E46
    coś sie dzieje? co niby? wszystkie wtryskiwacze w dobrym stanie, nie ma co wyciągać.
  6. u mnie pion jest o tyle, że wskazówka stoi w miejscu i to zawsze w tym samym. kiedy zaczął mi się powoli sypać temostat i leciutko niedogrzewał się silnik to zaraz było widać że coś krzywo leży - o 1mm za bardzo w lewo.
  7. jceel odpowiedział(a) na kobe4321 temat w E46
    pod panel klimy jest specjalna ramka, kosztuje grosze, wkłada się w nią ten panel wyjęty z góry. monitor jest 2-częściowy - ta część wysuwana i ta część którą się montuje na stałe. ale zakładam że kupisz już komplet.
  8. jakie masz opony dokładnie i w jakim rozmiarze?
  9. nie ma termostatu, steruje nim komputer w oparciu o czujnik temperatury cieczy chłodzącej i czujnik temperatury na zewnątrz. możesz podłączyć go na krótko ale będzie go trzeba ręcznie wyłączyć.
  10. były: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=ED91&mospid=47643&btnr=63_0914&hg=63&fg=95
  11. może chodzi o te skrętne właśnie...
  12. nie że wycofali, ale nie wiadomo co ci się trafi... podejrzewam że mogą ci dać to co będą mieli na stanie, bo montowali AL i ZKW jednocześnie. PS. ja mam ZKW i jakoś nie mam problemu z wypalonym odbłyśnikiem... ale być może po prostu jeszcze za wcześnie na to i pojawi się w końcu.
  13. a jesteś pewien że dostaniesz nowe AL a nie ZKW?
  14. wadliwa była kiedyś... podejrzewam, że jak kupisz (dostaniesz) nowy to raczej na pewno będzie pozbawiony już tej wady.
  15. jceel odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    no to je podłącz po prostu. ten model ma halogeny, brakoło ich tylko w najbiedniejszych opcjach wyposażenia.
  16. jceel odpowiedział(a) na zent temat w E46
    oryginalny to AL albo ZKW. te z ASO to jest to samo co "markowy zamiennik".
  17. na 100% masz M54 2.2 170KM.
  18. jceel odpowiedział(a) na sopek2010 temat w E46
    panowie, jakie ciśnienie do 330d z oponami 205/50/R17 (zimowymi)? jeżdżę głównie sam, czasem 2 osoby. chciałbym żeby było dość miękko i komfortowo, ale nie flak :mrgreen:
  19. jeśli się na tym nie znasz, kup gotowy zestaw kompresora. z małym kółkiem powinieneś mieć ok. 300KM a koszta się zamkną w 10-15 tys zł. i będzie działało stabilnie.
  20. jceel odpowiedział(a) na drumpit temat w E46
    na pewno mniejszy koszt niż montaż od zera. czytnik dvd może zostać, ale musisz na pewno kupić monitor i stelaż pod panel klimatyzacji (grosze) oraz prawdopodobnie położyć nową wiązkę.
  21. kompresor wyjdzie taniej, są gotowe zestawy plug&play do M54 w cenie ok. 10 tys zł.
  22. jceel odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w E46
    ja bym zamiast zaślepek zainwestował w halogeny...
  23. jceel odpowiedział(a) na jceel temat w E46
    ja może nie mam porównania za bardzo, ale w poprzednim Oplu Vectrze wszystkie biegi wchodziły zupełnie inaczej niż w BMW - zupełnie bez oporu, nie "wskakiwały", praktycznie zmieniało się je tak jakby to był sam luźny lewarek bez żadnej skrzyni podłączonej.
  24. w E46 były tylko xenony soczewkowe.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.