Treść opublikowana przez łazik
-
koszt wymiany uszczelki pod glowica
witaj :mrgreen: za uszczelkę do mnie dałem koło 70 zeta,wymieniałem sam ale pytałem się na warsztacie to krzyknął mi 250-300 zeta :duh: pozdro
-
Pompa wodna - jakiej firmy są dobre pompy
ja założyłem firmy RUVILLE zrobiłem na niej już ok.25tyś/km i wszystko gra :cool2: . dałem około 115 zeta.
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
I dlatego żeby nie polegać na swoich subiektywnych odczuciach ja właśnie przeprowadzam taki test o jakim piszesz. Przed zalaniem byłem na hamowni i zmierzyłem ciśnienie sprężania. Za mniej więcej miesiąc-półtora podam wyniki. :wink: no czekam z niecierpliwością i żałuje że sam tego nie zrobiłem P.S. ile kosztuje badanie na hamowni? :| pozdro
-
[318i] nie zapala, paliwo jest itd.
a iskrę sprawdziłeś? odkręć swiecę włóż ją w kapturek przewodu WN przyłóż ją do np. kolektora wydechowego[tylko żeby cię nie ''kopło'' :mrgreen: ] a ktoś niech kręci rozrusznikiem i sprawdż czy iskra przeskakuje.
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
:D :D :D :D po przejechaniu ok.1000km muszę powiedzieć że jest dobrze :cool2: zalałem do swojej bestii 500ml xeramica i: -silnik pracuje ciszej -wzrosła elastyczność -pracuje bardzo ładnie w pełnym zakresie obrotów :cool2: polecam
-
Zapytanko o Olej mineralny!!
witam.moje też miało 80 tyś :wink: . niezłego masz mechanika jeżeli zmienia z syntetyku na mineralny :duh: .jeżeli jeżdził na syntetyku to niech dalej na nim jeżdzi :mrgreen: co do tematu oleji i ich zmiany na inne to :search: :search: jest tego ''troszkę'' :mrgreen:
-
[318i] nie zapala, paliwo jest itd.
witam!!na początek sprawdż bezpieczniki potem sprawdż czy masz iskrę na świecy oraz stan kabli wtyczek i połączeń :wink:
-
jak sprawdzić cewkę? - brak iskry
no u mnie jest tak ok.1 cm poniżej ale go widać więc może ci już wyleciał :roll: .pozdro
-
Problem z paleniem gumy
:cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
krzywki walka rorzadu...
tak to raczej na bank dżwigienki.chyba że w trakcie wymiany wałka przestawiłeś rozrząd.jeśli niemasz kasy na nowe to popytaj się może ktoś ci zregeneruje.ja za regeneracje wałka +krzywki zapłaciłem 350zł z tym że niestety niedawno pękł :mad2: .nie wytrzymał tej strasznej mocy m40 :lol:
-
czujnik polozenia walu
witam nowego fana bmw.jeżeli działa,spalanie w normie to chyba może tak być :| tylko do czego on by był potrzebny?sam jestem ciekawy.. :roll:
-
jak sprawdzić cewkę? - brak iskry
witam.najpierw sprawdż czy taki ''dinks'' okrągły nie jest wyciśnięty z cewki,jak tak to do wyrzucenia[jak go posiadasz] można sprawdzić też omomierzem;pomierz rezystencję między jednym a drugim mocowaniem kabli[u mnie oznaczone 1 i 15] tylko je pościągaj i odłącz akumulator.rezystencja ma wynosić 0.82 między 1 a 15 . w drugim pomiarze zmierz 15 z tym ''dinksem'' rezystencja ma wynosić 8,25 mam nadzieję że za dużo nie namieszałem :duh: .co do iskry to m10 ma chyba aparat zapłonowy? :? .jeśli tak to sprawdż na nim stan iskry czy jest na przerywaczu,jeśli jej niema to cewka chyba że jakis przewód się odłączył.pozdro :D
-
Problem z paleniem gumy
ze sniegiem sie zgodze, ale druga pozycja to stwierdze ze nie masz zielonego pojecia na niektore tematy.... poradziłem mu po prostu fajną stronę o tuningu napewno znajdzie tam więcej informacji w tym temacie[chodz nie wszystko mi sie tam podoba] i nierozumiem twojego uniesienia :norty: .poza tym nieporadziłeś niczego konkretnego chłopakowi :mrgreen:pozdrawiam :D radzielec: może sprzęgło się ślizga,nie wysprzęgla do końca.a przed wymianą sprzęgła paliło gumy? bo jeśli nie to może niema mocy[pierścienie?] :wink:
-
Cewki do E36 325
jeżeli są dobre to mogą być używki chodż wiadomo że nowe to nowe :mrgreen: .czy trzeba wszystkie? chyba nie.. nie jestem w temacie bo ja mam tylko jedną :mrgreen: a co do ceny tu coś znalazłem: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=83106678 ale czy to dużo czy mało to niewiem.. :twisted2:
-
urwany zawór
witam.mógł rozrząd przeskoczyć :mad2: a dżwigienki całe?.kumpel miał identycznie w calibrze 2.0 8v.pękły dwie dżwigienki,zawory pourywało i tłoki dziurawe.powkładał nowe,głowicę zrobił ale przy tym uderzeniu chyba korbowód dostał bo po poskładaniu auta 100km i wał bokiem wyszedł :duh:
-
Problem z paleniem gumy
ale masz chłopie kłopoty,wjedż na śnieg...albo na tą stronę: http://www.streetracing.pl/forum/index.php :mrgreen:
-
W trakcie jazdy gaśnie
opisz dokładnie w którym momencie i jak to się dzieje.czy na benzynie wszystko ok?może po prostu coś zaśniedziało,rozłącza się.jak zgaśnie zobacz czy parownik masz ciepły bo może masz mało płynu i może przymarzać membrana.pozdro :norty:
-
powiedzcie ze to nie uszczelka pod głowicom
- problemy z 316i m40 ze spalaniem i ostrym przyspieszanie
no nie wszystkie mają do wymiany aparat zapłonowy :hand: bo nie wszystkie go maja :mrgreen: :wink:- Odpowietrzenie ukladu w E39
a mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego tak długo trwa odpowietrzanie w tym silniku??? :duh: czy to aż tak skomplikowane :doh: ??- DZIWNE PRZERYWANIE
miałem podobnie.winne było przebicie na kablu WN.iskra przeskakiwała na osłonę od kolektora wydechowego i w tym momencie jakby odcinało zaplon.co do obrotów to m40 ma odcięcie przy 6200 obr.ale do tylu dokładnie powinien się kręcić,jeśli nie to możesz mięć coś z rozrządem:wałek,hudrauliki.sprawdż na początku kable oraz palec i rozdzielacz zapłonu.pozdro :norty:- Tajemniczy czujnik
może był ''bity'' i ktoś założył kanał chłodzący z auta z czujnikiem temp. do twojego który go nie posiada?? sprawdż czy w ogóle jest podłączony i poczekaj na użytkowników e36 może ktoś coś doradzi :wink:- Tajemniczy czujnik
no ja też niemam komputera ale mam elektroniczny wyświetlacz na którym jest godzina,data no i właśnie temperatura.a ten czujnik mam od temperatury :cool2:- przy odpaleniusilnik stuka a po chwili przestaje
no o klekocie to nawet niedawno temat był :search: i sam oceń!pozdro- rurka smarowania wałka rozrządu
tylko nie zgub tej środkowej śrubki bo w niej jest prowadzenie oleju :norty: - problemy z 316i m40 ze spalaniem i ostrym przyspieszanie
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.