Treść opublikowana przez bart 328
-
BMW F30 320d Sport
To jest carbon z otwartymi porami, nie lakierowany. W dotyku czuć strukturę carbonu. Na szybce logo ///M seryjnie, jak to w dodatkach M Performance. Tak samo zrobiłem F30, tylko białą :mrgreen: dokładnie wszystkie dodatki zewnętrzne i wewnętrzne M performance. Jakość ich jest naprawdę super, no może poza przednią dokładką. Więc polecam, chociaż ceny momentami zwariowane :duh:
-
[E90] 335d LCI
Podoba mi się takie podejście do samochodu. Trochę tuningu, trochę modów poprawiających komfort podróżowania. I oczywiście właściwy serwis :cool2:
-
E46 320i WBAEN11050PB23344 Poznań - OGLĄDAŁEM
bart 328 odpowiedział(a) na pggp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadniuka. Pewnie niedużym raczej kosztem doprowadzi się ją do porządku , a niespotykana konfiguracja. Niestety, ładnych E46 już też coraz mniej...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Skłaniałbym się do tej pierwszej. Opis przekonuje, niskim przebieg. Druga ma znowu fajniejszy kolor skór, panorama dach jest ok, ale często słyszy się o problemach z nią. Dobrze byłoby obejrzeć obie, bo opis opisem, a rzeczywistość może być jednak troszkę inna.
-
BMW x3 f25 3,5i czy to dobry wybór?
To środek uszczelniający spełnił swoją rolę w 100% na szczęście. W sumie po to jest na takie awaryjne sytuacje. Naprawisz i będziesz cieszył się X3. Wklej jakieś zdjęcia samochodu. :D
-
BMW F30 320d Sport
Jak zwykle, robisz wspaniałe auto, nie patrząc na koszty :cool2: Pasja, którą rozumiem :mrgreen:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Rozkoduj VIN dla pewności, ale wszystko jest jasne, skóra na boczkach drzwi beżowa, to raczej fotele też beżowe były. Może zamiast zwykłych foteli, gość chciał sportsitze, trafiły się czarne, to takie zamontował. VIN prawdę powie :wink:
-
x3 30i
Jak coś zamówisz, daj znać. Macan niezły, ale w podobnej opcji silnikowej jeszcze pewnie droższy? X3 M40i miałem przyjemność pojeździć i auto naprawdę daje rade :D Szybkie, wysokie, pakowne. Dynamicznie przewiezie całą rodzinę.
-
F31 318d WBA3K11040F825299
bart 328 odpowiedział(a) na marcin_terry temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam napisałeś nawet w jednym przypadku przy ocenie aut, że jak będzie jeszcze tańsza trójka F..., na pewno do tego działu trafi. I trafiła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW E30 320 1986r vin WBAAD510402050325
bart 328 odpowiedział(a) na radek8686 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKompletne, czyste, silnik, kolorystyka, jechałbym obejrzeć .
-
F31 318d WBA3K11040F825299
bart 328 odpowiedział(a) na marcin_terry temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena atrakcyjna, pomimo wersji i przebiegu. Jeszcze da się na pewno coś ponegocjować na dodatek.
-
BMW E90 320 WBAVA71040KR36926
bart 328 odpowiedział(a) na abcpl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak w zasadzie, to pełna wersja bieda edyszyn i kiedyś sprzedaż ją za przysłowiowe grosze :?
-
E46 330CI - WBABD51070PK15176, Śrem/Ratyń
bart 328 odpowiedział(a) na darodarecky temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak nie była przystankiem autobusowym, cena bardzo fajna. Odgruzować z tego wiejskiego tuningu :duh: i cieszyć się żadko spotykaną wersją. Ah, ta wspaniała tapicerka... a przede wszystkim jechać obejrzeć tego rodzynka.
-
BMW E46 318Ci WBAAY71080FZ57572
bart 328 odpowiedział(a) na swagitarius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda na bardzo mocno styraną życiem, przepraszam, drogą.
-
X3 WBAPA91090WA15253
bart 328 odpowiedział(a) na cheef68 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystkie oryginalne plastikowe elementy zewnętrzne i zderzaki malowane w kolor nadwozia. Sprawdź, czy są wszystki spinki, czy nic nie jest pourywane, czy niczego nie brakuje itp.
-
BMW x3 f25 3,5i czy to dobry wybór?
Chłodnicę i tak masz do wymiany, co się da węże itp. Rozkręcić, porządnie przepłukać, zalać świeżym płynem, po pewnym czasie go wymienić kolejny raz. Kolega tak zrobił w Audi, jak miał awarię w trasie i też użył tego świństwa. Po tym wszystkim jeździ już trzeci sezon i nic złego się nie dzieje. :) Powodzenia w drodze powrotnej i daj znać, jak dojechałeś i rozwiązałeś problem, bo auto masz zacne :cool2:
-
BMW X1 E84 - jakie koła na lato?
Metti, a jakiego zestawu naprawczego używasz? Run flat daje komfort, że nie martwisz się o przebicie koła w trasie, w nocy jadąc z dziećmi itp. dlatego ja używam zawsze i lato i zimą RF , dodatkowo dla świętego spokoju z xdrive, z homologacją BMW, gwiazdką, pomimo tego, że też odczuwam ich twardość w porównaniu do zwykłej opony.
-
BMW X1 E84 - jakie koła na lato?
Ej, daj spokój i nie pisz chłopakowi bzdur. Jeden cal różnicy z 17 na 18 nie będzie w ogóle odczuwalny. Inna sprawa jakby chciał założyć 19 lub 20 wtedy sugerując się komfortem odradzałbym zdecydowanie. BRERAS, niestety, nic na to nie poradzę, że nie odczuwasz różnicy... :duh: Każdy czuje auto inaczej. Może kolega gdzieś będzie miał możliwość przejechać się autem na 18". Zresztą dla niego może być zupełnie inaczej postrzegany szeroko pojęty komfort jazdy, czy to na 18", czy 17"...
-
[E92] 325i Montegoblau - powered by qguar
Piękna kolorystyka. :cool2: Gratuluję samozaparcia. Możesz zdradzić, czemu anglik, jak samochody z kierownicą po naszej stronie bez problemu można kupić u nas lub sprowadzić w stanie, wyposażeniu i silniku adekwatnym do posiadanych pieniędzy.??? Cena?
-
E46 330CI - WBABN51080JT68987 - Cegielnia Psucka
bart 328 odpowiedział(a) na darodarecky temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLift przodu to bardzo prosta sprawa, szczególnie, jeżeli w przedlifcie były xenony. Lampy tylne LCI bez problemu można kupić zamienniki.Do kompletu, z tyłu można wymienić tylną klapę, (listwa z oświetleniem tablicy rejestracyjnej jest dłuższa niż wnęka na tablicę), chociaż rzeźbiarze trochę podszlifowują tą listwę i montują do starej klapy.
-
BMW X1 E84 - jakie koła na lato?
Na pewno jednak odczujesz na komforcie. Niestety, na 17" nawet X1 jako nieduże auto, będzie wyglądać słabo. Decyzja tylko dla Ciebie. Albo komfort, albo prowadzenie. Ja w moim X3 LCI zrezygnowałem z 20" na rzecz 19" cali, (oba mieszane komplety M pakiet ), aby był komfort jako taki. W końcu to nie sportowe auto.
-
M550d F11 LCI carbonschwarz
Ot, nasze wspaniałe pewnie drogi... :mad2: Ja kiedyś jeździłem tylko BMW coupe, ale jak wybudowałem dom na górce (bo ładne tereny i widoki) i pojawiły się dzieci, kupiłem pierwszego suva, prawie nową X3 E83. Fajnie ją doposażyłem w dodatki AC Schnitzer i zwracała na siebie uwagę :wink: . Po pięciu latach bezawaryjnej jazdy, dwójka synów podrosła, brak wózków itp., wymieniłem X3 na F30 w xdrive (mieszkam na Podbeskidziu i na górce, stąd xdrive ), bo przecież wcześniej fajnie mi się jeździło niskimi BMW . Dołożyłem dokładnie wszystko, co było możliwe z pakietu M performance.... i po 9 miesiącach sprzedałem ( na szczęście z minimalną stratą) i kupiłem w BMW Sikora X3 F25 LCI, bo jednak doceniłem zalety tych samochodów na naszych drogach do codziennego użytku. I kolejny raz zabawa w tuningowanie i doposażanie w dodatki M performance i AC Schnitzer :mrgreen: ( docelowo jednak i tak ma być X4). Dlatego doskonale Cię rozumiem :cool2:
-
BMW F30 White Pearl Satin
To wersja luxury, tylko ma założony zewnętrzny M Pakiet, czyż nie? W środku czarną podsufitke i sportowe fotele już masz, wymień tylko kierownicę, listwy wewnętrzne na progi oraz dodaj podstopnicę M pakiet I wszystko fajnie będzie pasować :D
-
BMW x3 f25 3,5i czy to dobry wybór?
Gratulacje :cool2: Świetne auto z kapitalnym silnikiem. Pokaż jakieś zdjęcia, a najlepiej załóż galerię :D
-
[E90] 335d LCI
Fajbe dodatki poprawiające wygodę podróżowania. Plecy foteli z kieszeniami montuje się na zatrzaski, czy trzeba rozbierać fotele? Do pedałów M performance moim zdaniem, podstopnica M performance będzie lepiej pasować, niż podstopnica z M pakietu.