Treść opublikowana przez jarek_pr
-
Jaki akum do 530d
A to dziwne bo u mnie oryginał ma 110Ah
-
Skrzynia biegów nie zmienia biegów
Raczej to nie jest normalne
- bmw e60
-
535d 272KM vs 535d 286KM roznice...
Co do skrzyni to zmieniło się jej sterowanie z mechanicznego na elektryczne, ale to we wszystkich jednostkach napędowych ze skrzynią automatyczną. Wytrzymałość jest raczej ta sama bo i jedna i druga skrzynia to ten sam model GA6HP26Z stosowany w 530d, 535d zarówno przed i po lifcie. Ogólnie te skrzynie słyną z odporności. Jedynie zdarzają się problemy ze sprzęgłem hydrokinetycznym.
-
problem z nawiewem - lekko letnie powietrze
Tak, może być to termostat. Silnik wtedy jest wiecznie niedogrzany i może więcej palić, oraz nie dawać wystarczająco ciepłego powietrza do kabiny.
-
ciśnienie powietrza w oponach
A na nierównościach i w koleinach auto będzie pływać :nienie:
-
e60 przedni lip do zderzaka standard - co sądzicie?
W sumie jakby była w kolorze nadwozia to chyba lepiej by wyglądała.
-
ciśnienie powietrza w oponach
Masz na słupku od drzwi kierowcy. Bodajże 2,4 z przodu i 2,8 z tyłu.
-
Zaślepka haka kulkowego (zdejmowanego) 535d sedan 2005
A na Allegroszu nie ma?
-
Filmik: Subaru WRX 310KM Vs Bmw 535d
Można zrobić, można kupić ale trzeba zapłacić 500 000 PLN kolego.
-
Spryskiwacze reflektorów
Nie co trzeci. Musi upłynąć jakiś limit czasowy.
-
e60 przedni lip do zderzaka standard - co sądzicie?
Jak dla mnie to FUUUJ... :D
-
Filmik: Subaru WRX 310KM Vs Bmw 535d
Skąd te ceny?:) Nowy STI w wersji TOG (a więc z lepszym wyposażeniem) to koszt 55.000 Euro, a więc sporo ponad 200.000zł. A Subaru z tego co wiem, nie stosuje zniżek :) Może się trochę pomyliłem, ale nowe to 48 000 Euro :) Plus rabacik i nie jest taka duża różnica już.
-
Filmik: Subaru WRX 310KM Vs Bmw 535d
Pamiętaj, że nowego WRX'a STI możesz mieć za 160k pln. A nowe 535d kosztuje dwa razy tyle
-
Zapalające się kontrolki na desce rozdzielczej
Ogółem wiele postów na forum potwierdza, że jak jest słaby aku to może być choinka na desce.
-
CB Radio - jaki zestaw? gdzie zamontować? ;)
Ja mam radio President Johnny II ASC zamontowane na stałe z prawej strony tunelu środkowego na wysokości kolan pasażera. Zasilanie pociągnięte pod instalację. Antena też President Missouri i też zamontowana na stałe do klapy bagażnika po lewej stronie. Nigdzie nie widać żadnych kabli, wszystko ładnie działa :)
-
montaz tempomatu
To kolega chyba nigdy nie był w dłuższej trasie swoim E60 :)
-
montaz tempomatu
Ktoś tu gdzieś pisał kiedyś że wystarczy manetka + zaprogramowanie. Bo po samej manetce to mu błędy wywalały przy próbie włączenia.
-
Szum w głośnikach E61 530 D
Gdzieś na instalacji systemu audio jest zwarcie najprawdopodobniej. Ale dziwne że prąd ucieka bo przecież jak auto wyłączymy to ono przechodzi w tzw stan uśpienia i odłącza wszelkie urządzenia pobierające prąd.
-
Dylemat wielki - hamulce co wybrać?
Ja wiem tyle, że chyba 90% użytkowników E60 która założyła tarcze nieoryginalne na przód pluła sobie w brodę. Podobno nie ma zamienników lepszych niż oryginały. Prawie każde się gną prędzej czy później. Jest jeden model zamienników spełniający oczekiwania ale kosztuje więcej niż tarcze oryginalne więc to bezsens. Jakieś 6k km temu wymieniałem u siebie kompletny przód i tarcze też wybrałem oryginalne. Do teraz zero problemów niezależnie od prędkości hamowania.
-
e60 530d telepie silnikiem .
Tak czy siak, podpięcie pod kompa pokaże czy to są świece.
-
iDrive z polskim menu fabrycznie !
Jak to nie w ASO!? Mi proponowali w ASO wgranie PL za 800PLN
-
e60 530d telepie silnikiem .
Jeśli jak odpali to najprawdopodobniej świece. A jak ciągle to coś innego.
-
M-pakiet zamiast serii???
Dokładnie o to mi chodziło tylko pomyliłem się w nazewnictwie :)
-
[E61] pneumatyka tylnego zawieszenia
Hmm... Skądś znam ten warsztat :)