Skocz do zawartości

jarek_pr

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_pr

  1. jarek_pr odpowiedział(a) na kanton temat w E60, E61
    Raczej nie powinno być problemu. Ale odpowiednio niska guma musiałby być założona. na 20" to chyba jest zalecane do E60 285/25R20. No i szerokość felgi to jakieś 9,5/10 cali wtedy. I oczywiście idealnie dobrane osadzenie ET :mrgreen:
  2. No właśnie ja też nie słyszałem o Porsche GT4. GT, GT2, GT3 owszem ale nie GT4
  3. Tylko rzeczywiście jak Jdef wspomniał to temperatura spalania gazu jest wyższa od temperatury spalania benzyny. Co przy tej mocy może się nieciekawie odbić na dłuższą metę. Ale w sumie patrząc na M% w gazie to skoro ma palić 25l benzyny to czemu nie 25l gazu :D jakoś 60-70zł oszczędności na 100km :)
  4. standardowo 3-4 lata od wypustu.
  5. jarek_pr odpowiedział(a) na xakner temat w E60, E61
    Niezależnie od marki samochodu czy też silnika, olej po wymianie powinien być zalany na 3/4 wskazania na skali.
  6. jarek_pr odpowiedział(a) na MateuszC temat w E60, E61
    DD nie wpływa na twardość zawieszenia.
  7. jarek_pr odpowiedział(a) na promo temat w E60, E61
    automat
  8. jarek_pr odpowiedział(a) na promo temat w E60, E61
    Wg komputera wskazuje mi 9,2 Po liczeniu po tankowaniach waha się w granicach 8-8,5 Jazda w proporcjach 60% trasa 40% miasto Nogę mam lekką, nie szaleję :)
  9. http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530d-M57N/LHD/N/2004/october/browse/rear_axle/rear_axle_support_wheel_suspension/ Część nr 2
  10. Właśnie to Wam chciałem zasugerować :D
  11. Fotki gdzieś kiedyś miałem, tylko muszę poszukać :) No z tym, że ja mam 17" bo nie chciałem sobie zębów wybijać z i tak twardą zawiechą :)
  12. Takie jak są na dolnym zdjęciu mam u siebie na lato. Wg mnie bardzo dobrze pasują do E60. Z tym, że ja mam et20 bo napęd tylko tył.
  13. jarek_pr odpowiedział(a) na tomaszbmwe60 temat w E60, E61
    Wystarczy kupić auto z ostro przekręconym przebiegiem :)
  14. Tylko też trzeba patrzeć na to, że ostatnim czasem gaz strasznie drożeje. Ostatnio swojego Opelka (tak, mam drugie autko z instalacją LPG) tankowałem po 2,70 za litr :duh: To już przesada. I coraz mniejsza jest opłacalność tego. Jak ma mi spalić 7 litrów benzyny bądź 9-10 gazu to coraz mniejszy sens jazdy na gazie widzę.
  15. Miruś a ty znowu awanturę zaczynasz :mrgreen:
  16. Oho... I zaraz się zacznie :) Był taki temat tak w ogóle.
  17. jarek_pr odpowiedział(a) na foksik temat w E60, E61
    jarek podaj te namiary na fachowcow ASEKO ul. Mińska 38 Warszawa tu masz nr tel: http://www.aseko.com.pl/kontakt/ Bo bez umówienia się to nie da rady, żeby się wcisnąć tam. Chłopaki mają ręce pełne roboty. I nie znam jeszcze nikogo kto by powiedział o nich złe zdanie.
  18. jarek_pr odpowiedział(a) na sdawid1 temat w E60, E61
    To te z niemieckich flot chyba mają 150KM
  19. jarek_pr odpowiedział(a) na dan10 temat w E60, E61
    Jak znajdziesz auto z rzeczywistym takim przebiegiem i bezwypadkowe to przy prawidłowej eksploatacji i serwisie zrobisz 180-200k km bez jakichś większych problemów.
  20. W sumie czemu nie :) Ja mam na swoim nóweczki Nokian WR G2 w rozmiarze 225/55R17. W porównaniu do poprzednich Dunlop SP Winter Sport to po prostu niebo a ziemia :) A o której mniej więcej godzinie? I jakie proponowane miejsce?
  21. Najlepszy fragment to ten, w którym mowa o tym, że po wszystkim zostało kilka śrubek :D
  22. jarek_pr odpowiedział(a) na foksik temat w E60, E61
    Standard :) Jak jesteś z warszawy bądź okolic to mogę dać ci namiar na prawdziwych fachowców, którzy tego nie spieprzą :)
  23. Do którego serwisu chciałeś jechać? Bo każde ASO może inaczej podchodzić do tematu. W jednym mogą być rzetelni a w innym właśnie będą wymieniać pół auta.
  24. jarek_pr odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    Jeszcze twardsze. "Niby" takie jak w E60 M5
  25. jarek_pr odpowiedział(a) na Pazdzioch-3 temat w E60, E61
    Zapewne dla tego, że SACHS produkuje oryginały do E60 :wink: Począwszy od zwykłych, poprzez zawieszenie sportowe i kończąc na typu M.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.