-
zapaliła się 320i i nie pali
założyłem z drugiego silnika wiązkę gdyż kolega ma taki sam silnik i komputer też sprawdzałem w innym aucie i chodzi a jak podepnę do mojej to nic może mnieć czasami jakieś zabezpieczenie czy coś takiego któto odcina prąd na przekaźnik systemu i bezpiecznik systemu 26 bo tam też prądu znależć nie mogę i szczerze to już nie wiem gdzie szukać a co do auta to buda jest z 94r 316 a silnik włożyłem m50b20 proszę o rady
-
zapaliła się 320i i nie pali
akurat instalacji nie spaliło ani się bardzo nie okopciła ucierpiały tylko czujka przy bloku i kolektorze z przodu wiązkę sprawdzałem i jest w porządku
-
zapaliła się 320i i nie pali
Cześć problem polega na tym ze auto mianowicie bmw 320i 92 w trakcie jazdy się zapaliło spaliły sie przewody do cewek i wtrysków guma po przepustnicy drobne rurki i tego typu pierdoły lecz wymieniłem wszystko autu odpaliło po czym zgasło i juz nie pali brak iskry pompa paliwa nie chodzi i na przekażniky głównym systemu na srodkowym najgrupszym kabku brak prądu na przekażniku od paliwa co się mogło stać i na paru bezpiecznikach od 26 i 27 również nie ma zasilania
-
320i co oznacza ten drugi nr obok VIN na podszybiu?
http://img138.imageshack.us/img138/582/podszybie.jpg
-
320i bardzo wzrosło spalanie/nieprawidłowy dźwięk silnika
a jednak wtryski z e30 podeszły i problem zginą lecz jak wyciągałem listwę to wylała mi się taki osad jakby rdza i 2 wtryski były całkowicie zawalone ze paliwa nie puszczały sprawdzałem filtr i jest w porządku zbiornik czysty to jaka mogła by być przyczyna tego (może listwa rdzewieć do wewnątrz)???
-
320i co oznacza ten drugi nr obok VIN na podszybiu?
ale co on oznacza bo na pewno to nie są jakieś przypadkowe cyfry
-
320i co oznacza ten drugi nr obok VIN na podszybiu?
(krzyżyk w kółku)57811218(krzyżyk w kółku) tak to wygląda jest miedzy wycieraczkami
-
320i bardzo wzrosło spalanie/nieprawidłowy dźwięk silnika
filtr wymieniony został razem z silnikiem jakieś 2 miesiące temu próbowałem ja przepalić ale bez zmian i spróbuję w poniedziałek listwę wyjąć i sprawdzić a listwa z e30 m20b20 podejdzie???
-
320i bardzo wzrosło spalanie/nieprawidłowy dźwięk silnika
sonda była niedawno wymieniana i niby sprawna jest ale problem jest w pracy tego silnika bo to jest denerwujące a palenie ok przejdzie bo i tak większość czasu jeżdżę na lpg bo do pracy mam kawałek i się nie opłaca na benzynie a jak wtryski można sprawdzić ?? świece to nie będą bo na gazie problemu nie ma żadnego i ok spróbuję znaleźć lepszego znachora i może faktycznie coś na kompie pokaże
-
320i bardzo wzrosło spalanie/nieprawidłowy dźwięk silnika
coś mu wyskoczyło z poduszką to mówił ze usuną ten błąd i przepławka ale kazał wymienić to wymieniłem i nic nie dało i miał problemy z podłączeniem sie
-
320i co oznacza ten drugi nr obok VIN na podszybiu?
i mam pewne podejrzenia co do moich nr identyf. ale sprawdzałem podszybie nie jest cięte wstawiane ani nic takiego jak to można sprawdzić fachowo czy coś kombinowane nie było
-
320i bardzo wzrosło spalanie/nieprawidłowy dźwięk silnika
witam mój problem polega na tym ze moja bunia ostatnio coś dużo pali ok 20l /100km mam wrażenie jak by nie chodziła na jeden baniak i do 3.5tyś obrotów ciężko się zbiera a powyżej już idzie ale ta praca i tak nie jest taka jak powinna byc kumpla 320 jak jej depnie to jest tylko szum a moja jak ciągnik tylko na wyższych obrotach ale na lpg chodzi już normalnie podejrzewam wtryski lub coś z komputerem tylko jak sprawdzić i na diagnostyce nie wykazało wad błędy zostały usunięte i dalej to samo
-
320i co oznacza ten drugi nr obok VIN na podszybiu?
witam mam mały problem w mojej e36 na podszybiu są dwa numery jeden to nr.VIN identyf.nadwozia a drugi krótszy co oznacza? gdyż kolega w takim samym aucie ma tylko jeden nr identyf. a tego drugiego niema i próbowałem szukać co mógłby oznaczać ale nic znaleźć nie mogę _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss