Kogo pytałem z mechaników to szczeże odradzaja aluminium ponieważ jak gdzieś przychacze to aluminium rozpruje,a po kilku delikatnych szlifach aluminium sie wytrze bo jest miekie.
Witam!!!! No niewiem być może będę musiał zobaczyć,ale nigdy wcześniej tego nie było a autko mam już prawie 2lata dopiero pare dni tak capi jakby ciekło. Pozdrawiam Pam_Rob!!!!
Jak w temacie strasznie śmierdzi mi paliwem jak mam autko zatankowane powyrzej 30l może ktoś z was miał taki problem i wie jak go zlikwidować.Proszę o pomoc!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!
Witam!!!! Chłopaki jakie proponujecie zaciski mam już tarcze sportowe ATE i klocki tej samej firmy,ale wydaje mi sie że to za mało.Może ktoś wie coś na te tematy i mi podpowie. Pozdrawiam fanatyków BMW!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool2: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.