Treść opublikowana przez Randall
-
e90 chip 320d czy zakup 330d
Skoncz ta teorie bo brniesz coraz dalej, polonez tak jak bmw 7 itp.. Albo jest tyl wielowahacz albo belka skretna. W BMW jak i w Twoim Audiseacie jest wielowahacz tylko inaczej zbudowany. BMW prowadzi się lepiej mimo tego że ma inaczej skonstruowane zawieszenie WIELOWAHACZOWE z tyłu. Rozumiesz ?
-
BMW 330 330i UNFALLFREI full WBAAV51020FZ00751
Randall odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takiej sytuacji Ty jako GURU sprzedających super auta - nie strupy i g.ó.w.niane okazje powinieneś powiedzieć - sorry kolego ale golfa sprzedaj sobie sam bo stracę swoją RENOMĘ (chyba wiesz co to znaczy). Albo opisać go szczerze. Ale tak nie będzie i właśnie dlatego wszystkie Twoje wywody (w których jest często dużo prawdy) tracą na wiarygodności. SpRŻedawajcie dalej :norty: Pozdrawiam :mrgreen: Teraz możesz mnie zwyzywać / zakrzyczeć itp, mnie to nie rusza :)
-
F80 M3
Coś zaczyna się dziać :) http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1015151
-
e90 chip 320d czy zakup 330d
Nie no przeciez zrebrandowane audi malysza napewno lepiej prowadzi sie niz bmw, nie wiedzieliscie ? Bmw ma belke z fiata uno a seat pozwolil sobie na rozwiazanie z s klasy mercedesa bo jest tak bogata i szanowana firma BUHAHAHAHA :lol:
-
BMW 330 330i UNFALLFREI full WBAAV51020FZ00751
Randall odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nie handluję samochodami (ani trupami, bo wiadomo ze dobre auta masz tylko ty w polsce a wszystkie inne to trupy) wiec o czym mam komus mowic? To Ty promujesz sie jako najbardziej nieskazitelna osoba na forum dlatego zapytalem. Reakcja dokladnie taka jak sie spodziewalem hehe, pozdro.
-
Zmiana auta. BMW?
Chyba po 2001 roku e46 320i = 2.2 170 KM
-
BMW 330 330i UNFALLFREI full WBAAV51020FZ00751
Randall odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak bedziesz sprzedawal trupa golfa to opiszesz go tak samo jak nam tutaj ? :norty:
-
Zmiana auta. BMW?
Sam sobie zaprzeczasz jesli chodzi o bmw. Benzyna z mozliwoscia rozwoju ? Jedynie 335i na ktore brakuje drugi raz tyle kasy. Jedyne sensowne co mozna wywrozyc w tej kasie to 330d e46 plus program.
-
e90 chip 320d czy zakup 330d
Zabawne rzeczy, 320d po programie jest tak samo szybkie lub szybsze niz 330d w serii 231 km? Ostatnio jadac w 3 osoby zabraklo mi mocy aby wyprzedzic pod gore e46 330d po programie. Pewnie zle zmienialem biegi :duh:
-
e90 chip 320d czy zakup 330d
Wybrałbys teoretyczne 130d a nie wybrałeś rzeczywistego 125d? Bo? To nie jest żadne OT. Ten przykład pokazuje dobitnie ze mniejsza moc i mniejsza masa moze dać lepsze osiągi. Tak właśnie jest w e90. Stare 330d jedzie na poziomie nowego 320d po chipie a moze i gorzej. Wybrałbym TERAZ bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. W momencie jak kupowałem auto miałem wybór tylko pomiędzy 116i a 120d bo brałem z placu. Pozdr.
-
e90 chip 320d czy zakup 330d
Sorki panowie ja tez wrzucilem info o 120d (184km po boxie) ale tylko po to zeby nakreslic autorowi tematu ze wybralbym 30d od 20d (nawet 184 km po chipie/boxie). W serii 1 nie wspominajac o 3er. Koniec OT.
-
e90 chip 320d czy zakup 330d
Wiem że jest ale jakoś strasznie daleko nie ucieknie od mojej w obecnej chwili. X1 25d miał o 0,6 s lepszy czas na ćwiartke odemnie. Watpie zeby dala rade e90 330d po programie. Wystarczy popatrzeć na czas kacpercia.
-
e90 chip 320d czy zakup 330d
Mam 120d z pakietem performance. Jest fajnie. Ale szkoda ze nie ma 130d :cry2: :norty:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Przed chwilą zostałeś namierzony w Przemyślu przez moją dziewczynę :D
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Nie wydawało Ci się ;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Warto było czekać rok od naszego pierwszego "kameralnego" zlotu !! Progress jest ogromny za co bardzo dziękuję organizatorom. Było naprawdę super. Znów poznałem wielu świetnych ludzi no i stara dobra ekipa jak zawsze dopisała. Udało się nawet zdobyć drugie miejsce na 1/4 do 2.0L z czego bardzo się cieszę, niestety auto już mniej bo odpłaciło się awarią zamka tylnej klapy :mad2: ale nawet to nie zepsuło dobrego klimatu i wrażeń ze zlotu !! :cool2: pozdrawiam wszystkich :D
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Eeee tam, eMki z kopciucha nie zrobi :norty: dzieki !!
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
.
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Fakt, swietnie wyglada !! Wpadnij na zlot ;)
-
BMW E46 330cd WBABV91050PJ88130
Randall odpowiedział(a) na Chief temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW czasach e46 nie istnialo cos takiego jak m performance :wink: auto moze byc ok tylko wnetrze do zmiany :mrgreen:
-
ppatryk -->> E92 320dA
Przeciez jest ogloszenie w dziale "Kupię"
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tez mam buteleczke cure i uzywalem do przyciemnienia koloru :arrow: daje rade bardzo, bylem mocno zdziwiony. Powloki nie mam bo lubie co chwile czyms nowym nasmarowac :mrgreen: Sorry za Ot, bedziesz na zlocie Rivasi ?
-
e90 335d spacegrey
Na isert24.de sa nerki w promocji za 73€.
-
e90 335d spacegrey
Kolejne 335d lci :cool2: U mnie od nowości końcówki nie są idealnie czyste w środku a DPF raczej nie dogorywa. Często jak przeglądam mobile.de to zastanawiam się co kieruje niemcami przy zamawianiu aut. Albo 318i Msport ze wszystkim co można było domówić albo 335i/d w minimalnej opcji :duh:
-
E90 335d BLACK Adam
Piekna i rzadka wersja, w dodatku swietny rocznik :cool2: jak juz "wdepnales" na to forum to za rok skonczy sie kompletnym mpakietem i paroma dodatkami performance :norty: czego jak najbardziej zycze :norty: