Treść opublikowana przez KRIS85
-
E36 3XX wybór zawieszenia i hamulcy
No własnie.Musisz poszukac czy ilosc zebów w koronkach jest ta sama. jak tak to na 70 procent zaadoptujesz. a jak ilosc zebow jest inna to lipa.
-
Problem z przeniesieniem napędu w E36 320i
Może być coś z podporą, ale raczje powinno auto jechac. Ale różne dziwi na tym świecie widziałem więc może i coś tam pierdykneło. Tak jak pisałem, szoruj pod auto i oglądaj.
-
Problem z przeniesieniem napędu w E36 320i
Podnieś cały tył auta w powietrze, odpal, wrzuć bieg, wejdź pod niego i patrz coś się kręci lub nie. Ja obstawiam dyfer. lub jakoś z półosi. Ale jak wyło to raczej dyfer.
-
E36 3XX wybór zawieszenia i hamulcy
Moim zdaniem jeśli chodzi o zawias to szukaj z M3. Kto ci powiedział że b6 od b8 różni siętylko długością?? To są dwa różne amortyzatory. B8 jest typowo nastawiony na sport amorkiem a b6 jest opowiednikiem seryjnego amorka z minimalnym nastwienie na sport. Odnośnie kontroli, to wydaje mi się że wiecej rzeźby. Kwestia montażu czujników oraz ilości zębów koronki od abs (bo z tego EPS też czyta).
-
328 na gazie
Z dobrą instalacją, dobrze założona i serwisowaną regularnie chodzi dobrze. Wystrzegaj się zwykłych instalacji (tylko sekwencja)i takich na ktrórych nie ma papierów, rachunków. Oczywiście jak instalacja ma już 10 lat to czeka też wymiana butli. Ale osobiście bym unikał auta który ma gaz już 10 lat.
-
m40 318 dociąganie śrub głowicy
Stare szkołyu głoszą że się dociągało po pewnym dystansie. Ale jak się nic nie dzieje to nie ma potrzeby. Możesz skontrolować jedynie czy jakaś przez przypadek nie popuściła ale śmiem wątpić by coś takiego się działo. Pozdrawiam
-
Wilgoć Problem
Ale kręci i nie odpala czy po prosty nawet nie kręci silnikiem? Może masz słaby akumulator?
-
Coupe a sedan
Są na 100 procent inne ale panowie z okolic Gniezna i Pleszewa pewnie by dopasowali :twisted:
-
e30 325i gasnie
Coś z ładowaniem, niedokręcone przeowdy do alternatora i rozrusznika, zła masa silnika...lub full bałagan w kablach jak ktoś kiedys coś montował niewiadomo gdzie i jak i w jak niechlujny sposób.
-
compact tylne lampy lexus z homologacją e11
i taki kraj. Kazdy ciul na swój strój. Jeździej na stacje gdzie podbijają przeglad i masz z głowy.
-
compact tylne lampy lexus z homologacją e11
No to wydaje mi się że nikt się nie powinien czepiać.
-
Nieszczelność przy sondzie lamba 316i
Smiem watpic by taka mała nieszczelnosc jak na zdjeciu miała znaczące znaczenie dla wysokiego spalania. Wpłym moze i ma ale raczej marginalny.
-
compact tylne lampy lexus z homologacją e11
Zakładam że masz lampy z wysp. Na kontynent jest wymagany mgielny przynajmniej z lewej strony. Jak masz to możesz jeździć. Samego posiadania homologacji raczje nie czepiają się. Jak nie masz mgielnego z lewej strony to mogą się czasami czepiać.
-
Nieszczelność przy sondzie lamba 316i
Patrząc na zdjęcie nie widzę by sonda miała nakrętke to odkręcenia. Czy ktoś ją zaspawała na stałe?? Sama nieszczelność nie bedzie miała wpływu na spalanie. Ale niesprawan sonda jak najbardziej.
-
Miska olejowa 1,8i
Wszystko wiąże sięz ryzykiem że coś się dostanie do pobiegu olejowego. Jak jest małe pęknięcie to można to jakimś poxipolem i powinno jakiś czas pojeździć. Z tą mata to nie słyszałem.
-
E30 cabrio HELP
http://realoem.com/bmw/partgrp.do?model=BB23&mospid=47326&hg=54&fg=10 Tu masz wszystko co związane z dachem do cabrio. Powinieniś znaleść to co potrzebujesz. Pozdrawiam Stronka realoem.com jest ogólno dostępna. Więc można samemu poszukać.
-
Miska olejowa 1,8i
za 120 to jakiś topran czy maxgera wiec mozesz spokojnie montować. Nie bedzie się z tym nic działa, bo nie można tego schrzanić. W mojej poprzedni właścicie montował toprana i już 3 rok nią jeźdze i się nic złego nie dzieje z tym. A spawanie też ze 70-80 mogą wziąć. Wiec raczje nie opłaca się.
-
Miska olejowa 1,8i
Śruby m6x18 klucz 10 jak dobrze pamiętam. MIskę najlepiej nową, nie są jakieś drogiem Moim zdaniem nawet nie opłaca się spawać.
-
2,7 seta a głowica m20b25
Ale kolego, jak byś coś znalazł sensownego, lub coś juś praktykował z mocnym skutkiem to pochwal sie na forum. Pozdrawiam.
-
2,7 seta a głowica m20b25
Nikt nie pisze bo jest to mało populary temat jeśli chodzi o praktykę. Wszyscy o tym dużo mówią ale jest bardzo mało osób które to praktykowały. Więcej sie dowiesz gdzieś na niemieckich stronkach np. e30.de.
-
Rozrusznik,alternator,akumulator?
Podjedź do sklepu lub warsztatu gdzie robia pomiary mocy akum. pobór pradu w aucie. Moze byc wina aku. a moze być jakies przebicie w instalacji. Ale najlepiej podjechac do jakiegos elektryga. Sprawdzenie duzo nie kosztuje. a masz pewnosc.
-
Drzwi otwierane z pilota, problem z policja prosze o porade
No napewo jest to tani sposób hehehe
-
Drzwi otwierane z pilota, problem z policja prosze o porade
Wszystko zależy od przepisów. Ale raczje klamki muszą być by w razie wyaodku było za co drzwi otworzyć. A tak [BAD]. Palniesz w auta, zaczniesz się palić i zostaniesz bo nie ma jak otworzyć drzwi.
-
325i Czy zmiana wtrysków da przyrost mocy?
Nie po i niby z jakiej okazji by miała być poprawa skoro komp steruje dawką paliwa. Jak założysz troszkę większe wtryki to by było trzeba na jakieś Chipowanie podjechać. I wtedy coś się odczuje. Ale Ori wtryski mają jakąś rezerwe wieć starczy sam virus.
-
MOJE E30 Cabrio :)
kolego, masz opcję edycji postu, wiec nie trzeba dwa razy po sobie pisac tylko poprawiasz. I nie ma takiego bałaganu. :D