Skocz do zawartości

bart 328

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bart 328

  1. Fajnie, że działasz przy samochodzie sam, ale naklejki badziew straszny. Tak jak piszesz, usuń je jak najszybciej. Masz normalne, typowe kombi, nie jakiś zawadiacki samochód, więc niech wygląda klasycznie. Do czarnego koloru wolę srebrne felgi. Szkoda, że nie ma ksenonów, ale lampy z ring ami, które masz w planach wizualnie poprawią przód.
  2. Świetnie wyglądają te dokładki. :cool2: Tonacja czarno-biała jak zwykle się sprawdza.
  3. Plusy małego przebiegu to nie zniszczone wnętrze, karoseria itp. Oczywiście jak ktoś dbał, chociaż wiek też robi niestety swoje. W mojej dawnej bezwypadkowej X3 E83, jak jej stukneło 9 lat :D ,pomimo przebiegu grubo poniżej 100 tyś. km, farba na relingu spuchła w jednym miejcu (efekt utleniania) i delikatnie tylna szyba się bieliła na dole jak w starych Mercedesach. Nie wspominając o bocznych kierunkowskazach, które ściemniały i zżółkły (wymienione od razu na przyciemnione) i o lekko zniszczonym chromie przy żeberkach grila. Emblemat na masce też wymieniony, bo miał drobne mikropęknięcia, ale mnie to wkurzało.O auto pedantycznie dbałem, zawsze garażowane. Tyle, że naprawdę bez żadnej awarii :cool2: , bo to kapitalne BMW. Tak więc niestety, wiek też robi swoje pomimo małego przebiegu, a X3 E83 najmłodsze ma już 8 lat.
  4. Jasny gwint, że gościu takim czymś przez trzy lata pomykał. Szok, ja bym to omijał szerokim łukiem bez względu na cenę...
  5. Sprawdź w jakim stanie trafił do Polski. Na plus, że trzy lata w rękach jednego właściciela, a nie świeżo ściągnięty złom.
  6. Niebieską szwajcarskę też bym sprawdził, bo wygląda ładnie. ( lubię niebieskie BMW w każdej wersji).Ciekawie, na ile uczciwy opis :wink:
  7. bart 328 odpowiedział(a) na c0014 temat w X3 (F25)
    Jadąc w tym roku na wakacje, droga mijała szybko, więc na autostradzie ustawiłem tempomat na 120 km/h i tryb Eco pro. Rezultat spalanie 5.9 L ( do tego jeszcze 300 km przez małe miejscowości). X3 LCI 2.0d, koła19 " kpl. mieszany M pakiet. Samochód raczej doładowany. Ale to tak w ramach ciekawostki, ile najmniej spali :mrgreen: .
  8. bart 328 odpowiedział(a) na Qlemens temat w Galeria - nasze samochody
    Dzięki wielkie :cool2: Fajne dodatki. Auto też jak już pisałem, fajne i świetnie wyposażone.
  9. bart 328 odpowiedział(a) na Qlemens temat w Galeria - nasze samochody
    Pedały i podstopnicę też założyłem w swojej X3 . OEM trochę kosztowało, ale pasuje i wygląda super. Możesz wkleić zdjęcia schowka na okulary i tej listwy pod klapę bagażnika o której piszesz? Jaki masz przebieg, jeżeli to nie tajemnica?
  10. Elegancko wszystko wyszło. Bardzo spójnie i sportowo.
  11. Dziadkowóz to może był wcześniej, chociaż każdy młody taki by chciał :mrgreen: Wygląda super, to planów jeszcze dopisał bym kierownicę M pakiet. Niepowtarzalne auto.
  12. bart 328 odpowiedział(a) na Qlemens temat w Galeria - nasze samochody
    No i ładna, fajnie wyposażona, ale jak zdecydowałeś się wkleić zdjęcia, (dobrze, że dużo), fajnie jest też przywitać się, rozkodować numer VIN, opisać samochód, ewentualnie plany z nim związane. A tak,to trochę lipa... Tak, czy siak, gratuluję, bo fajna sztuka.
  13. Dokładnie, nawet w opcji nie było klimatronika dwustrefowego. Była za to nawet klima manualna :D .
  14. To ma służyć temu, aby na stacji nie zatankować przez pomyłkę benzyny do X6 w dieslu. Mowa o tym cały czas. :wink:
  15. Jeżeli masz fabryczny rozmiar opon, tabliczka podstawa. :cool2:
  16. Mechanicznie bajka, wizualnie również bardzo mi się podoba i miałbym w d...w którym kraju coś tam jest wyprodukowane, jeżeli wszystko fajnie pasuje. Jedynie zmienił bym kierownicę na tą z M3 i pedały i podstopnicę na OEM M performance. Gratulacje, nieźle się wyróżnia na tle innych cabrio :cool2:
  17. No tak, już tyle zrobili przed sprzedażą, to dołożą tylny lub przedni zderzak i napiszą w ogłoszeniu wielokrotnie M Pakiet lub M Pack lub M Performance lub to i to :mrgreen:
  18. 2003 rok - sam początek produkcji X3 E83. :) Wspaniałe auto. Na żywo, ten kolor naprawdę robi wrażenie (wiem, bo przez pięć lat miałem taką X3 w tym kolorze). Wyposażenie konkretne. Też zainteresowałbym się tym autem.
  19. Spłaszczone ringi.
  20. Wielki szacunek za klarowny wykład na temat wałków na akcyzie. Teraz na to trzeba zwracać tak samo uwagę, jak na przebieg i wypadkowość. :duh:
  21. Dużo osób pewnie zaciekawi taka informacja, mnie też.
  22. Et nie ma znaczenia przy działaniu xdrive. Ważna jest bezwzględnie średnica koła. Przeglądnij galerię X3 E83. Tam jak dobrze pamiętam, jest X3 na felgach od piątki.
  23. Na zapytanie o przebieg dostaniesz odpowiedź jazda testowa, czy nie ubywa płynu, czy auto nie przegrzewa się i klima działa itp. Nie jestem mechanikiem, ale moim zdaniem jazda testowa uzasadniona.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.