mam problem kupiłem BMW z rozwalonym silnikiem był urwany zawór i przebity tłok. Więc kupiłem drugi silnik po założeniu zaczęło się listwa wtryskowa podawała cięgle paliwo aż przelewało przez korektor wydechowy. więc kupiłem komputer, pomogło odpala tylko po chwili sam gaśnie. Paliwa mu nie odcina tak sobie myśle czy to nie jest przez alarm pomóżcie.
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.