Treść opublikowana przez bart 328
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ktoś wspomniał, ze za te pieniądze jest też Porsche Cayene. Racja, z początków produkcji można je kupić w podobnej kwocie, ale pomimo, że to genialna pochodna VW Tuarega i Audi Q7, koszty utrzymania są największe, a już na pewno większe od zakupu i utrzymania X5 E53.
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Sztos! Tylko już teraz opony to naprawdę listki i trzeba jeszcze bardziej uważać na nasze kochane drogi. Ale wygląd mega!
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Opis zachęcający.Amerykanin, więc sprawdź po vinie w jaki stanie powitał Polskę, zanim gdziekolwiek się wybierzesz. Auto ładne.O częściach Alpiny się nie wypowiadam.
-
Badanie techniczne wjazd na rolki
Dokładnie, przełącza rolki dla aut 4x4. Chociaż lepiej poinformować, szczególnie, jak się ma pozornie zwyczajne auto z napędem na cztery łapki, jak choćby Superba Sportline.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
BMW jeżdżę kilka lat,wcześniej tylko BMW coupe. Później, jak urodziły się dzieci, suvami BMW. Najpierw niecałe 6 lat prawie nową X3 E83, później powrót do zwykłego BMW i 9 miesięcy białą trójką F30 x Drive M Pakiet plus cały pakiet M Performance (auto przepiękne). Aczkolwiek przyzwyczaiłem się do wygody suva i chociaż dużo osób twierdziło, że popełniam błąd, wymieniłem trójkę na X3 F25 LCI i nie żałuję i już teraz przynajmniej wiem, że kolejne auta to będą savy BMW. Ale do rzeczy. Miałem przyjemność jeździć X5 E53 i uważam, ze to auto jest kapitalne.Wiek nie przeszkadza, szczególnie, jak ma się wersję LCI, kompleksów nie miałem podjeżdżając na rożne spotkania i zawsze spotykałem się z zainteresowaniem autem osób, które miały kilkukrotnie droższe auta, różnych segmentów. Znajomi zachwyceni wygodą X5. Koszty użytkowania zeszły na drugi plan, bo zdawałem sobie sprawę, że to suv/sav i w dodatku pełnoletni.Mam znajomego, bogatego kolegę, który żonie kupił Macana, a sam od kilku lat jeździ E53 i nie zamierza wymieniać na nic innego. Dlatego jak kogoś STAĆ NA PRAWIDŁOWE UTRZYMANIE X5 E53 (bo na zakup raczej już dużo osób może sobie pozwolić), to to auto zawsze, przynajmniej dla mnie, będzie wygrywać z dużo młodszymi, nowocześniejszymi suvami i miałbym w d...co inni myślą, ze to stary kapeć. Amen. :mrgreen:
-
x3 30i
Potwierdzam,co napisał kolega Pter. Testowałem z szybami dźwiękochłonnymi i cicho jak makiem zasiał. Silnik diesla, szumu powietrza nie słychać.Przepaść w porównaniu do F25. Pan P. w tym teście trochę przesadza i aż mi się na usta ciśnie, że jest uprzedzony do marki BMW (chociaż ja jako wieloletni użytkownik BMW jej wcale nie gloryfikuję, żeby była jasność).
-
[E84] Nie działa pilot kluczyka.
Piszesz, baterie raczej dobre. Dla pewności wymień, bo koszt znikomy, a o jedną wątpliwość mniej.
-
320i,X,M pakiet, pełny MG motorsport, Stage 3-Sprzedam!
Dobrze działasz, ale co się dzieje z xdrive? Przecież stosunkowo niedawno go regenerowałeś, to więc i nie dużo zrobiłeś kilometrów?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Mi się wydaje, tak jak wspomniałem zaraz na początku, po twoim pierwszym poście, złotym środkiem dla Ciebie będzie X3 E83, co potwierdził kolega kkx5, a on wie, co mówi. Auto świetne, kosztami nie zabija i w końcu BMW i suv/sav. ( sam miałem takie ponad 5 lat i bardzo miło wspominam, bezawaryjne). :wink: Aha, że Dacia Duster rdzewieje na potęgę, to cię poniosło. Chyba jakieś powypadkowe wraki z Francji.
-
BMW F20 120d Estoril Blau 06/2018
Co tu napisać? Piękny samochód w świetnym kolorze, wyposażeniu i ten shadow. I duży plus, że żona zadowolona :D
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
Racja, zaćmiło mnie. :mrgreen: Przecież w M Pakiecie wszystko jest w czarnym połysku :duh:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Suvy są fajne, ale większość raczej droższych w utrzymaniu, spalanie, opony itp. od osobowego. O allroad nawet nie myśl patrząc na koszty utrzymania. Chcesz coś wyższego, taniego w utrzymaniu i w miarę młodego w tym budżecie? To Duster. Dacia nic nie udaje, bardzo tani, przyjemny wozik. Oprócz tego Suzuki Vitara, czy wspomniany Nissan, ale to nie suvy,, tylko crossovery. Nie obraź się, ale z twoim kapitałem, jak już chcesz coś wyższego a przy tym świeższego, to crossover, nie suv. X5 kapitalne, ale sam tzw pakiet startowy bez problemu kosztuje 1/4 twojej kwoty...a z racji wieku, a co za tym idzie przebiegu, koszty też będzie generować. W końcu to klasa premium, która kiedyś kosztowała krocie. Chyba, że po zakupie bez problemu możesz ładować kasęw auto, to X5, albo... BMW X3 E83?
-
e93 335 ---> M3 e92
Wspaniałe X6. Ma wszystkie trzy lotki z tyłu: jedna na klapie i po bokach szyby? Cabrio niezmiennie piękne :)
-
BMW F20 WBA1S510905A80282
bart 328 odpowiedział(a) na zakupbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzez takich gnojków, co piszą 100% bezwypadkowy, a tu taki szajs... :mad2:
-
x5 WBAFF01080L323151
bart 328 odpowiedział(a) na frendli temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKrajowa, jeżeli wierzyć w rozsądny przebieg i bezwypadkowość, cena na dodatek atrakcyjna, warta zainteresowania patrząc na to wszystko. Wiadomo, sprawdzić.
-
F32 428ix M Performance
Fajna folia. Jakie BMW w planach, jeżeli to nie tajemnica?
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Zmiana na plus. Kompletuj resztę gratów m pakietowych.
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Lampy, wydech, dokładki M performance w czarnym połysku to jest to :cool2: Piękne auto ze smakiem.
-
BMW E90 330d M-Pakiet "Zaciski F30 4-tłok/ Styling 193"
Widzę, że auto z pewnego źródła. Fajny egzemplarz ci się trafił :cool2:
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
Świetnie wygląda po zmianach. Dokładka super, lepsza od splitterów . Kolor bajka. Oświeć mnie, czym się różnią lusterka m pakietowe od zwykłych?
-
E90 325d N57 WBAUX91080A943681
bart 328 odpowiedział(a) na coobin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLenistwo już nie zna granic :D
-
E92 335i WBAWB71060P030703
bart 328 odpowiedział(a) na Tuolej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPatrząc na to, co opisane, co wiesz i na zdjęcia, pojechałbym ją obejrzeć.
-
E83 - WBXPC93428WJ09581 Bielsko - od kolegi
bart 328 odpowiedział(a) na Adalbert407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd razu przypomniało mi się ta historia "kolegi" :D , chociaż trochę czasu mineło. Kupowałeś od lekarza, czy już kolejnego właściciela? Nie sprawdzałeś przed zakupem, czy co? Wiedziałeś przecież że to amerykanin i łatwo prześwietlić auto przecież.
-
F36 420d 2016, WBA4F11080G605554
bart 328 odpowiedział(a) na wasli temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2 tygodnie temu wypożyczony 5 miesięczny Huyndai i40 max wyposażony. Przebieg 15 tyś km. Dużo drobnych rysek, oba zderzaki do lakieru, dobite do czegoś przodem. Wnętrze konsola środkowa porysowana, zadrapana od ubrania tapicerka fotela kierowcy. Nie kupiłbym auta z wypożyczalni.
-
BMW E91 320xD
Bardzo ładna, a niby zwyczajna. :)