Treść opublikowana przez łazik
-
gażnik do gazu
oohhh :oops: .dzięki cuba :mrgreen:
-
E30 rocznik od 88... nie klasyczny ?
popieram twoje zdanie z jednym wyjątkiem....ja zamierzam jeżdzić swoją do końca swych dni bo jest to przepiękne autko!!! :dance: :dance:
-
Nierówna praca silnika zaraz po uruchomieniu.
no u mnie to samo się dzieje!!! :D jutro też rano teścik z odpięciem sondy zrobię :mrgreen:
-
wersja black shadow[tarcze hamulcowe były czy nie?]
właśnie sprawdziłem i rzeczywiście są!!!.dziękuje za poradę.teraz mam argument że w 318 też były z tyłu :mrgreen: :mrgreen: :norty:
-
wersja black shadow[tarcze hamulcowe były czy nie?]
- gażnik do gazu
co sądzicie o tym wynalazku :mrgreen: ma to już ktoś??? http://allegro.pl/item88531092_blos_gaznik_gazowy_brc.html- wersja black shadow[tarcze hamulcowe były czy nie?]
każdy się dziwi że mam z tyłu tarcze a nie same bębny.czy mam taki model nadwozia czy ktoś coś kombinował???.z tego co wyczytałem to tarcze z tyłu były montowane w 320 i 325. p.s. wiem że nie mam klasycznej wersji ale w tym dziale są użytkownicy e30-ek więc ktoś coś może będzie wiedział :cool2:- [E30] ślady eksploatacji, pytanie i prośba.
tak wygląda u mnie nakładka po 40.ooo km[miałem nowe].także tym się niesugeruj.posłuchaj silnika,sprawdż zawieszenie,wjedż na kanał. :norty:- [E30] ślady eksploatacji, pytanie i prośba.
taa- parują szyby / filtr przeciwpyłkowy
czy w moim autkuznajduje się filtr przeciwpyłkowy? a jak tak to w którym miejscu? :modlitwa:.znalazłem posta ale jedni piszą że jest a drudzy że nie :duh:- Czy M40 z E30 pasuje do E36?
silnik chyba można wymienić.trzeba by tylko sprawdzic jak są umiejscowione łapy silnika.poza tym miskę olejową też trzeba zmienić.no i nie wiadomo co ze sterowaniem silnika :roll:- Czy m40 jest rzeczywiście takie zmulone?
moja m40[zagazowana] idzie jak golf II 1.8 90km na benzynie.ale do silnika 1.8 który ma 113 koni[niby tyle samo co m40] to niema nawet porównania :duh: .niewiem od czego to zależy :D.katalogowo jak wyczytałem to golf ten ma sekundę mniej do setki. p.s. ale nic mnie to nie obchodzi ponieważ MA NAPĘD NA PRZÓD!!!- Wyrwało zawór?
zdejmij pokrywę zaworów i kręć korbowodem.zobacz co się dzieje czy wszystkie zawory otwierają się do końca,sprawdż sprężyny.to że na wolnych garnek niechodzi to może być wina nadpalonego zaworu. :roll:- Głowica i rozrząd M40.
to racja. Zawor to doskonaly przebijak. Dodac nalezy ze niektore zawory sa wypełnione sodem (nie wiem czy akurat w BMW) i w te raczej nie nalezy walic mlotem, bo eksplodują :D z tego co wyczytałem jest tak w m40 a czy w nowszych to niewiem :roll:- Czy wtryski pasują ???
kumpel przywiózł mi z żółtymi końcówkami i zarzeka się że są z 2litrowej.jednego założyłem i jeżdżę czy możliwe jednak że są one z m40??- Głowica i rozrząd M40.
mi pękł ostatnio wałek w czasie jazdy :| pogięte miałem ''tylko'' dwa zawory ssące :D- Czym grozi za duża ilość oleju w silniku M52 ??
coś dużo ci tego oleju znikło musisz to koniecznie sprawdzić.może masz wyciek?sprawdz dokładnie a ten hałas to pewnie popychacze[z braku oleju] :norty:- problem z silnikiem
sprawdż silnik krokowy i szczelność przewodów,może łapie gdzieś lewe powietrze przy ''krokowcu'' i dlatego szaleje.może też wtyczka nie łączyć :norty:- [E30] montaż Szpery
z tego co wiem to są z małą i dużą główką.musisz kupić z taką jaką masz czyli z małą :norty:- spryskiwacz się zablokował
witam.wczoraj włączyłem spryskiwacz i już się nie wyłączył.narazie wyciągłem wtyczkę od silniczka ale co dalej? jak sprawdzić co się stało :cry: :mrgreen:- Pompa Wody
no młoteczkiem :mrgreen: leciutku uderzać i wyjdzie :wink:- Silnik nie osiąga max. obrotów.Co może być przyczyną?
nieraz wystarczy sam wałek i krzywki.kumpel miał przytkaną rurkę smarującą i zżarło krzywki,zregenerował go i ok...no nie będziemy pisali o tym po 100 razy!!! :search: :search: wszystko znajdziesz :cool2:- Problem z prowadzeniem,nietypowy problem.
witam :norty: .niewiem czy to wam pomoże ale może podmieńcie na chwile cały komplet kół na inny i pojeżdzijcie.kolega zakupił nowe oponki założył... i niemógł jechać szybciej niż 100km bo cała droga jego :worried: .okazało się że felgi były proste ale jedna z opon[też z tyłu] była felerna.po wymianie wszystko ok :cool2: buba :mrgreen: no ja niewiem co ci poradzić bo jeszcze tyle niejechałem :mrgreen: :mrgreen: pozdrawiam- koszt wymiany uszczelki pod glowica
250 zeta za planowanie :duh: to chyba niemożliwe u mnie kosztuje to 50[samo planowanie] :mrgreen: .może to cena ze sprawdzeniem szczelności ,dotarciem zaworów??? spróbuj gdzieś indziej jeszcze poszukać a co do planowania głowicy...wolałbym ją dwa razu rozbierać niż płacić 250 zeta za planowanie, no ale to tylko moja stracona praca a ty stracisz pieniądze jeśli ktoś ci będzie robił :| ...zmierz ją liniałem jak jest równa to zakładaj.ale najpierw poszukaj musi być taniej!!!!- VISCO
witam Very Happy -odkręć korek wlewu płynu do chłodnicy i odpowietrznik obok niego[śrubokętem] -podstaw miskę pod chłodnicę i odkręć korek spustowy u dołu chłodnicy[jest z tej samej strony co wlew] -odkręć obudowę termostatu [prowadzi do niej wąż który zaczyna się u dołu głowicy] -zmień termostat i przykręć obudowę -nie zakręcaj odpowietrznika na chłodnicy[tego obok wlewu] -odkręć drugi odpowietrznik który znajduje się na obudowie termostatu -nalewaj płyn aż do momentu kiedy z otworów odpowietrzających będzie płynąć woda bez powietrza -zakręć odpowietrzniki i wlew ja dawałem 34 zeta za termo.pozdro - gażnik do gazu
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.