pytnianie jak blondynka ale prosze o pomoc. X6 Diesel 2018 rok wlew paliw jak otworzyc bez pistoletu na stacji? przykladajac benzyne nie otwiera sie tylko typowo na pistolecie do diesla, a chciałbym zatankowac paliwo z kanistra u siebie pod domem. Lejek zwykly do paliwa nie otwiera zaslepki palcem sie nie da , dzowniłem do BMW serwis to do mnie z tekstem ( przeiez normalny lejek wystarczy) Jak widac nie wystarczy bo 2 rozne i lipa . nic nie otwiera zaslepki. Jakies pomysly? czy to specjalny lejek? czy jest jakas blokada ?