Skocz do zawartości

kroliksega

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kroliksega

  1. pompę wtryskową jeśli też regenerowałeś
  2. kolego a co ktoś próbował ci wmówić ze nowy amortyzator pokazuje 100% na szarpakach? He he maksymalnie pokazuje chyba tylko do 75%
  3. kroliksega odpowiedział(a) na Ranger temat w E46
    a jak jest przy jego wymianie? tzn. sama wymiana to chyba nie problem ale gaz chyba ucieknie???
  4. właśnie jak masz luz na sworzniach to i tak będziesz musiał to zrobić ale jak ja w tamtym roku (pod koniec lata) wydałem 800 pln. na nowe wahacze + gumy i końcówki stabilizatora to chciałbym aby auto dobrze się prowadziło i jak tylko będę miał wolną chwilę od razu zmienię ten krzyżak
  5. kroliksega odpowiedział(a) na Patryk_nowak temat w E46
    więc tak jak pisał kolega trandolf wgranie nowego softu w moim przypadku nie jest wymagane ale na pewno nie zaszkodzi :roll:
  6. kroliksega odpowiedział(a) na Patryk_nowak temat w E46
    żeby np. mniej paliła??
  7. kroliksega odpowiedział(a) na Patryk_nowak temat w E46
    wiem ale muszę jeszcze pobrać i zainstalować dis. (mam nadzieję, że to nie zbyt trudne).... Dzięki koledzy za pomoc, będę pytał dalej jak się okaże, że przepływka do wymiany :cool2:
  8. kroliksega odpowiedział(a) na Patryk_nowak temat w E46
    czyli jak okaże się, że przepływka do wymiany to i soft też? Może i jest 468, może się pomyliłem ale teraz nie pójdę sprawdzać :wink:
  9. kroliksega odpowiedział(a) na Patryk_nowak temat w E46
    koledzy to jak to w końcu z tym jest? Bo na przepływce jest 0 928 400 488 a soft mam: http://img200.imageshack.us/img200/5522/unled6l.jpg co w takim razie? Przepływka była zmieniana? (auto z sierpnia 2000) i ten soft co mam pasuje do niej??
  10. chyba też bym się skłonił w stronę tego krzyżaka bo pływanie auta nie zaczęło mi się wczoraj a trwa już długo tylko tak jakby się nasila z czasem (guma się coraz bardziej wyrabia???) bo w tamtym roku było chyba mniejsze a w zawieszeniu mam wszystko ok. (nie wiem w sumie jak amorki ale będę chyba je zmieniał choć na szarpakach wyszły jak nowe ale wszyscy wiedzą że to nie jest wiarodajne). Opony też nie mogą być winne bo letnie mam 205/55 R16 więc wąskie... żebym znalazł na allegro jakiś porządny to bym już dziś zamówił bo już ręce opadają
  11. ja nie mam tak dużych kół a i tak myszkuje nawet po autostradzie... nie mam pojęcia co to może być
  12. no jest z tym lipa bo mnie też tak ciąga a do tego przy szybszej jeździe też tak jest np. na autostradzie... niby nie ma luzów nigdzie? Będę chyba zmieniał amory przednie może coś to da....?
  13. kroliksega odpowiedział(a) na Ranger temat w E46
    dzięki kolego o to właśnie mi chodziło ale z tego co piszesz to chyba czujniki u mnie są ok bo wygląda to tak jak na obrazku... (chociaż w sumie nie wiem bo silnik nie był dziś odpalany a auto stoi na dworze a przecież jest dość chłodno a te czujniki pokazują jakoś sporą temp.) (czujnik temp. zewn. jest raczej ok. bo pokazuje 9 czyli dobrze) http://img62.imageshack.us/img62/3662/czujnikiw.jpg pozostaje mi chyba tylko wymienić filtr osuszacza?
  14. kroliksega odpowiedział(a) na Ranger temat w E46
    wymienie ten filtr ale chciałbym dowiedzieć się jak sprawdzić te czujniki na inpie bo mam kabel i chciałbym mieć pewność, że wszystko z nimi ok... bo jak nie to z filtrem kupię od razu te czujniki z allegro (jedna przesyłka :cool2: )
  15. kroliksega odpowiedział(a) na Ranger temat w E46
    kolego mam interfejs ale disa nie tylko inpe... możesz podpowiedzieć jak to sprawdzić? Bo patrzyłem i jakoś nie widziałem żadnych błędów w klimie a i nie wiem jak rozpoznać te czujniki żeby sprawdzić jak odzczytują...
  16. kroliksega odpowiedział(a) na wania126 temat w E46
    a jednak się doczekałeś...:) dla mnie niestety za daleko :cry2:
  17. kroliksega odpowiedział(a) na Ranger temat w E46
    kolego miałem czasami latem na włączonej klimie coś takiego, że widziałem jak mi leci jakaś para z nawiewu... (szczególnie lekki nawiew) czy to może być przez ten osuszacz lub parownik??? Bo jeśli chodzi o wydajność klimy to nieraz też jest z nią problem (tzn. klima jest choć nieco słaba), gaz był wymieniony i układ mam szczelny a i tak nieraz słabo dawała....
  18. kroliksega odpowiedział(a) na kuki09041987 temat w E46
    Kolego możesz go odłączać na ile chcesz ale błędu nie skasujesz... tylko podłączenie pod komp!
  19. kroliksega odpowiedział(a) na Ranger temat w E46
    a co jeśli nie? co się dzieje?
  20. kroliksega odpowiedział(a) na Ranger temat w E46
    a do czego służy odwadniacz??
  21. kroliksega odpowiedział(a) na tofixs temat w E46
    kolega ma a6, siedziałem, jeździłem i powiem ci że zbyt komfortowe to ono wcale nie jest a i miejsca w środku wydaje się jakby tyle samo co w e46 choć to auto niby o klasę wyższe... w życiu nie kupiłbym a6, w dodatku ta garbata jest dla mnie brzydka!
  22. a masz te stuki na każdym biegu czy tylko jak ruszasz? A możliwe jest że to tłumik?
  23. kroliksega odpowiedział(a) na wania126 temat w E46
    a może raczej w lubelskim co?
  24. a bada Ci ktoś wogle spaliny na przeglądzie??? Ja się jeszcze nie spotkałem żeby ktoś mi badał, tylko kiedyś u mechanika miałem badane jak w mojej e36 było coś nie tak z silnikiem (sam o to poprosiłem)
  25. kroliksega odpowiedział(a) na kanarex temat w E46
    bezpieczniki wporządku, a kabel inny był podpinany kilka miechów temu u mechanika i nie widziałem żeby mu wyskakiwało coś takiego... to raczej musi być kabel albo jakiś plik ediabas

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.