Skocz do zawartości

bart 328

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bart 328

  1. Ktoś wspomniał, ze za te pieniądze jest też Porsche Cayene. Racja, z początków produkcji można je kupić w podobnej kwocie, ale pomimo, że to genialna pochodna VW Tuarega i Audi Q7, koszty utrzymania są największe, a już na pewno większe od zakupu i utrzymania X5 E53.
  2. Sztos! Tylko już teraz opony to naprawdę listki i trzeba jeszcze bardziej uważać na nasze kochane drogi. Ale wygląd mega!
  3. Opis zachęcający.Amerykanin, więc sprawdź po vinie w jaki stanie powitał Polskę, zanim gdziekolwiek się wybierzesz. Auto ładne.O częściach Alpiny się nie wypowiadam.
  4. Dokładnie, przełącza rolki dla aut 4x4. Chociaż lepiej poinformować, szczególnie, jak się ma pozornie zwyczajne auto z napędem na cztery łapki, jak choćby Superba Sportline.
  5. BMW jeżdżę kilka lat,wcześniej tylko BMW coupe. Później, jak urodziły się dzieci, suvami BMW. Najpierw niecałe 6 lat prawie nową X3 E83, później powrót do zwykłego BMW i 9 miesięcy białą trójką F30 x Drive M Pakiet plus cały pakiet M Performance (auto przepiękne). Aczkolwiek przyzwyczaiłem się do wygody suva i chociaż dużo osób twierdziło, że popełniam błąd, wymieniłem trójkę na X3 F25 LCI i nie żałuję i już teraz przynajmniej wiem, że kolejne auta to będą savy BMW. Ale do rzeczy. Miałem przyjemność jeździć X5 E53 i uważam, ze to auto jest kapitalne.Wiek nie przeszkadza, szczególnie, jak ma się wersję LCI, kompleksów nie miałem podjeżdżając na rożne spotkania i zawsze spotykałem się z zainteresowaniem autem osób, które miały kilkukrotnie droższe auta, różnych segmentów. Znajomi zachwyceni wygodą X5. Koszty użytkowania zeszły na drugi plan, bo zdawałem sobie sprawę, że to suv/sav i w dodatku pełnoletni.Mam znajomego, bogatego kolegę, który żonie kupił Macana, a sam od kilku lat jeździ E53 i nie zamierza wymieniać na nic innego. Dlatego jak kogoś STAĆ NA PRAWIDŁOWE UTRZYMANIE X5 E53 (bo na zakup raczej już dużo osób może sobie pozwolić), to to auto zawsze, przynajmniej dla mnie, będzie wygrywać z dużo młodszymi, nowocześniejszymi suvami i miałbym w d...co inni myślą, ze to stary kapeć. Amen. :mrgreen:
  6. bart 328 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X3 (G01, F97)
    Potwierdzam,co napisał kolega Pter. Testowałem z szybami dźwiękochłonnymi i cicho jak makiem zasiał. Silnik diesla, szumu powietrza nie słychać.Przepaść w porównaniu do F25. Pan P. w tym teście trochę przesadza i aż mi się na usta ciśnie, że jest uprzedzony do marki BMW (chociaż ja jako wieloletni użytkownik BMW jej wcale nie gloryfikuję, żeby była jasność).
  7. Piszesz, baterie raczej dobre. Dla pewności wymień, bo koszt znikomy, a o jedną wątpliwość mniej.
  8. Dobrze działasz, ale co się dzieje z xdrive? Przecież stosunkowo niedawno go regenerowałeś, to więc i nie dużo zrobiłeś kilometrów?
  9. Mi się wydaje, tak jak wspomniałem zaraz na początku, po twoim pierwszym poście, złotym środkiem dla Ciebie będzie X3 E83, co potwierdził kolega kkx5, a on wie, co mówi. Auto świetne, kosztami nie zabija i w końcu BMW i suv/sav. ( sam miałem takie ponad 5 lat i bardzo miło wspominam, bezawaryjne). :wink: Aha, że Dacia Duster rdzewieje na potęgę, to cię poniosło. Chyba jakieś powypadkowe wraki z Francji.
  10. Co tu napisać? Piękny samochód w świetnym kolorze, wyposażeniu i ten shadow. I duży plus, że żona zadowolona :D
  11. Racja, zaćmiło mnie. :mrgreen: Przecież w M Pakiecie wszystko jest w czarnym połysku :duh:
  12. Suvy są fajne, ale większość raczej droższych w utrzymaniu, spalanie, opony itp. od osobowego. O allroad nawet nie myśl patrząc na koszty utrzymania. Chcesz coś wyższego, taniego w utrzymaniu i w miarę młodego w tym budżecie? To Duster. Dacia nic nie udaje, bardzo tani, przyjemny wozik. Oprócz tego Suzuki Vitara, czy wspomniany Nissan, ale to nie suvy,, tylko crossovery. Nie obraź się, ale z twoim kapitałem, jak już chcesz coś wyższego a przy tym świeższego, to crossover, nie suv. X5 kapitalne, ale sam tzw pakiet startowy bez problemu kosztuje 1/4 twojej kwoty...a z racji wieku, a co za tym idzie przebiegu, koszty też będzie generować. W końcu to klasa premium, która kiedyś kosztowała krocie. Chyba, że po zakupie bez problemu możesz ładować kasęw auto, to X5, albo... BMW X3 E83?
  13. Wspaniałe X6. Ma wszystkie trzy lotki z tyłu: jedna na klapie i po bokach szyby? Cabrio niezmiennie piękne :)
  14. Przez takich gnojków, co piszą 100% bezwypadkowy, a tu taki szajs... :mad2:
  15. Krajowa, jeżeli wierzyć w rozsądny przebieg i bezwypadkowość, cena na dodatek atrakcyjna, warta zainteresowania patrząc na to wszystko. Wiadomo, sprawdzić.
  16. Fajna folia. Jakie BMW w planach, jeżeli to nie tajemnica?
  17. Zmiana na plus. Kompletuj resztę gratów m pakietowych.
  18. Lampy, wydech, dokładki M performance w czarnym połysku to jest to :cool2: Piękne auto ze smakiem.
  19. Widzę, że auto z pewnego źródła. Fajny egzemplarz ci się trafił :cool2:
  20. Świetnie wygląda po zmianach. Dokładka super, lepsza od splitterów . Kolor bajka. Oświeć mnie, czym się różnią lusterka m pakietowe od zwykłych?
  21. Patrząc na to, co opisane, co wiesz i na zdjęcia, pojechałbym ją obejrzeć.
  22. Od razu przypomniało mi się ta historia "kolegi" :D , chociaż trochę czasu mineło. Kupowałeś od lekarza, czy już kolejnego właściciela? Nie sprawdzałeś przed zakupem, czy co? Wiedziałeś przecież że to amerykanin i łatwo prześwietlić auto przecież.
  23. 2 tygodnie temu wypożyczony 5 miesięczny Huyndai i40 max wyposażony. Przebieg 15 tyś km. Dużo drobnych rysek, oba zderzaki do lakieru, dobite do czegoś przodem. Wnętrze konsola środkowa porysowana, zadrapana od ubrania tapicerka fotela kierowcy. Nie kupiłbym auta z wypożyczalni.
  24. Bardzo ładna, a niby zwyczajna. :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.