Treść opublikowana przez kroliksega
-
320d - nie jedzie powyżej 2tyś obr
pompę wtryskową jeśli też regenerowałeś
-
320d - amortyzatory jak sprawdzic
kolego a co ktoś próbował ci wmówić ze nowy amortyzator pokazuje 100% na szarpakach? He he maksymalnie pokazuje chyba tylko do 75%
-
320d - odwadniacz i parwonik
a jak jest przy jego wymianie? tzn. sama wymiana to chyba nie problem ale gaz chyba ucieknie???
-
320d geometria - ściaganie na nierównościach
właśnie jak masz luz na sworzniach to i tak będziesz musiał to zrobić ale jak ja w tamtym roku (pod koniec lata) wydałem 800 pln. na nowe wahacze + gumy i końcówki stabilizatora to chciałbym aby auto dobrze się prowadziło i jak tylko będę miał wolną chwilę od razu zmienię ten krzyżak
-
320d-Szarpanie-moc
więc tak jak pisał kolega trandolf wgranie nowego softu w moim przypadku nie jest wymagane ale na pewno nie zaszkodzi :roll:
-
320d-Szarpanie-moc
żeby np. mniej paliła??
-
320d-Szarpanie-moc
wiem ale muszę jeszcze pobrać i zainstalować dis. (mam nadzieję, że to nie zbyt trudne).... Dzięki koledzy za pomoc, będę pytał dalej jak się okaże, że przepływka do wymiany :cool2:
-
320d-Szarpanie-moc
czyli jak okaże się, że przepływka do wymiany to i soft też? Może i jest 468, może się pomyliłem ale teraz nie pójdę sprawdzać :wink:
-
320d-Szarpanie-moc
koledzy to jak to w końcu z tym jest? Bo na przepływce jest 0 928 400 488 a soft mam: http://img200.imageshack.us/img200/5522/unled6l.jpg co w takim razie? Przepływka była zmieniana? (auto z sierpnia 2000) i ten soft co mam pasuje do niej??
-
320d geometria - ściaganie na nierównościach
chyba też bym się skłonił w stronę tego krzyżaka bo pływanie auta nie zaczęło mi się wczoraj a trwa już długo tylko tak jakby się nasila z czasem (guma się coraz bardziej wyrabia???) bo w tamtym roku było chyba mniejsze a w zawieszeniu mam wszystko ok. (nie wiem w sumie jak amorki ale będę chyba je zmieniał choć na szarpakach wyszły jak nowe ale wszyscy wiedzą że to nie jest wiarodajne). Opony też nie mogą być winne bo letnie mam 205/55 R16 więc wąskie... żebym znalazł na allegro jakiś porządny to bym już dziś zamówił bo już ręce opadają
-
320d geometria - ściaganie na nierównościach
ja nie mam tak dużych kół a i tak myszkuje nawet po autostradzie... nie mam pojęcia co to może być
-
320d geometria - ściaganie na nierównościach
no jest z tym lipa bo mnie też tak ciąga a do tego przy szybszej jeździe też tak jest np. na autostradzie... niby nie ma luzów nigdzie? Będę chyba zmieniał amory przednie może coś to da....?
-
320d - odwadniacz i parwonik
dzięki kolego o to właśnie mi chodziło ale z tego co piszesz to chyba czujniki u mnie są ok bo wygląda to tak jak na obrazku... (chociaż w sumie nie wiem bo silnik nie był dziś odpalany a auto stoi na dworze a przecież jest dość chłodno a te czujniki pokazują jakoś sporą temp.) (czujnik temp. zewn. jest raczej ok. bo pokazuje 9 czyli dobrze) http://img62.imageshack.us/img62/3662/czujnikiw.jpg pozostaje mi chyba tylko wymienić filtr osuszacza?
-
320d - odwadniacz i parwonik
wymienie ten filtr ale chciałbym dowiedzieć się jak sprawdzić te czujniki na inpie bo mam kabel i chciałbym mieć pewność, że wszystko z nimi ok... bo jak nie to z filtrem kupię od razu te czujniki z allegro (jedna przesyłka :cool2: )
-
320d - odwadniacz i parwonik
kolego mam interfejs ale disa nie tylko inpe... możesz podpowiedzieć jak to sprawdzić? Bo patrzyłem i jakoś nie widziałem żadnych błędów w klimie a i nie wiem jak rozpoznać te czujniki żeby sprawdzić jak odzczytują...
-
3XX Zjazd :)
a jednak się doczekałeś...:) dla mnie niestety za daleko :cry2:
-
320d - odwadniacz i parwonik
kolego miałem czasami latem na włączonej klimie coś takiego, że widziałem jak mi leci jakaś para z nawiewu... (szczególnie lekki nawiew) czy to może być przez ten osuszacz lub parownik??? Bo jeśli chodzi o wydajność klimy to nieraz też jest z nią problem (tzn. klima jest choć nieco słaba), gaz był wymieniony i układ mam szczelny a i tak nieraz słabo dawała....
-
328i kontrolka poduszki
Kolego możesz go odłączać na ile chcesz ale błędu nie skasujesz... tylko podłączenie pod komp!
-
320d - odwadniacz i parwonik
a co jeśli nie? co się dzieje?
-
320d - odwadniacz i parwonik
a do czego służy odwadniacz??
-
e46 czy A6
kolega ma a6, siedziałem, jeździłem i powiem ci że zbyt komfortowe to ono wcale nie jest a i miejsca w środku wydaje się jakby tyle samo co w e46 choć to auto niby o klasę wyższe... w życiu nie kupiłbym a6, w dodatku ta garbata jest dla mnie brzydka!
-
320d - problem ze stukiem przy gwałtownym ruszaniu
a masz te stuki na każdym biegu czy tylko jak ruszasz? A możliwe jest że to tłumik?
-
3XX Zjazd :)
a może raczej w lubelskim co?
-
320d - usuniecie katalizatorow
a bada Ci ktoś wogle spaliny na przeglądzie??? Ja się jeszcze nie spotkałem żeby ktoś mi badał, tylko kiedyś u mechanika miałem badane jak w mojej e36 było coś nie tak z silnikiem (sam o to poprosiłem)
-
320d - Problem z OBD
bezpieczniki wporządku, a kabel inny był podpinany kilka miechów temu u mechanika i nie widziałem żeby mu wyskakiwało coś takiego... to raczej musi być kabel albo jakiś plik ediabas