Treść opublikowana przez kroliksega
-
328i Trzęsie autem podczas jazdy
a ciężko włożyć później tłoczek z powrotem w zacisk? Bo troche się boje, że później nie włoże go z powrotem i będę miał problem...
-
320d łożysko huczy, a jestem za granicą, mogę jechać dalej?
Ja też miałem podobnie kiedyś tylko ze w e36 zaczęło huczeć gdzieś u niemca a jechałem do anglii... za tydzień wracałem i też było ok choć mocno huczało z tym że w domu miałem tylną oponę łysą bo padły też tuleje na wahaczu i oponę darło
-
328i Trzęsie autem podczas jazdy
zestaw naprawczy? Czyli co tylko gumka przeciwpyłkowa na tłoczek? Czy tłoczek też wymieniłeś??
-
320d wymiana tłoczka hamulcowego- jak?
Ja mam taki problem, że hamuje mi tylne lewe koło... nie odbija tłoczek i koło lekko hamuje cały czas, wymieniłem klocki bo myslałem ze jak tłoczek sie cofnie to będzie ok ale nic z tego! :mad2: tloczek nie wyglada wcale zle, jest tylko kilka malutkich jakby wżerów ale nie ma jakiejs rdzy... muszę wymienić tłoczek?
-
316i MIGACZE SZYBKO MIGAJA, ZAROWKI SA OK
ktoś pomoże?
-
316i MIGACZE SZYBKO MIGAJA, ZAROWKI SA OK
Witam koledzy! ostatnio wystąpił u mnie problem z przednim prawym światłem mijania... Przestało świecić, myślałem że to żarówka ale wymieniłem i dalej nic :cry2: na inpie pokazało coś takiego: http://img94.imageshack.us/img94/6903/13205512.jpg Poza tym mam jeszcze jeden błąd o nazwie "light module-EEPROM error" ale nie zrobiłem zrzutu Możliwe, że lampa nie świeci bo moduł świateł nie tak pracuje??? (kable wydają się ok)
-
320d -15 dwa dni stala nie pali
ostatnio filtr wymieniałem u mechanika przy okazji jakiejś naprawy więc nie wiedziałem, dzięki.
-
320d ciepły silnik ciężko pali
nie wiem ale mi kiedyś jak miałem problem z pompą wtryskową to też ciężko palił na ciepłym
-
320d -15 dwa dni stala nie pali
Witam! A u mnie też nie pali... tzn jechałem dziś i zaczął się dławić... aż całkiem zgasł i nie odpala :cry2: ropy w baku mało a na dodatek ruska i chyba ta ropa kiepska jest bo chciałem nalać z karnistra takiej samej to była kasza a nie ropa... A jak wyjmę filtr paliwa to mi się nic nie zapowietrzy??? Bo nie za bardzo wiem
-
320d -20'C czyli prawdziwy test dla Diesla
witam paliwo powrotne podgrzewa czyli co? podgżane paliwo powraca do baku?
-
320d -20'C czyli prawdziwy test dla Diesla
Witam wszystkich! U Mnie w nocy -19 a rano miła niespodzianka wsiadam i za raz odpalam (tak jak latem) a nic nie robiłem zadnych tam świec ani filtra tylko że jeżdżę na paliwie z za wschodniej granicy i chciałem dziś dolać trochę z karnistra a tu lipa... taka gęsta ropa, że nie chce lecieć przez lejek (tzn. to sitko w lejku) :mad2: mam tę ropę w baku i boje się zę jak będzie zimniej to może być źle... może jakiś uleprzacz do paliwa wlać co???
-
320D Gaśnie zaraz po odpaleniu.
i jak kolego patrzyłeś tę pompkę?
-
320d - maglownica z e36 do e46 - czy pasuje?
o uciekaniu na nierównościach jest trochę na forum wystarczy poszukać :search: spróbuj bo maglownica to znaczny wydatek
-
320d Kopci i traci moc.
Przepływce trzeba zrobić adaptacje... Jeśli masz interfejs to sam zrobisz adaptacje a na forum jest gdzieś dokładnie opisane jak się to robi tylko trzeba trochę poszukać :search:
-
320d - Jak wyłączyć poduszkę pasażera
nie do sprzedania auta potrzebuję to wyłączyć bo jak bym chciał sprzedać auto to bym zaprowadził je do jakiegoś speca i tyle... a ja chce to zrobić sam bo później będę musiał włożyć poduche spowrotem i znów będę musiał jemu płacić...
-
320d - Jak wyłączyć poduszkę pasażera
no dobra a jak przekodować? Sam to zrobie??? Mam tylko inpe
-
320d - Jak wyłączyć poduszkę pasażera
a nie da rady jakiegoś emulatora podpiąć jak w przypadku maty?
-
320d - Jak wyłączyć poduszkę pasażera
mam ale przecież lampka zaraz znow sie zapali a ja musze troche bez niej pojeździć...
-
320d - Jak wyłączyć poduszkę pasażera
Witam koledzy! Chciałbym żeby ktoś mi pomógł, muszę wyjąć poduszkę powietrzną pasażera i muszę coś zrobić z kontrolką bo zapewne się zapali... Trzeba ją jakoś zgasić ale jak???
-
dzialanie EGR ?
Zacinający się EGR powoduje spadek mocy, poszukaj trochę o działaniu tego zaworu jest o tym z miliard tematów :search:
-
320d 136 KM spadek mocy!
no i jeszcze regeneracja pompy wraz z robotą 1400pln. ta cena też mi się nie podoba bo kto regeneruje pompe za takie śmieszne pieniądze??? Ja za regeneracje płaciłem 2400 wraz z robotą i nie wydaje mi się aby ktoś robił taniej...
-
320Ci Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu błędów
koledzy nie chcę zakładać nowego postu a chciałbym sie dowiedzieć co to za błędy pomoże ktoś?? :norty: /img] http://img94.imageshack.us/img94/3941/glowq.jpg' alt='glowq.jpg'> z góry dzięki pozdrawiam :cool2:
-
320ci Jak rozpoznać kończący się czynnik w klimatyzacji
kurcze u mnie słychać syczenie a i powietrze z kratek ma temperaturę 13C to kiepsko... serwis był robiony w tamtym roku ale i tak nie było zbyt dobrze:( przy serwisie powiem zeby filtr osuszacz wymienili może pomoże???
-
320d czerwona kontrolka oleju
znalazłem ten czujnik ale nie jest do niego podłączony żaden kabel ale żaden też nie wisi swobodnie... nie czaje bo wcześniej było ok :duh: musiałem może go zerwać jak wymieniałem elektrozaworki? Nic innego mi nie przychodzi do głowy
-
320d czerwona kontrolka oleju
w NCS nic nie było robione a wcześniej kontrolka normalnie świeciła... Zdjęłem obudowę filtra oleju ale nie wiem gdzie jest ten czujnik :mad2: mógłby ktoś pomóc? może jakieś zdjęcie albo schemat z realoem????