Treść opublikowana przez kroliksega
-
330d - jak są podłączone ringi???
zrobione są bardzo prosto z tym, że nie podpinasz sie pod postojówki tylko pod lampkę w kabinie.... trzeba tylko podpiąć sie dodatkowo pod zasilanie z aku i pod bezpiecznik. Daje to efekt rozjaśniania ringów po otwarciu auta. Widziałem na you tube jak to sie robi i pokazane jest wszystko bardzo dokładnie krok po kroku ale nie pamiętam linka
-
320D M47N "siedzi" dogrzewacz wody.
witam też chciałbym sie dowiedzieć coś w tym temacie...
-
jak wyjąć wkład z lusterka
ja kiedyś jak miałem e36 to wymieniałem tylko wkład. Lusterko było w kolorze auta i nie zniszczyło sie więc lepiej było wkład wymienić. Tobie też bym tak radził bo nie wiadomo czy nie będziesz miał w przyszłości jakiegoś spotkania i nie połamiesz całego lusterka...? Może Ci się przydać lusterko :idea:
-
!!! Uwaga - dziury na drogach !!!
Aż wstyd przed całą europą... :cry2:
-
e46 320d cykanie:)
tak też bym stawiał na jakiś kamyk... :cool2:
-
320d Demontaż oryginalnego radia
wiesz kolego ja naprzykład lubię taki oryginalny wygląd radia i dla mnie one graja całkiem dobrze a przynajmniej tak jak powinny :lol: ale wiesz jak to jest każdy ma swój gust
-
330d - Czujnik Temp. zewnętrznej gdzie sie znajduje?
witam wszystkich Korzystając z okazji chciałbym spytać czy w beemce (320d e46 2000r) może nie być wogle tego czujnika? Dodam tylko, iż nie mam kompa w kabinie i przełącznika w kierunkach
-
320d Demontaż oryginalnego radia
Dzięki wszystkim za odpowiedzi:) teraz bedzie o wiele łatwiej... :8) mam w domu radyjko alpiny bo kupiłem na ebuy-u jakoś wcześniej bo była dobra okazja ale jak patrzej jakby sie tam komponowało to az mi nie dobrze :mad2: w tygodniu sobie założe oryginał a alpiny gdzieś opyle pozdro
-
320d Demontaż oryginalnego radia
witam wszystkich Niedawno kupiłem na ebuy-u oryginalne radio cd do mojej e46 320 d i chciałbym je zamienic za kaseciaka... Problem w tym ze nie bardzo wiem czy jak zaczne wyciągać stare radyjko to czegoś nie połamie...? wie ktoś może czy jest na to jakiś specjalny sposób? Wiem ze pewnie było to juz na forum ale szukałem dość długo i nie znalazlem tego co trzeba :cry2: dzieki z góry
-
6 blędów świec żarowwych
witam wszystkich nie chce zaczynać nowego wądku a mam pytanko. Moja beemka też ciężko pali na tych mrozach (e46 320 d) jednak dość ciężko ma też jak stoi w ciepłym garażu ale gdy juz raz odpali to mogę ją od razu zgasić i mam spokój na kilka godzin. Możliwe że pompa nie trzyma paliwa? Lub coś nie tak jest z pompką w baku? Wcześniej ropa wyciekała mi z dwóch wtrysków więc myślałem, że to właśnie jest powodem ale po wymianie uszczelek ropa nie ciekła ale z paleniem było to samo :cry2: byłem na kompie i nic nie wykazało, żadnych błędów....
-
320d 1998 Termostat pytanie.
witam wszystkich zamienniki to zamienniki... użyjesz zamiennika i za rok bedziesz musiał robić to samo! :mad2: jak masz zamiar jeździć tym autem jakiś czas jeszcze to lepiej nie stosuj ich.
-
320d 136KM - nieszczelny wtrysk sterujący
dosłownie kilka dni temu miałem taki problem ale przy takich mrozach nie chciało mi sie rozbierac autka i szukać przyczyny, wiec pojechałem do warsztatu i okazało sie ze cieknie paliwo z dwuch wtrysków. Mechanik wykręcił je i poprostu wymienił tylko miedziane podkładki i teraz jest elegancko :lol:
-
320 136KM temperatura wody przy -30 na zewn.
tym akurat bym sie nie martwił bo miałem walnienty termostat w swojej i wymieniłem kilka dni temu ale przy takich temperaturach to całkiem normalne, ze auto sie nie grzeje. Paradoksalnie i u mnie jak jade wolno lub w mieście to wskazówka nie dochodzi do pionu ale jak jade szybko w trasie to juz tak... :) widać ten typ tak ma przy -20 pozdro
-
przeciek szyberdachu
Oparcie poprostu ciągniesz mocniej i powinno wyjść z takich jakby zatrzasków w górnych rogach fotela a co do łożysk to kiedyś wymieniałem w obu kołach i jeszcze jakieś gumy bo mi opony cięło i zapłaciłem ok. 400 zł sporo ale było dużo roboty z tym wszystkim bo trzeba bylo wyciągać cały wshacz i rozbierać bębny. A co do do tych przecieków to u mnie z kolei jest mokro najbardziej z tyłu i od pasażera... co to może być??? Sprawdzałem gumy, podszybie i nic nie znalazłem :( troche mnie to irytuje bo dywaniki zaczynają śmierdzieć
-
325TD - Drganie kierownicy podczas jazdy oraz przy hamowaniu
Witam wszystkich i Ja mam coś podobnego ale przy wolnej jeździe na wybojach słychać stukanie z przodu i trzęsie kierownicą, a na ulicy trzęsie jak przychmuje lekko :( wiem że to nie tarcze bo wymienialem niedawno...