Treść opublikowana przez jarek_pr
-
felgi i opony do e60
Raczej nie powinno być problemu. Ale odpowiednio niska guma musiałby być założona. na 20" to chyba jest zalecane do E60 285/25R20. No i szerokość felgi to jakieś 9,5/10 cali wtedy. I oczywiście idealnie dobrane osadzenie ET :mrgreen:
-
e60 545i + LPG jaka instalacja
No właśnie ja też nie słyszałem o Porsche GT4. GT, GT2, GT3 owszem ale nie GT4
-
e60 545i + LPG jaka instalacja
Tylko rzeczywiście jak Jdef wspomniał to temperatura spalania gazu jest wyższa od temperatury spalania benzyny. Co przy tej mocy może się nieciekawie odbić na dłuższą metę. Ale w sumie patrząc na M% w gazie to skoro ma palić 25l benzyny to czemu nie 25l gazu :D jakoś 60-70zł oszczędności na 100km :)
-
Kiedy był lifting BMW 520 E60
standardowo 3-4 lata od wypustu.
-
Spalanie oleju 530d 2004
Niezależnie od marki samochodu czy też silnika, olej po wymianie powinien być zalany na 3/4 wskazania na skali.
-
Dynamic Drive
DD nie wpływa na twardość zawieszenia.
- Spalanie zimowe.
-
Spalanie zimowe.
Wg komputera wskazuje mi 9,2 Po liczeniu po tankowaniach waha się w granicach 8-8,5 Jazda w proporcjach 60% trasa 40% miasto Nogę mam lekką, nie szaleję :)
-
Czy Amory maja wpływ na ściąganie na boki?
http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530d-M57N/LHD/N/2004/october/browse/rear_axle/rear_axle_support_wheel_suspension/ Część nr 2
-
Czy Amory maja wpływ na ściąganie na boki?
Właśnie to Wam chciałem zasugerować :D
-
czy taki rozmiar felgipodejdzie do E61
Fotki gdzieś kiedyś miałem, tylko muszę poszukać :) No z tym, że ja mam 17" bo nie chciałem sobie zębów wybijać z i tak twardą zawiechą :)
-
czy taki rozmiar felgipodejdzie do E61
Takie jak są na dolnym zdjęciu mam u siebie na lato. Wg mnie bardzo dobrze pasują do E60. Z tym, że ja mam et20 bo napęd tylko tył.
-
filtr czstek stalych
Wystarczy kupić auto z ostro przekręconym przebiegiem :)
-
e60 545i + LPG jaka instalacja
Tylko też trzeba patrzeć na to, że ostatnim czasem gaz strasznie drożeje. Ostatnio swojego Opelka (tak, mam drugie autko z instalacją LPG) tankowałem po 2,70 za litr :duh: To już przesada. I coraz mniejsza jest opłacalność tego. Jak ma mi spalić 7 litrów benzyny bądź 9-10 gazu to coraz mniejszy sens jazdy na gazie widzę.
-
e60 545i + LPG jaka instalacja
Miruś a ty znowu awanturę zaczynasz :mrgreen:
-
e60 545i + LPG jaka instalacja
Oho... I zaraz się zacznie :) Był taki temat tak w ogóle.
-
polskie menu
jarek podaj te namiary na fachowcow ASEKO ul. Mińska 38 Warszawa tu masz nr tel: http://www.aseko.com.pl/kontakt/ Bo bez umówienia się to nie da rady, żeby się wcisnąć tam. Chłopaki mają ręce pełne roboty. I nie znam jeszcze nikogo kto by powiedział o nich złe zdanie.
-
Chip tuning e60 520d
To te z niemieckich flot chyba mają 150KM
-
BMW e60 530d po facelifcie
Jak znajdziesz auto z rzeczywistym takim przebiegiem i bezwypadkowe to przy prawidłowej eksploatacji i serwisie zrobisz 180-200k km bez jakichś większych problemów.
-
Warszawa weekendowe porównanie opon zimowych, ktoś chętny?
W sumie czemu nie :) Ja mam na swoim nóweczki Nokian WR G2 w rozmiarze 225/55R17. W porównaniu do poprzednich Dunlop SP Winter Sport to po prostu niebo a ziemia :) A o której mniej więcej godzinie? I jakie proponowane miejsce?
-
Manual jak wymontowac silnik i nie przeplacac na servisie
Najlepszy fragment to ten, w którym mowa o tym, że po wszystkim zostało kilka śrubek :D
-
polskie menu
Standard :) Jak jesteś z warszawy bądź okolic to mogę dać ci namiar na prawdziwych fachowców, którzy tego nie spieprzą :)
-
Cieżko odpalic jak jest zimno
Do którego serwisu chciałeś jechać? Bo każde ASO może inaczej podchodzić do tematu. W jednym mogą być rzetelni a w innym właśnie będą wymieniać pół auta.
-
Amortyzatory
Jeszcze twardsze. "Niby" takie jak w E60 M5
-
Amortyzatory
Zapewne dla tego, że SACHS produkuje oryginały do E60 :wink: Począwszy od zwykłych, poprzez zawieszenie sportowe i kończąc na typu M.