Treść opublikowana przez yoshimura01
-
INPA-e46 ostatni etap instal.
Nie ma znaczenia... ważne, żeby windows "zobaczył" kabel. Tam w prawym dolnym rogu masz port USB i musi się włączyć zielona diodka. Spróbuj jeszcze dać na nim prawy przycisk i spróbuj rozłączyć i połączyć ponownie.
-
e46 przerwała i zgasła
To nic nie mówi, że była regenerowana. Znajomym siadały po 1,5 miesiąca pracy. Moja natomiast po regeneracji trzyma się już długo, ale też się liczę z tym, że jutro mogę być i ja następny. Jeśli masz możliwość to podepnij pod kompa i sprawdź rejestr błędów.
-
INPA-e46 ostatni etap instal.
No to nie ma innej opcji... jeszcze na programach od Trandolfa! Ja też mam USB + 20 pinowy adapter i obydwie diody w INPA odpalone. Musi coś być nie tak z instalcją. A czy przy odpalaniu INPA w wirtualnej maszynce masz tam zaznaczone, żeby obsługiwało wszystkie porty USB??
-
INPA-e46 ostatni etap instal.
Kolego, a Ty używasz interfejsu USB czy tego na port RS (czy jakoś tak)??
-
INPA-e46 ostatni etap instal.
Ale w instrukcji instalacji masz jasno napisane, że MUSISZ przypisać fejs pod COM1. Spróbuj ponownie zainstalować stery kabla.
-
e46 przerwała i zgasła
Padła Ci pompa wtryskowa, tzn jej sterownik. Sprawdź jeszcze czy zawór EGR nie jest stale zawieszony w pozycji otwartej, ale to typowy objaw upalonego stera VP44.
-
INPA-e46 ostatni etap instal.
Bo tak jest jak nie widzi połączenia, np brak zapłonu - pozycja kontrolek, brak połączenia interfesju z testerem, np nie wykrywa urządzenia USB - musi być COM1.
-
320d 136 spadek mocy podczas jazdy, odcina turbo
Pierwsza i najważniejsza kwestia to nowe wężyki podciśnienia... nie ważne, że nie widać dziur! Ulegają porowatości i pękają... to tak jakbyś chciał słuchać radia z przeciętymi przewodami. Dalej drożność filtrów powietrza elektrozaworków VTG i EGR. To podstawy i każdy używany diesel musi mieć to zapewnione, by szukać dalszych możliwości.
-
523 i 170 ps zwiekszenie mocy szukam fachowca :)
Witam, widzę, że koledzy którzy nie mieli do czynienia z modyfikacjami BAGORA za bardzo nie chcą się pogodzić z ich najwyższą jakością - dlatego też ten zupełnie niepotrzebny atak i infantylne zaczepki z ich strony. Ja jako jeden z klientów BAGORA długo zastanawiałem się nad wykonaniem modyfikacji. Podjąłem decyzję i nie żałuję, a każdemu kto pragnie więcej mocy w swoim autku polecam modyfikacje u Niego. Osobiście moje wrażenia z wykonanej usługi przeszły najśmielsze oczekiwania! Nie sądziłem, że M47 może dawać tyle radości z jazdy, a to wszystko dzięki olbrzymiej wiedzy i doświadczenia Kolegi BAGORA. Nie ma co się tak denerwować i rzucać wyzwiskami... ja osobiście poznałem wysoką jakość wykonywanych modyfikacji i szczerze każdemu polecam. Gdyby było coś nie tak to uwierzcie, że informacja taka na pewno pojawiłaby się niezwłocznie, jednak prawda zawsze obroni się sama. Następne moje jak i znajomych auta również pojadą po modyfikacje do Kolegi BAGORA. Pozdrawiam, yoshimura01
-
samochód po stłuczce ;p
3. Do sterownika wentylatora dochodzi kostka z 3 przewodami (zasilanie, masa, sygnał). Może kostka o której mowa jest od czujnika smrodu (??)
-
Głowica E46 a E36
a kto Ci taką propozycję podrzucił??
-
dziwne brzęczenie
Tak, jest to słyszalne w kabinie.
-
dziwne brzęczenie
Dokładnie tak jak zasugerował Moby85. Mam to samo i jest to wypalony łącznik elastyczny wydechu.
-
Pierwsza wymiana oleju - potrzebna pomoc
1. 10W60 Valvoline VR1 Racing. 2. 10W60 Valvoline VR1 Racing. 3. Sprawdzając poziom :wink: , obserwując kolor zadymienia. 4. 10W60 Valvoline VR1 Racing. 5. Nic by się nie stało.
-
E46 Prośba harman kardon
Chyba Kolega ceni sobie oryginalność auta.
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
z szarymi elementami też można kombinować ponieważ w ofercie performixu jest taki zestawik do mieszania kolorów, po prostu dostajesz chyba 400ml bezbarwnego i do tego kilka innych podstawowych i możesz komponować kolor jaki Ci aktualnie potrzebny...co do jakości to zobaczymy w praniu :8) chociaż wydaje mi się, ze skoro chłopaki malują całe fury i się to wszystko trzyma to raczej chała nie powinna być, ale to się wszystko okaże za jakiś czas...miejmy nadzieję, że wszystko będzie ok. pozdrawiam
-
e46 320d 150km 2003 - czarny dym przy odpalaniu na zimnym
Jeśli na zimnym tzn że wtryskiwacze "kroplą", tzn końcówki nie są szczelne i do komory spalania ścieka paliwo. Przy porannych rozruchu w komorze jest nadwyżka paliwa w stosunku do powietrza. Objawem jest CZARNY bąk przy zapłonie silnika. Reszta tak jak napisał wyżej Kolega Szatyn.
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
Witam Kolegów, Zapewne znaczna większość E46 użytkowników z forum i nie tylko ma problem ze zużytymi i porysowanymi półkami, tunelem dzielącym oraz innymi schowkami wyposażenia wnętrza auta. Otóż wyżej wymienionym problemem jest zdzierająca się powłoka gumy, która skutecznie obniża wartość estetyczną i plastyczną a co za tym idzie również i ekonomiczną samochodu. Rewelacyjnym środkiem na rozwiązanie tego problemu jest użycie płynnej gumy, która daje zaskakująco BARDZO dobry efekt końcowy!!! Płyn, o którym mowa nazywa się PLASTI DIP, można go kupić w sprayu 311ml. Jedna puszka wystarcza na nałożenie trzech warstw na każdy element, na którym występuje owa guma, tj. dwa schowki pod panelem klimy, tunel dzielący, schowek tunelu, elementy podłokietnika, popielniczka tylna oraz jej oramowanie. Szczerze polecam ten zabieg ponieważ efekt po jego użyciu jest powalający!!! Przed: http://images45.fotosik.pl/1480/d3832b69095b5241med.jpg Po: http://images39.fotosik.pl/1685/95b98aa0dec1ee0emed.jpg Porównanie: http://images48.fotosik.pl/336/e42e16325b865e9amed.jpg Zapraszam do komentowania i ewentualnych pytań. Pozdrawiam, Łukasz
-
320D przepływka
Adaptacji w tym silniku się nie robi, bo nie ma takiej opcji... Jeżeli natomiast mówisz o programowaniu sterownika silnika to musisz przekręcić kluczyk w pozycję 2 (kontrolki).
-
Czarne E46 Touring 320d/ sprzedam nie aż tak drogo :)
Osobiście bałbym się jeździć z uwolnioną "krajzegą" w kabinie, ale to już Twoja sprawa :wink: Lampy są przekozackie :cool2: Jak tylko zmienię lub zakupie FLa to zgłoszę się do Ciebie po wszelkie wskazówki do wykonania TAKICH lamp. Pozdrawiam, Łukasz.
-
320D przepływka
Jak mogłeś być o czymś przekonany, nie mając ku temu najmniejszego dowodu :roll: Polegałeś na swojej intuicji?? No ale teraz to już nie ważne... sprawdź wersje softu i ewentualnie przeprogramuj na D5. Nie masz możliwości zwrotu tej przepływki 527??
-
Czarne E46 Touring 320d/ sprzedam nie aż tak drogo :)
Polo rozwaliła mnie fotka "ryjka" Twojej BMKI. Jestem jej OGROMNYM fanem... nawet ściągnąłem fotki :wink: Pytanie (być może już się pojawiło w wątku), czy lampy przednie to jakieś indywidualne odpowiedniki?? Bo jakoś inaczej wyglądają niż w innych FLach... czy mi się coś tylko wydaje (??) PS. Nie obawiasz się tej tablicy rejestracyjnej?? Nie daj Boże jakby była większa kolizja, to co taka fruwająca cienka i sztywna blacha mogłaby uczynić w kabinie...
-
Rozsadziło zbioniczek wyrównawczy e46 328
Uszkodzenie pompy daje się poznać przede wszystkim po dźwiękach z jej okolic, przegrzewaniu silnika, rozsadzaniu zbiornika. Korek musi być o takiej samej wartości jak w Twoim aucie. Jest na nim napisana informacja o zakresie.
-
320D przepływka
nic nie zrozumiałem co napisałeś... to w końcu jaki przepływomierz był w aucie, a jaki został zamontowany?? Wersje softu sprawdzisz INPĄ w zakładce kodowanie (jeśli dobrze pamiętam). Najnowszy soft pod BOSCH 527 to D5.
-
Rozsadziło zbioniczek wyrównawczy e46 328
często przyczyną jest uszkodzenie korka zbiorniczka wody.