Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Skoncz ta teorie bo brniesz coraz dalej, polonez tak jak bmw 7 itp.. Albo jest tyl wielowahacz albo belka skretna. W BMW jak i w Twoim Audiseacie jest wielowahacz tylko inaczej zbudowany. BMW prowadzi się lepiej mimo tego że ma inaczej skonstruowane zawieszenie WIELOWAHACZOWE z tyłu. Rozumiesz ?
  2. W takiej sytuacji Ty jako GURU sprzedających super auta - nie strupy i g.ó.w.niane okazje powinieneś powiedzieć - sorry kolego ale golfa sprzedaj sobie sam bo stracę swoją RENOMĘ (chyba wiesz co to znaczy). Albo opisać go szczerze. Ale tak nie będzie i właśnie dlatego wszystkie Twoje wywody (w których jest często dużo prawdy) tracą na wiarygodności. SpRŻedawajcie dalej :norty: Pozdrawiam :mrgreen: Teraz możesz mnie zwyzywać / zakrzyczeć itp, mnie to nie rusza :)
  3. Randall odpowiedział(a) na vystelior temat w F30, F31, F34, F80
    Coś zaczyna się dziać :) http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1015151
  4. Nie no przeciez zrebrandowane audi malysza napewno lepiej prowadzi sie niz bmw, nie wiedzieliscie ? Bmw ma belke z fiata uno a seat pozwolil sobie na rozwiazanie z s klasy mercedesa bo jest tak bogata i szanowana firma BUHAHAHAHA :lol:
  5. Ja nie handluję samochodami (ani trupami, bo wiadomo ze dobre auta masz tylko ty w polsce a wszystkie inne to trupy) wiec o czym mam komus mowic? To Ty promujesz sie jako najbardziej nieskazitelna osoba na forum dlatego zapytalem. Reakcja dokladnie taka jak sie spodziewalem hehe, pozdro.
  6. Chyba po 2001 roku e46 320i = 2.2 170 KM
  7. A jak bedziesz sprzedawal trupa golfa to opiszesz go tak samo jak nam tutaj ? :norty:
  8. Sam sobie zaprzeczasz jesli chodzi o bmw. Benzyna z mozliwoscia rozwoju ? Jedynie 335i na ktore brakuje drugi raz tyle kasy. Jedyne sensowne co mozna wywrozyc w tej kasie to 330d e46 plus program.
  9. Zabawne rzeczy, 320d po programie jest tak samo szybkie lub szybsze niz 330d w serii 231 km? Ostatnio jadac w 3 osoby zabraklo mi mocy aby wyprzedzic pod gore e46 330d po programie. Pewnie zle zmienialem biegi :duh:
  10. Wybrałbys teoretyczne 130d a nie wybrałeś rzeczywistego 125d? Bo? To nie jest żadne OT. Ten przykład pokazuje dobitnie ze mniejsza moc i mniejsza masa moze dać lepsze osiągi. Tak właśnie jest w e90. Stare 330d jedzie na poziomie nowego 320d po chipie a moze i gorzej. Wybrałbym TERAZ bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. W momencie jak kupowałem auto miałem wybór tylko pomiędzy 116i a 120d bo brałem z placu. Pozdr.
  11. Sorki panowie ja tez wrzucilem info o 120d (184km po boxie) ale tylko po to zeby nakreslic autorowi tematu ze wybralbym 30d od 20d (nawet 184 km po chipie/boxie). W serii 1 nie wspominajac o 3er. Koniec OT.
  12. Wiem że jest ale jakoś strasznie daleko nie ucieknie od mojej w obecnej chwili. X1 25d miał o 0,6 s lepszy czas na ćwiartke odemnie. Watpie zeby dala rade e90 330d po programie. Wystarczy popatrzeć na czas kacpercia.
  13. Mam 120d z pakietem performance. Jest fajnie. Ale szkoda ze nie ma 130d :cry2: :norty:
  14. Przed chwilą zostałeś namierzony w Przemyślu przez moją dziewczynę :D
  15. Nie wydawało Ci się ;)
  16. Warto było czekać rok od naszego pierwszego "kameralnego" zlotu !! Progress jest ogromny za co bardzo dziękuję organizatorom. Było naprawdę super. Znów poznałem wielu świetnych ludzi no i stara dobra ekipa jak zawsze dopisała. Udało się nawet zdobyć drugie miejsce na 1/4 do 2.0L z czego bardzo się cieszę, niestety auto już mniej bo odpłaciło się awarią zamka tylnej klapy :mad2: ale nawet to nie zepsuło dobrego klimatu i wrażeń ze zlotu !! :cool2: pozdrawiam wszystkich :D
  17. Eeee tam, eMki z kopciucha nie zrobi :norty: dzieki !!
  18. Randall odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Fakt, swietnie wyglada !! Wpadnij na zlot ;)
  19. W czasach e46 nie istnialo cos takiego jak m performance :wink: auto moze byc ok tylko wnetrze do zmiany :mrgreen:
  20. Przeciez jest ogloszenie w dziale "Kupię"
  21. Tez mam buteleczke cure i uzywalem do przyciemnienia koloru :arrow: daje rade bardzo, bylem mocno zdziwiony. Powloki nie mam bo lubie co chwile czyms nowym nasmarowac :mrgreen: Sorry za Ot, bedziesz na zlocie Rivasi ?
  22. Na isert24.de sa nerki w promocji za 73€.
  23. Kolejne 335d lci :cool2: U mnie od nowości końcówki nie są idealnie czyste w środku a DPF raczej nie dogorywa. Często jak przeglądam mobile.de to zastanawiam się co kieruje niemcami przy zamawianiu aut. Albo 318i Msport ze wszystkim co można było domówić albo 335i/d w minimalnej opcji :duh:
  24. Piekna i rzadka wersja, w dodatku swietny rocznik :cool2: jak juz "wdepnales" na to forum to za rok skonczy sie kompletnym mpakietem i paroma dodatkami performance :norty: czego jak najbardziej zycze :norty:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.