Skocz do zawartości

guzior2

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guzior2

  1. A mało jest tematów na forum gdzie winą był jakiś czujnik a błędu nie było ?
  2. Błąd by był gdyby czujnik całkowicie padł a jego daje błędne odczyty.
  3. guzior2 odpowiedział(a) na BLADE22 temat w F10, F11
    Nie słychać o jakiś problemach, maja ma już na liczniku 231 kkm i silnik pracuje bez zastrzeżeń, żadnego szurania nie słychać.
  4. guzior2 odpowiedział(a) na BLADE22 temat w F10, F11
    Cześć, Kolego daj namiar na chłopaków bo tez przymierzam sie do wymiany Pozdro Piotrek https://dobrymechanik.pl/mechanicy/bukowie/fafara.html
  5. Moc z jaką rozgrzewają się świece żarowe jest własnie uzależniona od temperatury cieczy chłodzącej dlatego jest to bardzo ważny czynnik.
  6. Tak jest ze wszystkimi aplikacjami, bez sensu by było gdyby miały działać tylko na jednym urządzeniu bo wiadomo że co jakiś czas zmienia się telefony.
  7. Nie tylko na odpalanie ale również na wypalanie DPF-a.
  8. Czyli sam widzisz że producent nie zaleca 10w60, olej o tak dużej lepkości stosowało się w starszych silnikach M-power S85 ale były one skonstruowane pod taki olej, w innych silnikach bardziej by szkodziły niż zapewniały ochronę.
  9. Czy instrukcja obsługi zaleca lepkość 10w60 ? Bo jeśli nie to tylko zaszkodzisz silnikowi który jest skonstruowany pod oleje o mniejszej lepkości. Polecam pozostać przy 5w40 i zmieniać olej co rok.
  10. Wysokiej Jakości to np. Ravenol VMP 5w30 lub Amsoil european car formula 5w30
  11. Na pierwszy montaż montowali BEHR ale być może tańsze też się sprawdzają.
  12. Tak, to fabryczny rozmiar dla E60.
  13. https://autokult.pl/15568,hamowani-kiedy-warto-tam-sprawdzic-swoje-auto Nie mam zamiaru przekonywać nikogo, każdy zrobi jak uważa.
  14. https://www.auto-swiat.pl/po-co-badac-auto-na-hamowni/x59c794
  15. Wszystko fajnie ale w takim razie wgrali ci jakiegoś gotowca bo niby skąd mieli by znać parametry twojego silnika.
  16. guzior2 odpowiedział(a) na Budetook temat w E60, E61
    Czyżby strzelił łańcuch rozrządu ?
  17. Być może któryś moduł zaśniedział od wody i wilgoci dlatego robi zwarcie, stąd tyle błędów. Miałem tak w F10 kiedy pod maską w skrzynce z przekaźnikiem od ECU dostała się woda i pokazało całą masę błędów + unieruchomiło samochód.
  18. Miałem to samo, musiałem wymienić silniczek dmuchawy. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=173383&p=1248608#p1248608
  19. Hamownia pozwala ocenić kondycję twojego silnika i w tedy można odpowiednio zmodyfikować mapę dlatego jedź do profesjonalistów np. tu: http://www.moto-tronik.pl
  20. Posiadasz w ogóle DPF ? Końcówka wydechu jest prosta i czysta w środku ?
  21. guzior2 odpowiedział(a) na advmichal temat w F10, F11
    Lepiej sam kup części, jeśli chcesz oryginalne to możesz je zamówić w tym sklepie podając nr. VIN: https://czescidobmw.pl a serwis zrobisz już gdzie będziesz chciał.
  22. Komputer to przelicza na podstawie jakiś algorytmów, na pewno ma wpływ na to jak samochód jest eksploatowany ( miasto, trasa, tryb mieszany), ilość rozruchów itd.
  23. Na odpalonym silniku odłącz wtyczkę od tego drugiego czujnika i jeśli będzie ten błąd co wcześniej to znaczy że to ten czujnik, ja u siebie tak doszedłem który czujnik temperatury jest uszkodzony.
  24. guzior2 odpowiedział(a) na motocykle_123 temat w F10, F11
    Było już o tym :search:
  25. guzior2 odpowiedział(a) na bemiarz83 temat w F10, F11
    Jeśli do F10/F11 to tylko w technologii AGM i nie zapomnij o rejestracji komputerem lub kodowaniu w przypadku zmiany pojemności. Banner jest lepszy od tych które wymieniłeś.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.