Skocz do zawartości

halfi

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez halfi

  1. Czyli standard, regeneracja to w większości przypadków same problemy tak jak ludzie piszą na forum, u Ciebie jeszcze bardziej popisali się tworząc hybrydę. Oby tunner to fajnie ogarnął tak jak mówi.
  2. Przerabiałem podobny problem z regenerowana turbina, nigdy dobrze jej nie ustawili, dopiero zmiana na fabrycznie nowa pomogła. Ciekaw jestem co zrobi tuner, daj znać jak wrócisz.
  3. Jeżeli turbo nie ładuje tyle ile ECU chce, to wątpię że tuner tutaj pomoże, raczej to problem słabej regeneracji turbiny.
  4. Sprawdzałem ostatnio i wypalanie działa rewelacyjnie w M47, bardzo dobry program. Spróbowałem też opcji połączenia przez BT i niestety dwa różne adaptery ( vgate, i adapter carly ) nie działaja. Oba adaptery program wykrywa i pokazuje połączono, ale nie wyświetla żadnych paramentów live. Czy one są obsługiwane?
  5. Ilość km do wymiany dpfa w M47 jest domyślnie wyświetlana w idrivie - nie ma sensu dodawać takiej funkcji.
  6. Jak zrobisz wsparcie dla M47 chętnie skorzystam bo Carly się mocno zeszmacił.
  7. Sprawdziłem dzisiaj, po godzinie jazdy w mieście w dużych upałach, Mulf 2 i tcu są wyraźnie ciepłe około 40 stopni. przez podłogę bagażnika czuć, że miejsce nad TCu jest cieplejsze ale nie aż tak żeby cokolwiek mogło się zagrzać z bagaży.
  8. O ile dobrze pamiętam to INPA w tym modelu silnika źle pokazuje doładowanie, nie ma się czym martwić jak nie masz błędów w komputerze zapisanych. Najlepiej byłoby podpiąć pod iste/d i tam sprawdzić prawdziwy odczyt.
  9. ATE ceramic nie nadają się do powerdisców, muszą być gładkie tarcze.
  10. Raczej nie, nie słyszałem nigdy o takiej możliwości.
  11. daj znać jak to zrobisz jestem ciekawy czy cos to da.
  12. Ja się postaram wpaść jak będzie to po 14 godzinie.
  13. Jakie masz to ciśnienie ?
  14. W tym silniku odma jest plastikowa, bezobsługowa. Można ja wymyć, wymiana raczej nie pomoże.
  15. Co ile km powinien wypalać się sprawny dpf przy jeździe po mieście?
  16. Mniej więcej na wysokości lewarka zmiany biegów, odpływ jest koło skrzyni.
  17. Z hamulcami mam podobnie jak wymyje auto i zostawie na noc w garażu to zachodzą rdza, wystarczy pojeździć i wszystko wraca do normy.
  18. Z regeneracja mitsubishi przeważnie są problemy, też nie polecam, lepiej kupić nowa.
  19. halfi odpowiedział(a) na Konradek1993 temat w E90, E91, E92, E93
    Kiedyś czytałem o podobnym przypadku po myciu silnika, + wariowało więcej rzeczy dtc wycieraczki itd.
  20. Wszystko zależy od sprzedającego, czy przypadkiem nie zresetował inspekcji bez wymiany np oleju. Ja bym nie ryzykował zalał nowy olej i jeździł.
  21. Dokładnie pojedź gdzieś na sprawdzenie tarcz hamulcowych czy sa proste.
  22. Można coś zorganizować po Świetach
  23. Bardziej w stronie przepływki bym obstawiał, najlepiej podmienić z sprawnego auta.
  24. Miedzy zmianami płyt czasami trzeba zrobić reset nawigacji, gdy pojawia sie komunikat "wait 5 min and restart" Jeżeli widzisz tylko kursor i białe pole, masz włożona złą płyte ( z inna częścią europy )
  25. Na zimnym i ciepłym problem znikł?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.