Treść opublikowana przez andrzej29
-
E34 M5 WBSHC91030GD63862.
andrzej29 odpowiedział(a) na NIKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś ta cena ruchoma się zrobiła. Obecnie juz stoi za 14500 zł.
-
Emulator maty pasażera
Podłączałeś auto pod kompa stwierdzajac że winna jest akurat mata ? Bardziej prawdopodobne wydaje mi się że masz problemy z kostkami od napinaczy pasów (czesty problem e39) Ale bez podłaczenia do kompa sie nie obejdzie.
-
rozkodowanie radia
Napis MUTE oznacza ze masz wyłaczony głos. Pobaw się przyciskami Tone, select, menu. Więcej ci nie pomogę.
-
E39 525tds - jaki wybrać silnik w INPA proszę o pomoc
Faktycznie go nie masz. To trochę dziwne bo ja przed chwilą odpaliłem swoją INPE i u mnie M51 występuje na pierwszej pozycji. Spróbuj poszukać w ,,starszych modelach''- shift i F9, w e34,e36 i e38 również były montowane m51. Pozdro
-
E39 520 M52 włączanie 5-tego biegu
U mnie nie pukało lecz czasem miałem objaw lużnej 5ki lub żeby ją wrzucić musiałem użyć siły jak na przebitce (dolna/górna skrzynka w ciężarówce) a gdy na rozgrzanym silniku podkręciłem ja na 1-ce do 4.500 obr. nie mogłem zmienić biegu na 2. Z 2 na 3 również kiepsko wchodził. Pojezdziłem po warsztatach konsultując się z mechanikami i wszyscy proponowali mi wymianę skrzyni bo w tej niby miałem walnięte synchronizatory i jeszcze te nieszczęsne sprężynki. Po wymianie poduch biegi wchodzą super i straciłem tylko 40 min wymieniając je. Najważniejsze że obyło się bez zbędnego wydatku na nowa skrzynię.
-
E39 520 M52 włączanie 5-tego biegu
Wymień poduszki pod skrzynią, miałem te same objawy plus problem ze zmiana biegu z 1 na 2 z wyższych obrotów który od jakiegoś czasu zaczął się nasilać. Miałem już wymienić skrzynię bo poduchy wyglądały z zewnatrz na dobre lecz po wyciągnięciu okazało się że są tragiczne. Jestem zadowolony bo koszt niewielki ( 2 poduszki Lemfordera 72 zł) dostęp do nich dobry a biegi znów wchodzą super.
-
E39 TV słabo odbiera
Przejdz na Turcję lub Rumunię już dokładnie nie pamiętam.
-
[E39] 528i manual 96r
Dokłanie tak jak napisałeś a dodatkowo Szwedzi to spokojny naród, więc nikt jej raczej nie wstawiał. Nawet zastanawiałem się czy ona nie jest trochę zamulona bo w Skandynawii wątpię żeby kiedykolwiek przekroczyła 140km/h
-
[E39] 528i manual 96r
No to luzik :cool2: . Wklej kilka fotek wnętrza, zobaczymy jak wyglada w srodku.
-
[E39] 528i manual 96r
Ogólnie z zewnatrz auto wygląda dość ładnie, lecz miesiąc szukania to niezbyt długo. Domyślam się ze kupiłeś to auto z przebiegiem ponad 300 tys.km. bo jeśli mniejszym to handlarz zrobił cię w jajo. Mnie przerazala by również poprzednia ilość właścicieli, a trochę dużo ich było: Dane dotyczące przeglądu pojazdu w Szwecji Numer rejestracyjny: PHG888 Marka pojazdu: BMW 528 Numer VIN: WBADD51070BP01802 Rocznik pojazdu: Liczba właścicieli pojazdu: 18 Data badania technicznego: 2010-12-08 Odnotowany przebieg: 296708 Termin następnego badania: 2010-12-08
-
E39 525iA 2002r.
Fajna czarnula ale brakuje jej tylko dobrej felgi na lato. Masz trochę czasu na zakup wiec warto zaczac sie juz rozgladac. Pozdrawiam
-
jaka to tuleja
Było wejść do kanału i wiedział bys która to tuleja. Jeśli masz do wymiany tuleje na dużym dolnym wahaczu to samej tulei nie dokupisz, pozostaje ci kupić nowy wahacz koszt ok 1000 zł.szt. Druga z linku tuleja, to tuleja pływająca.
-
Bmw M3 e36 gryfino
andrzej29 odpowiedział(a) na johnny31 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi również przypomniała sie ta sztuka gdy otworzyłem link :wink: .
-
jak wymienic pestke w kluczyku
- Zdjąć klapke maskującą wkręty (tył kluczyka). - Wykręcić 2 wkręty - wyjąć płytkę z elektroniką - baterie pozostawić w gniezdzie i położyć na niej monetę 20gr. w celu podtrzymania zasilania - wyjąć mały klin (pestka), znajduje się z lewej strony w górnej części kluczyka ( nie sposób nie zauważyć) - włożyć do nowego kluczyka - zakodować nowy kluczyk ( jeśli jeszcze nie był kodowany, instrukcja na forum) - włożyć do stacyjki, odpalić i jechać. Pozdrawiam
-
gdzie znajde vin w e39
Wybity na prawym kielichu pod maską , na tabliczce zamionowej na lewym fartuchu obok filtra pyłkowego oraz naklejka z nr. vin obok akumulatora na tylnym prawym błotniku.
-
co sadzicie o tym aucie?
Po pierwsze. No to ja sie zapytam czy ty widziałeś kiedyś lampy poliftowe ? bo te napewno nie sa poliftowe, nawet nie sa dobrze podrobione na polift. Po drugie.( do założyciela tematu ) NIE TEN DZIAŁ :duh:
-
Vanos M52 2.0i
Wszystko zalezy z ktorego miesiaca 98 jest auto ? Wrzuć 7 ostatnich cyfr vin to ci odpowiemy
-
moja e39 3.0i shadow line
bardzo ladne auto, szkoda tylko ze kierownicę ma zepsuta :cry:
-
Jaki jest model tych Felg.
No niestety, na innym forum gdy zakładałem galerie sporo osob twierdzilo ze te felgi nie pasuja do e39 poniewaz to inna epoka, a dokladniej to epoka e32 i e34. Ja osobiscie uwazam ze moja babcia rowniez do najmlodszych nie nalezy wiec te felgi wg mnie leża na niej jak ulał. Jezdze na nich 3 lata i jak dla mnie sa super, dodatkowo sa bardzo wytrzymale bo przynajmniej sie nie krzywia na naszych polskich drogach.
-
Jaki jest model tych Felg.
Możesz rzucić okiem jak wygladaja na e39 viewtopic.php?f=156&t=146687 Jest sporo osób którym te felgi sie nie podobaja na e39 bo niby nie ta epoka. Ja na szczęście do nich nie należę :D
-
speed volume jak to dziala?
Ad.2 Kiedyś przed trasa ustawiłem na 6 i na pierwszym pit stopie juz zmienilem na 2 bo dzialalo mi na nerwy i tak mam do tej pory ustawione.
-
Jaki jest model tych Felg.
Troche ich jest na Allegro http://allegro.pl/listing.php/search?sg=1&string=bbs+rc
-
Regeneracja koła dwumasowego
Dokładnie, zgadzam sie z toba w 100/
-
E39 523i M52B25 Przyciski klimatronica
Ja tak mam również u siebie, szczególnie przycisk z czerwonym trójkatem. I wbrew temu co koledzy napisali wcale sie nikt nad nimi nie znecał. Temperature na strefach mam ustawiona czy to latem czy zima na 21stopni wiec nawet ich nie dotykam. Dodatkowo zima na moich powstały jeszcze mikro pekniecia także beda kwalifikowały się kiedys do wymiany.
-
drgania kierownicy
Jeśli nic ci nie puka podczas pokonywania nierówności to wymień przednie tarcze i klocki i po kłopocie.