witam mam problem z moim e46 320d 150km a mianowicie całą tylną klapę mam pokrytą kropkami z oleju na początku myślałem że to z wydechu ale to by było po stronie wydechu więcej a to jest równomiernie i z przodu po prawej strony samochodu po dłuższej jeździe sączy się olej co się dzieje ??? teraz miałem dłuższą trasę 1300 km i jak odstawiłem samochód na całą noc to pod zderzakiem na ziemi nakapało z 10 ml oleju