Skocz do zawartości

andrzej29

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andrzej29

  1. Coś ta cena ruchoma się zrobiła. Obecnie juz stoi za 14500 zł.
  2. andrzej29 odpowiedział(a) na mus102 temat w E39
    Podłączałeś auto pod kompa stwierdzajac że winna jest akurat mata ? Bardziej prawdopodobne wydaje mi się że masz problemy z kostkami od napinaczy pasów (czesty problem e39) Ale bez podłaczenia do kompa sie nie obejdzie.
  3. andrzej29 odpowiedział(a) na ROKA1969 temat w E39
    Napis MUTE oznacza ze masz wyłaczony głos. Pobaw się przyciskami Tone, select, menu. Więcej ci nie pomogę.
  4. Faktycznie go nie masz. To trochę dziwne bo ja przed chwilą odpaliłem swoją INPE i u mnie M51 występuje na pierwszej pozycji. Spróbuj poszukać w ,,starszych modelach''- shift i F9, w e34,e36 i e38 również były montowane m51. Pozdro
  5. U mnie nie pukało lecz czasem miałem objaw lużnej 5ki lub żeby ją wrzucić musiałem użyć siły jak na przebitce (dolna/górna skrzynka w ciężarówce) a gdy na rozgrzanym silniku podkręciłem ja na 1-ce do 4.500 obr. nie mogłem zmienić biegu na 2. Z 2 na 3 również kiepsko wchodził. Pojezdziłem po warsztatach konsultując się z mechanikami i wszyscy proponowali mi wymianę skrzyni bo w tej niby miałem walnięte synchronizatory i jeszcze te nieszczęsne sprężynki. Po wymianie poduch biegi wchodzą super i straciłem tylko 40 min wymieniając je. Najważniejsze że obyło się bez zbędnego wydatku na nowa skrzynię.
  6. Wymień poduszki pod skrzynią, miałem te same objawy plus problem ze zmiana biegu z 1 na 2 z wyższych obrotów który od jakiegoś czasu zaczął się nasilać. Miałem już wymienić skrzynię bo poduchy wyglądały z zewnatrz na dobre lecz po wyciągnięciu okazało się że są tragiczne. Jestem zadowolony bo koszt niewielki ( 2 poduszki Lemfordera 72 zł) dostęp do nich dobry a biegi znów wchodzą super.
  7. andrzej29 odpowiedział(a) na kimboax temat w E39
    Przejdz na Turcję lub Rumunię już dokładnie nie pamiętam.
  8. Dokłanie tak jak napisałeś a dodatkowo Szwedzi to spokojny naród, więc nikt jej raczej nie wstawiał. Nawet zastanawiałem się czy ona nie jest trochę zamulona bo w Skandynawii wątpię żeby kiedykolwiek przekroczyła 140km/h
  9. No to luzik :cool2: . Wklej kilka fotek wnętrza, zobaczymy jak wyglada w srodku.
  10. Ogólnie z zewnatrz auto wygląda dość ładnie, lecz miesiąc szukania to niezbyt długo. Domyślam się ze kupiłeś to auto z przebiegiem ponad 300 tys.km. bo jeśli mniejszym to handlarz zrobił cię w jajo. Mnie przerazala by również poprzednia ilość właścicieli, a trochę dużo ich było: Dane dotyczące przeglądu pojazdu w Szwecji Numer rejestracyjny: PHG888 Marka pojazdu: BMW 528 Numer VIN: WBADD51070BP01802 Rocznik pojazdu: Liczba właścicieli pojazdu: 18 Data badania technicznego: 2010-12-08 Odnotowany przebieg: 296708 Termin następnego badania: 2010-12-08
  11. Fajna czarnula ale brakuje jej tylko dobrej felgi na lato. Masz trochę czasu na zakup wiec warto zaczac sie juz rozgladac. Pozdrawiam
  12. andrzej29 odpowiedział(a) na jan1102 temat w E39
    Było wejść do kanału i wiedział bys która to tuleja. Jeśli masz do wymiany tuleje na dużym dolnym wahaczu to samej tulei nie dokupisz, pozostaje ci kupić nowy wahacz koszt ok 1000 zł.szt. Druga z linku tuleja, to tuleja pływająca.
  13. Mi również przypomniała sie ta sztuka gdy otworzyłem link :wink: .
  14. andrzej29 odpowiedział(a) na wasa12 temat w E39
    - Zdjąć klapke maskującą wkręty (tył kluczyka). - Wykręcić 2 wkręty - wyjąć płytkę z elektroniką - baterie pozostawić w gniezdzie i położyć na niej monetę 20gr. w celu podtrzymania zasilania - wyjąć mały klin (pestka), znajduje się z lewej strony w górnej części kluczyka ( nie sposób nie zauważyć) - włożyć do nowego kluczyka - zakodować nowy kluczyk ( jeśli jeszcze nie był kodowany, instrukcja na forum) - włożyć do stacyjki, odpalić i jechać. Pozdrawiam
  15. andrzej29 odpowiedział(a) na krzys57 temat w E39
    Wybity na prawym kielichu pod maską , na tabliczce zamionowej na lewym fartuchu obok filtra pyłkowego oraz naklejka z nr. vin obok akumulatora na tylnym prawym błotniku.
  16. andrzej29 odpowiedział(a) na veranos temat w E39
    Po pierwsze. No to ja sie zapytam czy ty widziałeś kiedyś lampy poliftowe ? bo te napewno nie sa poliftowe, nawet nie sa dobrze podrobione na polift. Po drugie.( do założyciela tematu ) NIE TEN DZIAŁ :duh:
  17. andrzej29 odpowiedział(a) na DW_ZGIERZ temat w E39
    Wszystko zalezy z ktorego miesiaca 98 jest auto ? Wrzuć 7 ostatnich cyfr vin to ci odpowiemy
  18. bardzo ladne auto, szkoda tylko ze kierownicę ma zepsuta :cry:
  19. andrzej29 odpowiedział(a) na pekus12 temat w E39
    No niestety, na innym forum gdy zakładałem galerie sporo osob twierdzilo ze te felgi nie pasuja do e39 poniewaz to inna epoka, a dokladniej to epoka e32 i e34. Ja osobiscie uwazam ze moja babcia rowniez do najmlodszych nie nalezy wiec te felgi wg mnie leża na niej jak ulał. Jezdze na nich 3 lata i jak dla mnie sa super, dodatkowo sa bardzo wytrzymale bo przynajmniej sie nie krzywia na naszych polskich drogach.
  20. andrzej29 odpowiedział(a) na pekus12 temat w E39
    Możesz rzucić okiem jak wygladaja na e39 viewtopic.php?f=156&t=146687 Jest sporo osób którym te felgi sie nie podobaja na e39 bo niby nie ta epoka. Ja na szczęście do nich nie należę :D
  21. andrzej29 odpowiedział(a) na BMW e39 temat w E39
    Ad.2 Kiedyś przed trasa ustawiłem na 6 i na pierwszym pit stopie juz zmienilem na 2 bo dzialalo mi na nerwy i tak mam do tej pory ustawione.
  22. andrzej29 odpowiedział(a) na pekus12 temat w E39
    Troche ich jest na Allegro http://allegro.pl/listing.php/search?sg=1&string=bbs+rc
  23. Dokładnie, zgadzam sie z toba w 100/
  24. Ja tak mam również u siebie, szczególnie przycisk z czerwonym trójkatem. I wbrew temu co koledzy napisali wcale sie nikt nad nimi nie znecał. Temperature na strefach mam ustawiona czy to latem czy zima na 21stopni wiec nawet ich nie dotykam. Dodatkowo zima na moich powstały jeszcze mikro pekniecia także beda kwalifikowały się kiedys do wymiany.
  25. andrzej29 odpowiedział(a) na Sebidini temat w E39
    Jeśli nic ci nie puka podczas pokonywania nierówności to wymień przednie tarcze i klocki i po kłopocie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.