Treść opublikowana przez bart 328
-
[E91] BMW 320d czarny turas. Eibach pro kit
Dokładnie, wszystkie.
-
[E91] BMW 320d czarny turas. Eibach pro kit
Fajnie, że działasz przy samochodzie sam, ale naklejki badziew straszny. Tak jak piszesz, usuń je jak najszybciej. Masz normalne, typowe kombi, nie jakiś zawadiacki samochód, więc niech wygląda klasycznie. Do czarnego koloru wolę srebrne felgi. Szkoda, że nie ma ksenonów, ale lampy z ring ami, które masz w planach wizualnie poprawią przód.
-
[E91] BMW 320d Performance
Świetnie wyglądają te dokładki. :cool2: Tonacja czarno-biała jak zwykle się sprawdza.
-
E92 335i n55 - "Śnieżynka" :D
Nadal piękna!
-
BMW X3 E83 WBAPD91020WG41248
bart 328 odpowiedział(a) na Agent87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPlusy małego przebiegu to nie zniszczone wnętrze, karoseria itp. Oczywiście jak ktoś dbał, chociaż wiek też robi niestety swoje. W mojej dawnej bezwypadkowej X3 E83, jak jej stukneło 9 lat :D ,pomimo przebiegu grubo poniżej 100 tyś. km, farba na relingu spuchła w jednym miejcu (efekt utleniania) i delikatnie tylna szyba się bieliła na dole jak w starych Mercedesach. Nie wspominając o bocznych kierunkowskazach, które ściemniały i zżółkły (wymienione od razu na przyciemnione) i o lekko zniszczonym chromie przy żeberkach grila. Emblemat na masce też wymieniony, bo miał drobne mikropęknięcia, ale mnie to wkurzało.O auto pedantycznie dbałem, zawsze garażowane. Tyle, że naprawdę bez żadnej awarii :cool2: , bo to kapitalne BMW. Tak więc niestety, wiek też robi swoje pomimo małego przebiegu, a X3 E83 najmłodsze ma już 8 lat.
-
BMW E92 335i 2007 WBAWB73507P024060 Elbląg
bart 328 odpowiedział(a) na PiterBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJasny gwint, że gościu takim czymś przez trzy lata pomykał. Szok, ja bym to omijał szerokim łukiem bez względu na cenę...
-
BMW E92 335i 2007 WBAWB73507P024060 Elbląg
bart 328 odpowiedział(a) na PiterBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdź w jakim stanie trafił do Polski. Na plus, że trzy lata w rękach jednego właściciela, a nie świeżo ściągnięty złom.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Niebieską szwajcarskę też bym sprawdził, bo wygląda ładnie. ( lubię niebieskie BMW w każdej wersji).Ciekawie, na ile uczciwy opis :wink:
-
X3 F25 2017 2.0xd Spalanie
Jadąc w tym roku na wakacje, droga mijała szybko, więc na autostradzie ustawiłem tempomat na 120 km/h i tryb Eco pro. Rezultat spalanie 5.9 L ( do tego jeszcze 300 km przez małe miejscowości). X3 LCI 2.0d, koła19 " kpl. mieszany M pakiet. Samochód raczej doładowany. Ale to tak w ramach ciekawostki, ile najmniej spali :mrgreen: .
-
X3 F25 FL
Dzięki wielkie :cool2: Fajne dodatki. Auto też jak już pisałem, fajne i świetnie wyposażone.
-
X3 F25 FL
Pedały i podstopnicę też założyłem w swojej X3 . OEM trochę kosztowało, ale pasuje i wygląda super. Możesz wkleić zdjęcia schowka na okulary i tej listwy pod klapę bagażnika o której piszesz? Jaki masz przebieg, jeżeli to nie tajemnica?
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Elegancko wszystko wyszło. Bardzo spójnie i sportowo.
-
[E92] 330d 2011- Podrasowany Dziadkowóz
Dziadkowóz to może był wcześniej, chociaż każdy młody taki by chciał :mrgreen: Wygląda super, to planów jeszcze dopisał bym kierownicę M pakiet. Niepowtarzalne auto.
-
X3 F25 FL
No i ładna, fajnie wyposażona, ale jak zdecydowałeś się wkleić zdjęcia, (dobrze, że dużo), fajnie jest też przywitać się, rozkodować numer VIN, opisać samochód, ewentualnie plany z nim związane. A tak,to trochę lipa... Tak, czy siak, gratuluję, bo fajna sztuka.
-
BMW X3 WBAPA91010WA00133
bart 328 odpowiedział(a) na cheef68 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, nawet w opcji nie było klimatronika dwustrefowego. Była za to nawet klima manualna :D .
-
jak odblokować wlew paliwu DIESEL X6
To ma służyć temu, aby na stacji nie zatankować przez pomyłkę benzyny do X6 w dieslu. Mowa o tym cały czas. :wink:
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Jeżeli masz fabryczny rozmiar opon, tabliczka podstawa. :cool2:
-
E93 335i n54 stage 3 diablo
Mechanicznie bajka, wizualnie również bardzo mi się podoba i miałbym w d...w którym kraju coś tam jest wyprodukowane, jeżeli wszystko fajnie pasuje. Jedynie zmienił bym kierownicę na tą z M3 i pedały i podstopnicę na OEM M performance. Gratulacje, nieźle się wyróżnia na tle innych cabrio :cool2:
-
E61 2007 r. WBAPX51080CU05041 Korekta.
bart 328 odpowiedział(a) na thommush temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak, już tyle zrobili przed sprzedażą, to dołożą tylny lub przedni zderzak i napiszą w ogłoszeniu wielokrotnie M Pakiet lub M Pack lub M Performance lub to i to :mrgreen:
-
BMW X3 WBAPA91010WA00133
bart 328 odpowiedział(a) na cheef68 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2003 rok - sam początek produkcji X3 E83. :) Wspaniałe auto. Na żywo, ten kolor naprawdę robi wrażenie (wiem, bo przez pięć lat miałem taką X3 w tym kolorze). Wyposażenie konkretne. Też zainteresowałbym się tym autem.
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Spłaszczone ringi.
-
F10 530d 2010, Milicz WBAFW51070C508112
bart 328 odpowiedział(a) na kacper1992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWielki szacunek za klarowny wykład na temat wałków na akcyzie. Teraz na to trzeba zwracać tak samo uwagę, jak na przebieg i wypadkowość. :duh:
-
Szukam testera niefabrycznej klapy elektrycznej do F25
Dużo osób pewnie zaciekawi taka informacja, mnie też.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Et nie ma znaczenia przy działaniu xdrive. Ważna jest bezwzględnie średnica koła. Przeglądnij galerię X3 E83. Tam jak dobrze pamiętam, jest X3 na felgach od piątki.
-
New F36 440i GC M Pakiet + M Perf dodatki
Na zapytanie o przebieg dostaniesz odpowiedź jazda testowa, czy nie ubywa płynu, czy auto nie przegrzewa się i klima działa itp. Nie jestem mechanikiem, ale moim zdaniem jazda testowa uzasadniona.